quote:Op maandag 17 maart 2014 18:00 schreef Iwanius het volgende:
Omdat hij naar alle waarschijnlijk dan e.e.a verweten wordt als het niet lukt bij zijn huidige club. (op het veld)
Reken maar als hij de ArenA de Toekomst voor de eerste keer binnenloopt als nieuweling dat hij dan een grote "Ohhhhh....aaaah."zal zijn.
Enige reden om die #LEKKERWEEKEND filmpjes van ze te kijken, de vrouwen op de tribune.quote:Op dinsdag 18 maart 2014 12:13 schreef Dos37 het volgende:
Helene mag hier onder mijn bureau wel komen werken. Godver wat een lekker wijf
En negen van de tien keer zie je dan The Simpsonsquote:Op dinsdag 18 maart 2014 12:16 schreef Boezeidekoe het volgende:
Af en toe zit je te zappen en dan kom je langs FOX en dan denk je: o ja, dat is er ook nog.
quote:Op dinsdag 18 maart 2014 12:16 schreef Boezeidekoe het volgende:
RTL 4 en nog een hele rits andere commerciële zenders die met z'n allen vechten voor 10% van de kijkers die niet naar Nederland 1, 2, 3 of RTL 4 kijken.
Ik heb net het hele artikel in VI gelezen en de cijfers zijn ronduit schokkend:quote:Op dinsdag 18 maart 2014 11:05 schreef Zipportal het volgende:om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Crisis bij Fox - VOETBAL INTERNATIONAL
Ik denk niet dat Sport1 per definitie meer kijkers zou trekken.quote:Op woensdag 19 maart 2014 16:53 schreef superniger het volgende:
[..]
Dan doe je iets verkeerd als zender
Ik vind het opmerkelijke cijfersquote:Op woensdag 19 maart 2014 16:53 schreef superniger het volgende:
[..]
Dan doe je iets verkeerd als zender
Niet als in UG, RTLXL etc. Ze hebben alleen losse fragmenten op hun site.quote:Op dinsdag 8 april 2014 09:43 schreef Anti-vermoeidheid het volgende:
Hebben die gasten een uitzending gemist?
quote:Op dinsdag 18 maart 2014 12:13 schreef Dos37 het volgende:
Helene mag hier onder mijn bureau wel komen werken. Godver wat een lekker wijf
quote:De commerciële televisiezender FOX heeft de rechten voor het uitzenden van de vriendschappelijke oefenduels van het nationale voetbalelftal te koop aangeboden. Dat meldt De Telegraaf.
FOX zegt dat de maximaal drie of vier interlands niet goed in een regelmatige horizontale programmering van de televisiezender passen. SBS 6 zou volgens de krant een kandidaat zijn om de Oranje-rechten over te nemen. De uitzendrechten van de EK-kwalificatieduels van Oranje voor EURO 2016 alsmede voor het eindtoernooi in Frankrijk liggen bij de NOS.
De KNVB-beker blijft in principe wel door FOX uitgezonden worden volgend seizoen omdat voor dit toernooi vanaf augustus iedere maand een ronde op het programma staat. “Tenzij een zender financieel ver wil gaan om ook deze bekeruitzendrechten binnen te slepen”, stelt De Telegraaf. De kwalificatie- en oefeninterlands van Jong Oranje en de vrouweninterlands blijven wel bij FOX te zien.
Dit boeit echt niemandquote:De kwalificatie- en oefeninterlands van Jong Oranje en de vrouweninterlands blijven wel bij FOX te zien.
quote:De open zender van Fox stopt met het live sportjournaal en het programma Fox Voetbal. Rond de 15 medewerkers worden ontslagen en de zender gooit de strategie om. De zender greep onlangs naast de lucratieve samenvattingen van het betaald voetbal. Die bleven bij de NOS.
Volgens Maarten van Rooijen van Fox wordt er niet genoeg naar de zender gekeken: "We zijn in augustus 2013 met die programma's gestart, met andere verwachtingen dan de resultaten nu laten zien. Wie hielden toen we daarmee startten ernstig rekening met een ander feit: de mogelijkheid voor het verwerven van de eredivisiesamenvattingen. Nu daarin onderweg een andere keuze is gemaakt, zullen we komend seizoen ook een ander profiel kiezen voor de zender."
Gevolg? "Iets minder sport en wat meer focus op het inrichten van een bredere, algemene entertainmentzender.''
Sport in de zijlijn
Fox sluit zeker niet uit zich in de strijd te gooien als de samenvattingen over een paar jaar weer in de verkoop komen. "Dat is zeker een optie die openblijft. Ik zeg bewust 'minder sport'. We zullen in de zijlijn zeker aandacht blijven houden voor sport, juist om te blijven bouwen aan die zender. De groei is bescheiden, maar die is er en we hadden 't ook zo voorzien. Ons doel is om te blijven groeien en om te kijken of de zender misschien meer klaar is om alsnog de stap te kunnen zetten als de rechten weer vrijkomen in 2017."
Ik had de klacht ook maar dan niet alleen bij het slot van de eredivisie maar ook tijdens topwedstrijden zoals Ajax - Feyenoord etc. Dan haperde en stopte de stream gewoon. Bij de kleinere wedstrijden had ik nergens last van. FOXsports schoof het probleem direct door naar mijn internetverbinding. Die zou te traag zijn (50mbit). Echt dikke bullshit waar ik zelf natuurlijk niet in geloofde omdat het probleem anders bij de "kleine" wedstrijden ook voor zou moeten komen. Ze wilde het niet toegeven dat het aan hun lag dus heb direct alles afgezegd bij die leugenaars.quote:Op zondag 27 april 2014 18:33 schreef johannes_vermeer het volgende:
Veel klachten over Foxie!
http://nos.nl/artikel/640(...)r-foxuitzending.html
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bron?quote:Op zondag 15 juni 2014 14:21 schreef Zipportal het volgende:
Voor alle kanalen zijn de kijkcijfers van de afgelopen dagen: 0,0. Honkbal en tennis wat ze aanbieden, kijkt ook geen hond naar.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop