quote:Op zondag 6 april 2014 22:51 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
Het heeft altijd nut
Tyson zerd net bijna opgeslokt door een zwart gat, dat zag er wel indrukwekkend uit
Dat kan...quote:Op zondag 6 april 2014 22:53 schreef Molurus het volgende:
Dit is ook zo'n serie waar je makkelijk halverwege in kan vallen.Zonde om de helft te missen, maar niet meer dan dat.
quote:Op zondag 6 april 2014 19:17 schreef BerjanII het volgende:
[..]
iemand zijn ideeen en dergelijke neerzetten als onzin is veel vijandiger dan een of twee keer gast te zeggen...
[..]Op woensdag 2 april 2014 11:09 schreef BerjanII het volgende:
[..]
Wat een onzin weer...
de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet, of hoe ging dat gezegde ook weer ..?quote:Op zondag 6 april 2014 19:17 schreef BerjanII het volgende:
Of is dit precies bedoeld om te laten zien hoe belezen je bent? .
[quote]Op zaterdag 5 april 2014 12:53 schreef BerjanII het volgende:
omdat ik Herman Philipse en zijn hoorcolleges gevolgd heb,
Voor jouw trollgedrag heb ik iig geen tijd. adieu monseigneurquote:Ik ken jou nog van je discussies met gelovigen op het filosofie forum, daar gedroeg je je precies zo.... Kijk mij eens tijd te over hebben...
Moet ik het soms uittekenen mijnheer? Ik zeg dit enkel en alleen omdat ik door diens luistercollege op een idee gebracht ben. Terwijl jij enkel zegt ik heb die en die gehoord en die en die gelezen, zonder dat je zegt waarom je het zegt... Stoer doenderij dus.quote:Op maandag 7 april 2014 07:26 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
[..]
[..]
de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet, of hoe ging dat gezegde ook weer ..?
Ik zeg enkel en alleen dat ik weet wie je bent en dat je bij die mensen precies op dezelfde manier gedroeg. Wat dat met trollgedrag te maken heeft is mij een volkomen raadsel. Ik denk overigens wel dat ik het weet: Het is makkelijker iemand anders van trollgedrag te beschuldigen, dan dat je de ander serieus neemt en leert van wat degene te zeggen.quote:Voor jouw trollgedrag heb ik iig geen tijd. adieu monseigneur
Deze aflevering zal ik niet missen...quote:Op zondag 13 april 2014 15:38 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
Vanavond weer om 22:00 uur op National Geographic
Cosmos: A Spacetime Odyssey
Ontdek hoe licht, tijd en zwaartekracht onze opvattingen over het heelal beīnvloeden
Dat doe ik ook steedsquote:Op zondag 13 april 2014 20:34 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Deze aflevering zal ik niet missen...
Want licht, tijd en zwaartekracht heeft me geholpen
om nu al NGC op de tv te zetten.
quote:Op zondag 13 april 2014 20:34 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Deze aflevering zal ik niet missen...
Want licht, tijd en zwaartekracht heeft me geholpen
om nu al NGC op de tv te zetten.
quote:Op dinsdag 11 maart 2014 23:31 schreef -CRASH- het volgende:
Heb ik (al) iets gemist![]()
![]()
![]()
Dacht dat het pas 16 maart begon op NGC
Je bedoelt zijn vrouw? De meester zelf is - helaas - overleden.quote:Op donderdag 17 april 2014 15:34 schreef aspi het volgende:
Je kunt zo zo HD downloaden en ik vind ze wel de moeite waard. Ook mooi om te zien dat de oude meester ook aan de docu meewerkt.
Zijn boek 'Cosmos' droeg hij op aan zijn (laatste) echtgenote Ann Druyan die ook heeft meegewerkt aan de eerste Cosmos televisieserie.quote:Op donderdag 17 april 2014 15:44 schreef aspi het volgende:
Oh heb ik de aftiteling niet goed gelezen? Man ik wist echt totaal niet dat hij echt al lang geleden overleden was. Laats nog een boek van hem gekregen, ging er vanuit dat hij nog leefde. Wat jammer zeg.
Wat producenten betreft. Brannon Braga, de man die eigenhandig Star Trek omzeep heeft geholpen, is er ook een.quote:Op maandag 14 april 2014 18:03 schreef TLC het volgende:
Een van de erg weinige programma's op tv waar ik daadwerkelijk naar mag uitkijken en met volle teugen van het programma kan genieten, en bovenal ; ik steek er daadwerkelijk nog iets van op ook![]()
![]()
Wel grappig dat Seth MacFarlane (die van o.a. Family Guy en American Dad) een van de producenten is![]()
Ik schakel toevallig net in. Heb de eerste aflevering gezien maar daarna geen tijd meer gehad om het bij te houden, zal binnenkort eens de rest van de afleveringen terugkijken. Tot vijf uur lig ik voor de buis iigquote:Op zondag 20 april 2014 15:29 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
Er is al een paar uur Cosmos op Nat Geo.
Nog tot 17.00 uur
en vanavond natuuurlijk weer een nieuwe, alweer de 6de aflevering
Cosmos: A Spacetime Odyssee: Depper; deeper, deeper still
De wetenschap maakt alles zichtbaar, ook Neil zelf. We zien hem als een mens die uit atomen is opgebouwd.
Ik heb het helemaal gemist...quote:Op maandag 21 april 2014 13:18 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
Het was weer een mooie aflevering gisteren.
Ik vond wel dat toen Neil over het atomisme en Democritus had; dat hij zeker de naam Leucippus ook had moeten noemen.
Voor de rest zag het er weer spectaculair uit
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |