Het leven.quote:
Maar wat of wie houdt je motor dan draaiende?quote:Op zondag 2 februari 2014 14:24 schreef -Strawberry- het volgende:
Je moet niet voor iemand anders dan jezelf leven, vind ik.
Nee, waarin jij veel plezier uit het leven haalt.quote:Op zondag 2 februari 2014 14:39 schreef Waterloos het volgende:
Indirect vraag je dus aan ons wat de redenen zijn waarom we geen zelfmoord plegen?
Alles waar ik plezier aan beleef.quote:Op zondag 2 februari 2014 14:25 schreef Miniem het volgende:
Maar wat of wie houdt je motor dan draaiende?
Misschien heb ik de vraag verkeerd geformuleerd.
Ja, dat is dus alsof je alleen maar leeft voor die momenten en dat je maar beter zelfmoord kunt plegen als die wegvallenquote:Op zondag 2 februari 2014 14:40 schreef Miniem het volgende:
[..]
Nee, waarin jij veel plezier uit het leven haalt.
Wat zijn de mooie momenten waar je het voor doet?
Zo vat jij het opquote:Op zondag 2 februari 2014 14:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja, dat is dus alsof je alleen maar leeft voor die momenten en dat je maar beter zelfmoord kunt plegen als die wegvallen
Ja, een bepaalde hobby of een persoon die je heel dierbaar is.quote:Op zondag 2 februari 2014 14:57 schreef kwiwi het volgende:
Je wil dus eigenlijk weten van welke momenten/mensen wij nou echt genieten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee maar kan het zelf ook niet echt beantwoorden, ik doe gewoon waar ik zin in heb, eigenlijk is dat gewoon een antwoord. Misschien zou dat ook een oplossing voor jou kunnen zijn, makkelijk gezegd.
En werk haal ik indirect weer plezier uit - geld, werkervaring om een betere leukere baan te krijgen.
[ Bericht 53% gewijzigd door eend112 op 02-02-2014 15:07:00 ]Op woensdag 25 maart 2015 09:49 schreef TARDIS. het volgende: 'eend112', een vrolijke doch nuchtere user die bekend staat om zijn vriendelijkheid, goedwilligheid en af en toe onverwacht scherpe opmerking.
Ik haal plezier uit bijna alles wat ik doe met wie dan ook, niet uit een paar dingen met een paar mensen.quote:Op zondag 2 februari 2014 14:59 schreef Miniem het volgende:
Ja, een bepaalde hobby of een persoon die je heel dierbaar is.
Waaruit jij veel plezier haalt, en of je weet wat dat voor jezelf is.
quote:Op zondag 2 februari 2014 15:02 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik haal plezier uit bijna alles wat ik doe met wie dan ook, niet uit een paar dingen met een paar mensen.
Mezelf natuurlijk. Hetnzou apart zijn als een ander je motor draaiende zou houden. Of je moet aan de beademing zitten..quote:
Beleggen & op reis gaan & m'n vriendenquote:Waarin haal jij veel plezier uit het leven?
Wanneer je tegen je baas zegt dat je niet "hoeft" te werken. Wanneer je ziet dat het goed gaat met je vrienden. Wanneer je een onverwachte beleggingswinst weet mee te nemen. Je wordt wakker met het idee "ik wil best skieen" .. En dat je die avond ergens op de latten staat op een piste in Zwitserland. Wanneer je jezelf verder ziet groeien.quote:Wat zijn de mooie momenten waar je het voor doet?
Nee, dan moet je ze vervangen voor andere dingen. Zoals alcohol, veel / vet eten, of antidepressiva.quote:Op zondag 2 februari 2014 14:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja, dat is dus alsof je alleen maar leeft voor die momenten en dat je maar beter zelfmoord kunt plegen als die wegvallen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |