Ik vond dat vroeger altijd een ontzettend manwijf eigenlijkquote:Op donderdag 30 januari 2014 11:50 schreef LelijKnap het volgende:
Xena in d'r blootje? De ik van 18 jaar geleden gaat daar zo even op googelen
Wat mij trouwens ook op viel is dat er ongelooflijk veel 'bnw' (9/11 conspiracy etc) en 'true' (aliens etc) docu's op de us-Netflix staat.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:48 schreef Blik het volgende:
Dat Mediahint werkt wel super zeg. Mooi dat er op de Amerikaanse Netflix een filmcategorie is genaamd Godsdienst & Spiritualiteit
Ow nee, die ogen man...icm dat zwartw haar en die dikke tietenquote:Op donderdag 30 januari 2014 12:44 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
Ik vond dat vroeger altijd een ontzettend manwijf eigenlijk
Geef mij dat blonde hulpje maar
En brede schouders, gespierde bovenbenen, een mannelijke loopje en manieren.quote:Op donderdag 30 januari 2014 12:50 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ow nee, die ogen man...icm dat zwartw haar en die dikke tieten
Michiel Huisman, Google ik. Speelde ook een erg leuke rol in Treme.quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:05 schreef formerjellybean het volgende:
Lekker Nashville weer bij met Amerika. Het is wel lekker om dus gewoon bij te zijn met waar ze in Amerika zijn . Nog leuker er zit een Nederlandse acteur in. Ik zat steeds te denken die Liam lijkt zo op een Nederlandse acteur..... duh dat was ook hem .
Zit ook in de komende seizoenen van Game of Thrones.quote:Op donderdag 30 januari 2014 13:10 schreef Copycat het volgende:
[..]
Michiel Huisman, Google ik. Speelde ook een erg leuke rol in Treme.
Kutzooi man. Krijg de tyfus.
Is het heel erg als ik hierom Spartacus ga kijkenquote:Op donderdag 30 januari 2014 11:50 schreef LelijKnap het volgende:
Xena in d'r blootje? De ik van 18 jaar geleden gaat daar zo even op googelen
Je zult écht niet de enige zijnquote:Op donderdag 30 januari 2014 14:22 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Is het heel erg als ik hierom Spartacus ga kijken
Welk seizoen precies? Want ik ben nog niet echt weg van seizoen 1 op dit moment, maar ik blijf kijken omdat het zo ontzettend goed moet zijnquote:Op woensdag 29 januari 2014 17:31 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Arrested Development was inderdaad het zwakste seizoen van de serie.
Het is ook ontzettend goed maar pas als je alle inside-jokes en inside-references snapt dus inderdaad blijven kijkenquote:Op donderdag 30 januari 2014 14:28 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Welk seizoen precies? Want ik ben nog niet echt weg van seizoen 1 op dit moment, maar ik blijf kijken omdat het zo ontzettend goed moet zijn
quote:De Amerikaanse videodienst Netflix draait in Nederland verlies en blijft dat ook de komende jaren doen. Dat zegt topman Reed Hastings in een interview met de NOS.
In september werd de videodienst in Nederland gelanceerd. Voor een vast bedrag per maand kunnen klanten via internet onbeperkt films en series kijken. Wereldwijd heeft het concern meer dan 40 miljoen abonnees.
Minder dan een miljoen
Hastings is tevreden over de hoeveelheid klanten in Nederland, maar hij wil geen exacte cijfers geven. "Relatief zijn er meer gebruikers in Nederland dan in de eerste periode in het Verenigd Koninkrijk", aldus Hastings.
Hij zegt dat het aantal Nederlandse klanten in ieder geval minder dan een miljoen is.
Winst ver weg
Deze maand stopte een Nederlandse concurrent van Netflix, Ximon, omdat er te weinig vraag was naar de dienst.
Ook bij Netflix wordt er voorlopig nog verlies gedraaid. "Het kost waarschijnlijk enkele jaren voordat we hier winst maken. We voegen meer en meer films en series toe, meer dan dat we klanten erbij krijgen. Het duurt altijd enkele jaren voordat we op een nieuwe markt winst maken."
Wereldwijd maakt het concern wel winst. Het afgelopen kwartaal werd er ruim 35 miljoen euro verdiend.
Uitbreiding
Netflix breidt dit jaar nog uit naar meer Europese landen. Welke landen dat zijn, is nog onbekend.
Seizoen 4 vond ik het minste seizoen. 1 t/m 3 vond ik geweldig. Even volhouden dus, of het kan natuurlijk ook niet jouw smaak zijn ;-)quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:28 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Welk seizoen precies? Want ik ben nog niet echt weg van seizoen 1 op dit moment, maar ik blijf kijken omdat het zo ontzettend goed moet zijn
quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:28 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Welk seizoen precies? Want ik ben nog niet echt weg van seizoen 1 op dit moment, maar ik blijf kijken omdat het zo ontzettend goed moet zijn
Duurde bij mij ook een tijdje voor ik Arrested Development ging waarderen. Veel grappen zijn lastiger te begrijpen dan bij de gemiddelde serie. Maar nu ik alles gekeken heb, vind ik het echt geweldig.quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:33 schreef Etcetera het volgende:
Dan moet ik nog maar een beetje doorbijten denk ik. Er zaten ook wel al leuke momenten in maar ik vind veel familieleden bloedirritant
Werkt hier gewoonquote:Op vrijdag 31 januari 2014 07:42 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Ik lees op reddit dat Hola niet meer werkt? Meer mensen hier last van?
Tja, ze weten uit ervaring dat het even duurt voordat mensen overstappen. Dat gaat niet sneller als je de prijs omhoog gooit.quote:Op donderdag 30 januari 2014 14:35 schreef DuvelDuvel het volgende:
Weet niet of dit al gepost was.
Toch goed dat ze de instapprijs zo laag houden ondanks het verlies.
[..]
Downtown Abbey al gezien?quote:Op zaterdag 1 februari 2014 00:04 schreef Lila86 het volgende:
ik mis Netflix echt, ik wil weer leuke series kijken maar ik ben er nu na een paar maanden wel doorheen (ook op de amerikaanse) Misschien ben ik te veeleisend qua series. Ik wou dat homeland seizoen 2 al beschikbaar was, dan zou ik gelijk weer hernieuwen.
Nee maar ik hou ook niet van kostuumdrama's.quote:
Klopt opzich wel, het is meer dat als je de serie toen der tijd volgde je nu nog vooral de goede gedeeltes bij blijven. Maar goed, tweede helft van seizoen 1 is goed, midden van seizoen 2, heel seizoen 3 en bij 4 is het een beetje wisselend.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 19:03 schreef Forbry het volgende:
@ de mensen die hier reageerden op Battlestar Galactica
Ik heb inmiddels meer dan de helft van het eerste seizoen gezien en ik ben eerlijk gezegd echt niet onverdeeld enthousiast. Ik vind het wel vermakelijk, maar vind het al met al toch tegenvallen na de vele goede verhalen die ik erover gehoord/gelezen had.
Ik blijf het voorlopig nog wel even kijken, al was het maar voor Starbuck en Roslin, de enige karakters die ik nog wel leuk/boeiend vind (ja, beide vrouw... geen idee, waar ze de interessante mannen in deze serie gelaten hebben. Adama en zijn zoon vind ik wel sympathiek, maar echt bijzonder doen die verder ook niet aan).
Verdere redenen om toch nog te blijven kijken: wil wel weten wat nou "het plan" van de Cylons is en ben wel benieuwd naar de rol van "Earth" in het geheel en wanneer die rol echt bepalend gaat worden...![]()
EDIT: Ik weet dat de gebruikte "technieken" met reden "ouderwets" zijn, maar ALLES in deze serie doet op de één of andere manier een beetje ouderwets aan vind ik, terwijl het toch echt nog niet ZO'N hele oude serie is...
Sons of Anarchy, The Shield, Justified, Boss, The West Wing, Sherlock, Luther, American Horror Story.quote:Op zaterdag 1 februari 2014 01:05 schreef Lila86 het volgende:
[..]
Nee maar ik hou ook niet van kostuumdrama's.![]()
Dit zijn de series die ik leuk vind ;
- homeland
- orange is the new black
- orphan black.
- house of cards
- twisted
- the killing
- revenge
series die ik niet leuk vind ;
- grey's anatomy
- breaking bad
- dexter
Ik hou vooral van een doorlopend verhaal , geen afzonderlijke afleveringen. Iemand op basis hiervan nog een tip qua serie? Misschien moet ik toch breaking bad nog een keer een kans geven, maar ik vond het zo deprimerend en eigenlijk gewoon een vaag verhaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |