Ja maar dan gaat je reputatie ook meteen naar de klote.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:25 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Belletje naar Jeugdzorg, kamer overhoop gooien, pannen laten schimmelen en een halve fles whisky atten als de inspecteur langs komt, zo geregeld
Desnoods huur je een getatoeëerde Tokkie in die mag figureren als 'je nieuwe vriend'.
Ja, dat is ook weer zo iets.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:28 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja maar dan gaat je reputatie ook meteen naar de klote.
En er schijnt ook zoiets te zijn als ouderinstinct, dat je dwingt om het leuk te vinden als je van die schreeuwende poepspuiters met je eigen dna hebt.
Ik wil zelf serieus 4 kinderen.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:25 schreef MacorgaZ het volgende:
r/childfree
Kinderen, oké, maar zelf kinderen?
Doe mij maar 4 vakanties naar het buitenland per jaar en een mooie dure Audi voor de deur van mijn luxe vrijstaande huis.
Ik overdrijf natuurlijk wat (alhoewel, wat ik zeg is makkelijk te halen als je geen kinderen hebt), maar de vrijheid is zo geweldig, ik zou dingen gaan opnoemen maar het is echt teveel om op te noemen.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:27 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Yep ben ook dol op vakantie![]()
En weekendjes stappen in een vreemde stad, crashen bij vrienden en dan de ochtend erna lekker uitbrakken met zwarte koffie en een tosti
Precies. Kunnen doen wat je wil, spontaan zonder het eerst te regelen.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:31 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Ik overdrijf natuurlijk wat (alhoewel, wat ik zeg is makkelijk te halen als je geen kinderen hebt), maar de vrijheid is zo geweldig, ik zou dingen gaan opnoemen maar het is echt teveel om op te noemen.
Gewoon kunnen doen wat je wil + het geld hebben om te doen wat je wil
Wat is je definitie van 'vla'quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:50 schreef TwentyFourr het volgende:
Wijsbegeerte studeren, ja dan twijfel je vervolgens zelfs uren over je vla of yoghurt als toetje neemt.
Gewoon van dat gele spul in zo'n pak in de koeling. Of hopjesvla, chocoladevla, dubbelvla, noem maar op. Dat is nog een moeilijkere keuze dan dat het lijkt!quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:52 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Wat is je definitie van 'vla'
quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:53 schreef Smack10 het volgende:
Als je vrijheid en kennis wil lijkt kinderen inderdaad niet een goed idee TS.
Ik kan mij er wel in vinden i.i.g.
Slaap lekker.
En dat. Stellen die anderhalf of zelfs 2 inkomens hebben, en alsnog stressen als er een kind nieuwe schoenen moet, omdat ze iedere maand maar net rond kunnen komen.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:31 schreef MacorgaZ het volgende:
+ het geld hebben om te doen wat je wil
Boter is ook geel en zit in een pak in de koelingquote:Op woensdag 22 januari 2014 23:53 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Gewoon van dat gele spul in zo'n pak in de koeling. Of hopjesvla, chocoladevla, dubbelvla, noem maar op. Dat is nog een moeilijkere keuze dan dat het lijkt!
dat had mij geen pijn gedaanquote:Op donderdag 23 januari 2014 00:38 schreef john-hert het volgende:
Als je ouders zo dachten was je er misschien wel niet TS
Cognitieve dissonantiequote:Op donderdag 23 januari 2014 00:32 schreef Jehuty het volgende:
Je moet toch op een manier je miezerige leven wat compleet in het teken staat van een schijtend, slapend en etend wezentje, waardoor je jezelf compleet wegcijfert en je je dromen en ambities ziet verdwijnen als sneeuw voor de zon, kunnen legitimeren. Hoe kun je anders met jezelf leven zonder jezelf dergelijke leugens te vertellen?
Prachtig? Sinds wanneer zijn deze tumortjes prachtig?quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:58 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat lijkt me gezien je aversie tegen die prachtige wezens echt een prima conclusie.
Niks mis met kleintjes. Maar een ander mag hun luier verschonen.quote:Op donderdag 23 januari 2014 00:43 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Prachtig? Sinds wanneer zijn deze tumortjes prachtig?
Ik zeg altijd dat ik kinderen alleen kan uitstaan mits ze dood zijn.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:01 schreef MichaelScott het volgende:
Zeg dat je kinderen niet kan uitstaan en geniet ervan dat ze boos worden.
Ik ga niet uitleggen wat vla is, want er is altijd wel iets op aan te merken. Gelukkig weten wij alletwee waar het om gaat.quote:Op donderdag 23 januari 2014 00:06 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Boter is ook geel en zit in een pak in de koeling
Een werkdefinitiequote:Op donderdag 23 januari 2014 00:47 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Ik ga niet uitleggen wat vla is, want er is altijd wel iets op aan te merken. Gelukkig weten wij alletwee waar het om gaat.
quote:Op donderdag 23 januari 2014 00:47 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Seriously, als er een ding is waar wij filosofen goed in zijn, is het elke discussie lamslaan omdat we het niet eens kunnen worden over de grondbeginselen (terwijl iedereen wel een common sense definitie heeft). Dus voor we beginnen met kiezen of we vla of yoghurt willen eten, zijn we al uitgehongerd omdat we niet op een sluitende definitie van 'vla' danwel 'yoghurt' kunnen komen werkloos zijn en de maatschappij een hoop geld kosten met hun slappe gelul.
Filosoof word je niet, filosoof ben je. Als in: Teveel mensen die met filosofie bezig zijn, het allemaal niet zo goed snappen en vervolgens gaan 'filosoferen' op een manier die jij nu voordoet om zo een beetje 'filosofisch te doen'. Kansloze zaak natuurlijk.quote:Op donderdag 23 januari 2014 00:47 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Een werkdefinitie
Seriously, als er een ding is waar wij filosofen goed in zijn, is het elke discussie lamslaan omdat we het niet eens kunnen worden over de grondbeginselen (terwijl iedereen wel een common sense definitie heeft). Dus voor we beginnen met kiezen of we vla of yoghurt willen eten, zijn we al uitgehongerd omdat we niet op een sluitende definitie van 'vla' danwel 'yoghurt' kunnen komen.
En zo schoot het college weer niet op iddquote:Op donderdag 23 januari 2014 00:57 schreef TwentyFourr het volgende:
[..]
Filosoof word je niet, filosoof ben je. Als in: Teveel mensen die met filosofie bezig zijn, het allemaal niet zo goed snappen en vervolgens gaan 'filosoferen' op een manier die jij nu voordoet om zo een beetje 'filosofisch te doen'. Kansloze zaak natuurlijk.
Sla ze met één van de (meestal zo dik mogelijke) filosofische boeken die ze bij zich hebben, dat zal ze leren.quote:Op donderdag 23 januari 2014 00:58 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
En zo schoot het college weer niet op idd
Het valt bij mij in de klas ook wel mee trouwens. De mensen die wat zeggen weten meestal wel redelijk inhoudelijk in te gaan op wat ze lazen.quote:Op donderdag 23 januari 2014 01:02 schreef TwentyFourr het volgende:
Dat is ook zo frappant: Hebben ze het uit, vraag je wat de schrijver met het boek bedoelde: 'uh ja, het ging over x'.
quote:Op woensdag 22 januari 2014 22:59 schreef imikethat het volgende:
Zeg dat je onvruchtbaar bent en dan smullen van de zure gezichten die ze opzetten
Jullie tweequote:Op woensdag 22 januari 2014 23:02 schreef HaywoodJablome het volgende:
Sta na het eerste riedeltje op, zeg dat je overtuigd bent en meteen gaat beginnen, en verlaat het pand.
Deze grap werd niet genoeg gewaardeerd. Bij deze.quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:52 schreef ZuidKardinaal het volgende:
[..]
Wat is je definitie van 'vla'
Ok, dat nemen we mee voor de volgende vergaderingquote:Op donderdag 23 januari 2014 01:14 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Jullie tweeZie het al helemaal voor me
[..]
Deze grap werd niet genoeg gewaardeerd. Bij deze.
MAAR JE KRIJGT ER ZOVEEEEL VOOR TERUGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!quote:Op woensdag 22 januari 2014 23:17 schreef remlof het volgende:
Terechte klacht. De enige reden dat ouders steeds weer die riedel afsteken is omdat ze je mee willen zuigen in hun eigen lijden, hun verneukte levens.
Dat moet je jezelf wel wijsmaken ja.quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:06 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
MAAR JE KRIJGT ER ZOVEEEEL VOOR TERUGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!
Hahahaquote:Op donderdag 23 januari 2014 09:06 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
MAAR JE KRIJGT ER ZOVEEEEL VOOR TERUGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!
Ik ben toch een soort van jouw zoon?quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:01 schreef Frank_Drebin het volgende:
Moet er ook absoluut niet aan denken.
Oh maar die zullen er ook best zijn tegen die tijd alleen zal geen één daarvan een dochter van mij zijn. Dus het is jammer voor je maar je blijft maar gewoon met je fikken van mijn fictieve dochter afquote:Op donderdag 23 januari 2014 08:42 schreef Dingflofbips het volgende:
Veel haat hier tegen kinderen. Theo Maassen leert ons: over 16 jaar moeten er ook nog lekkere wijven zijn.
Dus ts: aan de slag.. voor volk&vaderland
Ja nou, dat is ergens ook wel vervelend, of nou ja. Kijk, als je kinderen op de wereld zet heb je tenminste nog één pleziertje dat jarenlange of zelfs levenslange ellende inleidt. Maar dat is hier niet aan de orde.quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:14 schreef DonnieDarkno het volgende:
[..]
Ik ben toch een soort van jouw zoon?
Ik wil mij best beperken tot kijken..maar dan ook naar n echt exemplaar, niet zo'n fictieve..quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:17 schreef the-eye het volgende:
[..]
Oh maar die zullen er ook best zijn tegen die tijd alleen zal geen één daarvan een dochter van mij zijn. Dus het is jammer voor je maar je blijft maar gewoon met je fikken van mijn fictieve dochter af
Haha, je bent erin getraptquote:Op donderdag 23 januari 2014 09:21 schreef zatoichi het volgende:
Ik krijg altijd op mijn kop van mijn vrouw als ik weer eens hebben zitten verkondigen wat er allemaal kut is aan kinderen.
Ja ik ben echt dol op mijn dochter, maar het is gewoon een feit dat je eerst met slapeloze nachten en een jankbaby zit, en later met een bijdehand kind dat alles van je wil behalve zelf gaan slapen. Dat is regelmatig irritant.
Je vrouw heeft problemen met de waarheid?quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:21 schreef zatoichi het volgende:
Ik krijg altijd op mijn kop van mijn vrouw als ik weer eens hebben zitten verkondigen wat er allemaal kut is aan kinderen.
Ja ik ben echt dol op mijn dochter, maar het is gewoon een feit dat je eerst met slapeloze nachten en een jankbaby zit, en later met een bijdehand kind dat alles van je wil behalve zelf gaan slapen. Dat is regelmatig irritant.
Haha, jij ook!quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:29 schreef Fogel het volgende:
[..]
Je vrouw heeft problemen met de waarheid?
Er kleven nu eenmaal nadelen aan, al zijn die voor ieder kind anders. Zo sliep mijn cochter reeds na twee weken een nachtje door dus heb ik bijna geen slapeloze nachten gehad, maar had mijn dochter tussen haar tweede en derde jaar weer hele extreme driftbuien die zo twee uur aan konden houden. En ja dat is kut.quote:Op donderdag 23 januari 2014 09:21 schreef zatoichi het volgende:
Ik krijg altijd op mijn kop van mijn vrouw als ik weer eens hebben zitten verkondigen wat er allemaal kut is aan kinderen.
Ja ik ben echt dol op mijn dochter, maar het is gewoon een feit dat je eerst met slapeloze nachten en een jankbaby zit, en later met een bijdehand kind dat alles van je wil behalve zelf gaan slapen. Dat is regelmatig irritant.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |