M'n Kinvara's beginnen wat op te raken voor op de weg, en waar moest ik anders in Schoorl op lopen? Of de CPC?quote:
First world problemsquote:Op vrijdag 24 januari 2014 16:39 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
M'n Kinvara's beginnen wat op te raken voor op de weg, en waar moest ik anders in Schoorl op lopen? Of de CPC?
Ha kloon!quote:Op vrijdag 24 januari 2014 16:37 schreef jeroen89 het volgende:
Dit topic maar eens volgen.
Neem aan dat het komt dat het voor de meeste mensen het lopen van de marathon vrij speciaal is en dat ze dat liever doen bij een groot goed georganiseerd evenement. Het vertellen tegen mensen van, ik heb ook mee gedaan in Amsterdam/Rotterdam, zal er ook wel aan bijdragen.
Ben benieuwd hoe mijn Five Fingers gaan lopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, soms zit er niets anders op dan extreme kutheid doorstaan, zoals een (trail-)marathon. Daarna vallen alle problemen wel weer meequote:Op vrijdag 24 januari 2014 16:50 schreef motorbloempje het volgende:
Ach, gisteren in R&P nog ergens in een topic iemand die 'geen plezier meer had in het leven' ofzo die werd aangeraden zich 'dan maar in te schrijven voor een marathon'. Ja. Doen we even. Het heeft zo'n imago hè, dat daarna alles beter wordt. Of je hardlopen nou leuk vindt of niet.
Nee, maar je bent nog een Jeroen die ook op FiveFingers loopt. En die FunRun is een aanbeveling aan jou, kan je meteen met een groepje bekijken hoe het loopt en krijg je wat tips over loopstijl enzo!quote:Op vrijdag 24 januari 2014 17:02 schreef jeroen89 het volgende:
@jero_nimo: nee geen aandelen in. Dan had ik dat een paar geleden moeten doen denk ik. Toen hoorde je er meer over dan nu. Maar ben de dikke zolen een beetje zat dus kijken of dit wat is. Misschien ben ik straks wel weer erg gelukkig met dikke zolen
Als hardlopen geen hobby is, lijkt het mij een ramp om te trainen voor een marathon.
quote:Op vrijdag 24 januari 2014 16:48 schreef Jero_nimo het volgende:
Thanks, die vind ik interessant.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 24 januari 2014 17:33 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Thanks, die vind ik interessant.
Zeg meneer de ambassadeur; komen die ook nog naar omgeving Rotterdam?quote:Op vrijdag 24 januari 2014 17:51 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]Meteen aanmelden!
![]()
Maar gezellig! Stream en Guard hebben zich in ieder geval al aangemeld
Vast wel een keerquote:Op vrijdag 24 januari 2014 17:54 schreef Arquero het volgende:
[..]
Zeg meneer de ambassadeur; komen die ook nog naar omgeving Rotterdam?
Okeequote:Op vrijdag 24 januari 2014 17:58 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Vast wel een keerZullen de volgende keer wel meer naar het westen of het noorden gaan, hoop voor jou het westen dan
. Maar dan roep ik nog wel even.
Dit was ook wel een wedstrijdje tegen mezelf, erg diep gegaan. Anders was het ook geen PR gewordenquote:Op vrijdag 24 januari 2014 18:18 schreef jeroen89 het volgende:
haha Jero_nimo dacht dat ik van beschuldigd werd van adverteren. Is een klein beetje veel te ver weg. Maar moet toegeven dat ik daar ook weinig behoefte aan heb.
Damm. wat een snelheid Jero-nimo, 3:29 voor een trainingsloop.
Hoop die snelheid te halen op een wedstrijd maar voor een training. Knap (komt dat door de VFF?)
@quoi: Bedankt!!
Zo duur zijn ze ook weer niet. Kijk eens wat je voor normaal schoeisel betaald.
Done !quote:
Vibram Fok! Fingers meetquote:Maar gezellig! Stream en Guard hebben zich in ieder geval al aangemeld
soms ben ik blij dat niet elke vorm van "beschaving" doordringt tot de verste uithoeken van de Stille Zuidzeequote:
Veel plezier!!!quote:Op vrijdag 24 januari 2014 18:44 schreef Quoi het volgende:
Zo, de boel is weer ingetapet. Asfalt vreten!
Tof! Gezellig!quote:Op vrijdag 24 januari 2014 18:40 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Done !
[..]
Vibram Fok! Fingers meet
we hebben hier ook nog eens iemand gehad die de marathon binnen 11 maanden wilden lopenquote:Op vrijdag 24 januari 2014 16:50 schreef motorbloempje het volgende:
Ach, gisteren in R&P nog ergens in een topic iemand die 'geen plezier meer had in het leven' ofzo die werd aangeraden zich 'dan maar in te schrijven voor een marathon'. Ja. Doen we even. Het heeft zo'n imago hè, dat daarna alles beter wordt. Of je hardlopen nou leuk vindt of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |