Dat is het precies...quote:Op maandag 27 januari 2014 22:21 schreef Gedachtenstroom het volgende:
[..]
En dat is het moeilijkste: Uitmaken omdat in de weg liggende obstakels, hoewel ie naast de gebreken wijs, intelligent, grappig, knap enz. is.
Dat is alsof je het als razend lelijke kerel uitmaakt met je Pamela Anderson look-a-like vriendin, omdat ze buiten haar knapheid en sexy uitstraling eigenlijk een gigantische trut met hamertenen, een stinkende adem en je elke dag verrot scheld of je geld wil.
Hem dumpen en met een vent daten die dat wel is natuurlijk. *kuch*quote:Op dinsdag 28 januari 2014 08:34 schreef Kloon1984 het volgende:
[..]
Klopt, die wetenschap heb ik inmiddels wel. Nu bepalen wat daar mee te doen.
Ik wens je vooral toe dat je de volgende keer meer succes zult hebben, echter denk dat het daarbij niet erom gaat een volgende 'date' te treffen, en gelijk als die eerste date leuk verloopt, je weer moet gaan denken dat dat de 'perfecte partner' voor jou is.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 08:34 schreef Kloon1984 het volgende:
[..]
Klopt, die wetenschap heb ik inmiddels wel. Nu bepalen wat daar mee te doen.
Vind ik een zwaktebod van je. Zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten, nietwaar? ik ben jou niet en sta midden in het leven. Geef je nog antwoord op mijn vraag?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 00:28 schreef complicate het volgende:
[..]
Is het gezellig op jouw zolderkamer?
'Beter verdienen'....wat is dat dan precies? Dat klinkt alsof hij me ik-weet-niet-wat aandoet en dat is helemaal niet zo.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 09:32 schreef Gedachtenstroom het volgende:
Zelfs ik als Aspie zou -als ik de vrouw was- losgelaten hebben. Echt TS, hoewel 30; je verdient als vrouw zoveel beter. Je staat nog letterlijk in het midden van je leven en gaat niet van vandaag op morgen dood aan ouderdom. Blijf niet langer vragen en vasthouden en laat los (ja, ik laat express 'gewoon los' weg. Liefde kan zo verdomd blind maken dat je nadat het uit is pas alle puzzelstukken in elkaar ziet vallen)
Stel hem eens voor zich te laten testen op autisme/asperger/pdd-nos/ass en laat hem los. Er zijn genoeg knappe, intelligente, wijze, charmante mannen over op deze wereld waarbij je elkaar aanvult zonder complicaties en een eenzijdige uitputtingsslag met zoveel 'nadelen'. De Tinder-paranoia zal niet weggaan en toch altijd weer opduiken bij ruzies en je zal toch altijd meer de minpunten zwaarder afwegen tegen de pluspunten.
Idd zeer herkenbaar verhaal. Heb jij nog geprobeerd om hem of jezelf (te laten) aanpassen?quote:Op dinsdag 28 januari 2014 10:24 schreef Pausmobiel het volgende:
Hoe meer ik jouw berichten lees, hoe vaker ik denk dat jij iets met mijn ex hebt. Mijn ex vertoont heel veel van het gedrag van jouw vriend en uiteindelijk is het heel moeilijk om met zo'n persoon samen te zijn. Mijn ex woonde dan wel op zichzelf toen wij elkaar ontmoeten (ook maar net, terwijl hij begin 30 was), maar bracht nog heel veel tijd door bij zijn ouders. Hij is heel streng voor zichzelf en ook erg kritisch naar anderen toe. Doordat hij de lat heel hoog legt, werkt hem dat o.a. tegen in zijn werk, maar ook in de omgang met vrienden (die hij eigenlijk ook niet had). Toen hij zijn huis had gekocht is hij ook maanden bezig geweest met alles tot in de detail uitzoeken, alles ook zelf willen doen en de controle niet los kunnen laten.
Hij was ook veel meer bezig met hoe dingen eruit zien voor de buitenwereld. Dus een mooie auto, dure meubels, kleding altijd onberispelijk. In het begin kreeg ik hier niet zoveel van mee en had ik er ook geen last van. Tot we samen gingen wonen en hij van mij precies hetzelfde verwachtte. Nu ben ik een enorme chaoot en geef ook niets om dure spullen of wat de meeste mensen van me vinden, dus je kan je voorstellen hoe dat heeft gebotst. Aan het einde van de relatie liep ik continu op mijn tenen en was er weinig over van de spontane/gezellig en impulsieve persoon die ik normaal ben.
Mij heeft het uiteindelijk ruim 5 jaar gekost om te realiseren dat ik een relatie zat die niet goed voor me was. Mijn advies aan jou: kies voor jezelf en ga voor iemand die jou echt gelukkig maakt.
Wat ik heb geleerd is dat je hooguit een compromis over bepaalde dingen kan sluiten, maar je kan je niet voor een ander veranderen. Dat wil niet zeggen dat ik het niet heb geprobeerd, maar daar werd ik uiteindelijk erg ongelukkig van. Andersom was hij dat ook geworden. Wanneer je jezelf voor een ander moet veranderen, dan ben je gewoon niet geschikt voor elkaar.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 12:21 schreef Kloon1984 het volgende:
[..]
Idd zeer herkenbaar verhaal. Heb jij nog geprobeerd om hem of jezelf (te laten) aanpassen?
Stuur DM en anders zeg ik je graag dit: http://forum.fok.nl/fok/logoutquote:Op dinsdag 28 januari 2014 12:09 schreef Vida. het volgende:
[..]
Vind ik een zwaktebod van je. Zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten, nietwaar? ik ben jou niet en sta midden in het leven. Geef je nog antwoord op mijn vraag?
Nou ja, in die zin; Een relatie waarin je gewoon jezelf kunt zijn, zonder kritiek van de ander, op eierschalen lopen en op zijn negatieve eigenschappen focust ipv op een relatie. Je begint een relatie omdat je iets gemeen hebt, en elkaar lief hebt. En niet van:quote:Op dinsdag 28 januari 2014 12:20 schreef Kloon1984 het volgende:
[..]
'Beter verdienen'....wat is dat dan precies? Dat klinkt alsof hij me ik-weet-niet-wat aandoet en dat is helemaal niet zo.
Verder heb je gelijk hoor.
Je bent niet gelukkig.quote:Op dinsdag 28 januari 2014 12:20 schreef Kloon1984 het volgende:
[..]
'Beter verdienen'....wat is dat dan precies? Dat klinkt alsof hij me ik-weet-niet-wat aandoet en dat is helemaal niet zo.
Verder heb je gelijk hoor.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |