Dat dusquote:Op zaterdag 25 januari 2014 14:08 schreef Igen het volgende:
[..]
Eh, even hè. Ik heb jou aangeboden om jou te helpen tegen NY, en vervolgens reageerde jij daar eerst niet op, om vervolgens te zeggen dat je voor Mexico gaat en mij met rust laat; en nog in dezelfde beurt val je mij toch aan.
Ja, omdat je een drie-alliantie met BC voorstelde, die net Remlof een dolk in de rug had gestoken. Denk je dat ik zin heb in een alliantie met zo'n buur? Of zelfs ingeklemd tussen twee spelers die zo in het spel staan?quote:Op zaterdag 25 januari 2014 23:43 schreef Overlast het volgende:
Dank voor je parabel jogy. Jezus Christus zelf had het niet beter kunnen doen.
En Igen, mijn aanbod was 2 dagen en 4 beurten eerder gedaan, toen weigerde je.
Inderdaad, daar kwam boontje mooi om z'n loontje.quote:Daarna was BC dood
Ongetwijfeld, maar op zich had je me ook gewoon kunnen aanvallen ipv. het te vergezellen van een leugentje.quote:en New York en Québec veel te sterk(en uitstekend gepositioneerd) voor jou en mij. Toen kwam jij met het verhal dat je tzt wellicht kon helpen met NY. Toen heb ik mijn knopen moeten tellen.
Dat zijn mijn favoriete buren wel....die netjes komen vertellen dat ze je aan gaan vallen. Kun je tenminste anticiperen ipv dat je verrast wordt.quote:Op zondag 26 januari 2014 12:37 schreef Overlast het volgende:
Ja, als iemand mij vraagt of ik hem ga aanvallen, ga ik dat niet aankondigen inderdaad
Onderhandelingen waren in het engels dus ik gok engels, maar deze site ziet er ook wat anders uit volgens mij (dit speelde ik 8 jaar geleden ofzo dus al vrij lang geleden).quote:Op zondag 26 januari 2014 09:01 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Heb je het voorheen op de Engelse server gespeeld of nog ergens anders?
Er zijn meerdere online versies....mss dat dit je bekender voorkomt?quote:Op zondag 26 januari 2014 13:08 schreef Krediax het volgende:
Oke ik heb een account aangemaakt!
Zijn er fok spellen open?
en om hier op te reageren:
[..]
Onderhandelingen waren in het engels dus ik gok engels, maar deze site ziet er ook wat anders uit volgens mij (dit speelde ik 8 jaar geleden ofzo dus al vrij lang geleden).
Klinkt alsof ik 3 topics terug moet lezenquote:Op zondag 26 januari 2014 13:15 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Er zijn meerdere online versies....mss dat dit je bekender voorkomt?
Op dit moment zijn er geen spellen die open staan, maar daar is vrij vlot wat aan te doen.
Laat ik er meteen bij zeggen dat er nogal een scheiding der geesten is met welke instelling er gespeeld wordt. Geen idee wat jij gewend was, maar het is denk ik wel handig voor je om vooraf te weten dat er zelfs binnen de kleine userbase van FOK!kers nogal een wezenlijk verschil van inzicht bestaat over hoe men graag speelt.
Mwoah....dat mag altijd natuurlijk, maar het komt er grofweg op neer dat er een gedeelte is dat vindt dat je altijd je gemaakte afspraken na moet komen en als je iemand aanvalt dat je dat vooraf aan diegene vertelt en er is een gedeelte dat vindt, dat dat niet hoeft.quote:Op zondag 26 januari 2014 13:39 schreef Krediax het volgende:
[..]
Klinkt alsof ik 3 topics terug moet lezen
hmm oke dat snap ik ja kan vervelend zijn als je het niet verwacht.quote:Op zondag 26 januari 2014 13:56 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Mwoah....dat mag altijd natuurlijk, maar het komt er grofweg op neer dat er een gedeelte is dat vindt dat je altijd je gemaakte afspraken na moet komen en als je iemand aanvalt dat je dat vooraf aan diegene vertelt en er is een gedeelte dat vindt, dat dat niet hoeft.
Als je het ene gewend bent en bij een groep spelers terecht komt die volgens de andere mindset speelt, dan kan dat een klein cultuurschokje opleveren.
Ik wil wel maar heb te weinig punten, ze zitten allemaal in verschillende spellenquote:Op zondag 26 januari 2014 14:02 schreef Krediax het volgende:
Nou wie wilt er een potje spelen
Maak maar ff geen nieuw spel aan want weet niet wat de consensus is qua tijd, map ed
Als jij een potje aanmaakt zal ik wel joinen Kingstown wilt vast ook welquote:Op zondag 26 januari 2014 14:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik wil wel maar heb te weinig punten, ze zitten allemaal in verschillende spellen.
Klinkt wmb als een gezonde instelling, maar er zijn dus ook spelers die daar anders over denken.quote:Op zondag 26 januari 2014 13:59 schreef Krediax het volgende:
[..]
hmm oke dat snap ik ja kan vervelend zijn als je het niet verwacht.
Heb wel eens iemand zo hard genaait dat hij een week niet met me sprak (IRL)![]()
Maar hij deed het eerst bij mij in een ander potje
Maar over het algemeen kom ik denk ik mijn afspraken wel na (en ben ook niet heel rancune hoor)
Snel dat ene legertje in Cowboy diplomacy kwijtraken, dan heb je weer punten erbij.quote:Op zondag 26 januari 2014 14:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik wil wel maar heb te weinig punten, ze zitten allemaal in verschillende spellen.
Dat is wel een goede ja, disbanded.quote:Op zondag 26 januari 2014 14:13 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Snel dat ene legertje in Cowboy diplomacy kwijtraken, dan heb je weer punten erbij.
Je overdrijft nogal.quote:Op zondag 26 januari 2014 13:56 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Mwoah....dat mag altijd natuurlijk, maar het komt er grofweg op neer dat er een gedeelte is dat vindt dat je altijd je gemaakte afspraken na moet komen en als je iemand aanvalt dat je dat vooraf aan diegene vertelt en er is een gedeelte dat vindt, dat dat niet hoeft.
Als je het ene gewend bent en bij een groep spelers terecht komt die volgens de andere mindset speelt, dan kan dat een klein cultuurschokje opleveren.
Dat is absoluut waar en daarom leek het me ook wel verstandig om dat aan Krediax voor te leggen, zodat hij daarvan op de hoogte is voordat hij begint en er niet tijdens het spelen pas achterkomt.quote:Op zondag 26 januari 2014 14:42 schreef 99.999 het volgende:
Vergeet niet dat je voornamelijk met nieuwelingen in het spel te maken hebt en niet met mensen die ook al jaren gewend zijn aan dolken in de rug steken en ontvangen.
Het doel is toch om te winnen?quote:Op zondag 26 januari 2014 14:42 schreef 99.999 het volgende:
Het zit denk ik eerder in het verschil van willen spelen omdat het leuk is en alleen voor de winst willen gaan. Vergeet niet dat je voornamelijk met nieuwelingen in het spel te maken hebt en niet met mensen die ook al jaren gewend zijn aan dolken in de rug steken en ontvangen.
Ja maar om dat te doen door je bondgenoten erbij te naaien in de allerlaatste beurt gaat mij wat ver.quote:Op zondag 26 januari 2014 17:04 schreef 99.999 het volgende:
Het uiteindelijke doel is wel om te winnen natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |