Je bent zoquote:Op maandag 20 januari 2014 04:17 schreef hugecooll het volgende:
[..]
ooooooo
Ik moest even zoeken waar je het over had. Ik had niet op de naam van degene waarop ik reageerde gelet
Ik kende 'm niet, maar ik ben helemaal zen atm
Veel x 'ik'
Hahahaha ik kende die gast serieus nietquote:Op maandag 20 januari 2014 04:18 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Je bent zoals je de vermoorde onschuld speelt
'Kennen' is ook te veel eer. Ik lees de visitekaartjes en wens geen kennismaking.quote:Op maandag 20 januari 2014 04:20 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Hahahaha ik kende die gast serieus niet
Gewoon af en toe even uitschelden dan. Een beetje wat ik standaard doequote:Op maandag 20 januari 2014 04:22 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
'Kennen' is ook te veel eer. Ik lees de visitekaartjes en wens geen kennismaking.
De meeste streamers zijn nog erger dan de ergste realifesoapies hoor.quote:Op maandag 20 januari 2014 07:30 schreef Blackprinces het volgende:
Nou in de sc hoef je voortaan ook niet meer te zijn.
In de cos zeiken ze tenminste utopianen uit.. Hier dus streamers afzeiken?
Muissiequote:Op zondag 19 januari 2014 18:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat was nog niet zo lang geleden. Ik gebruikte dat toffe ding nog vaak.
gatverdegatverquote:Op maandag 20 januari 2014 13:56 schreef GekkePoes het volgende:
Die hoofdluizen zijn nog best wel groot
[ afbeelding ]
Van je icoontje? of een ander soort gifje ?quote:Op maandag 20 januari 2014 16:12 schreef HiDiHo het volgende:
Wie wil er ff een mooi Elite gifje voor mij maken?
Liefst van icoontje, met iets extra's voor Elitequote:Op maandag 20 januari 2014 16:16 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Van je icoontje? of een ander soort gifje ?
Je zit er vast erg mee.quote:
quote:Op maandag 20 januari 2014 16:19 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Liefst van icoontje, met iets extra's voor Elite
Lastig te zien héquote:Op maandag 20 januari 2014 16:29 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ik heb de utopia elite stempel er een beetje vaag op gezet
Jij hebt tenminste een levenquote:
Misselijke streek weer!quote:Op maandag 20 januari 2014 16:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Geen honden, geen Peter. Ze saboteren echt al zijn plannen. Bah!
Ja hij is er knap druk mee geweest zonder al te veel hulpquote:Op maandag 20 januari 2014 16:38 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Terwijl Peter al dat werk heeft gedaan met die hondenkennel enzo
ik snap het ook niet, denk echt dat hij eruit gaat en daarom gesaboteerd wordt. onder het motto hij is zo toch weg dus doen we maar niets voor hemquote:Op maandag 20 januari 2014 16:38 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Terwijl Peter al dat werk heeft gedaan met die hondenkennel enzo
mij maakt het niet uit, ik blijf toch wel kijkenquote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Chanel5 het volgende:
Als dat zo door blijft gaan met die 4/5 opperhoofden weet ik niet of ik het nog wel zo leuk vind om te kijken.
Ik schreef net in de COS dat ik me er nu al te kwaad over zit te maken. Het is gewoon niet leuk.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Chanel5 het volgende:
Als dat zo door blijft gaan met die 4/5 opperhoofden weet ik niet of ik het nog wel zo leuk vind om te kijken.
quote:Op maandag 20 januari 2014 16:37 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit is de goede ...
Of in de biologische koeienpoep zaktquote:Op maandag 20 januari 2014 16:47 schreef Chanel5 het volgende:
Hoop dat die biomarkt totaal in het water valt!!
ik hoop het ook maar ik vrees dat er genoeg mensen op af komen die op camera hopen te komen.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:47 schreef Chanel5 het volgende:
Hoop dat die biomarkt totaal in het water valt!!
Hahaha, ik mistte al het e.e.a. dacht dat ik in de COS zat maar zit in de SC.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:46 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik schreef net in de COS dat ik me er nu al te kwaad over zit te maken. Het is gewoon niet leuk.
wel op blijven letten hequote:Op maandag 20 januari 2014 16:48 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Hahaha, ik mistte al het e.e.a. dacht dat ik in de COS zat maar zit in de SC.
Eensquote:Op maandag 20 januari 2014 16:43 schreef Chanel5 het volgende:
Als dat zo door blijft gaan met die 4/5 opperhoofden weet ik niet of ik het nog wel zo leuk vind om te kijken.
nou inderdaad, dat heb je goed gezegdquote:Op maandag 20 januari 2014 16:49 schreef Chanel5 het volgende:
Ze geven mensen geen EERLIJKE kans voor hun project.
Ik snap het ook niet want Peter had een grote klant voor zijn kennel.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:49 schreef Chanel5 het volgende:
Ze geven mensen geen EERLIJKE kans voor hun project.
en als meer mensen hem zouden steunen zou hij het best in de groep gooien, maar ik denk dat ie geen zin meer heeft om alleen aangevallen te worden. dat snap ik dan weer wel, maar het is wel heel lulligquote:Op maandag 20 januari 2014 16:51 schreef Toverheks het volgende:
Peter is gewoon het pispaaltje geworden, en waarom, omdat hij gewoon de waarheid zegt zoals vanmiddag dat het te zweverig te ja knikkerig en nog meer was in Utopia
Peter zal niet opgeven en het hek uitlopen, maar diep van binnen huilt hij gewoon, hij kijkt af en toe ook zo verdrietig, hij had er veel meer van verwacht maar het valt hem ontzettend tegen lijkt het wel.quote:Op maandag 20 januari 2014 16:53 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
en als meer mensen hem zouden steunen zou hij het best in de groep gooien, maar ik denk dat ie geen zin meer heeft om alleen aangevallen te worden. dat snap ik dan weer wel, maar het is wel heel lullig
klopt en dat na al zijn pogingen om in een rls te komen, dan lukt het en dan word ie tegengewerkt, best wel lullig voor hemquote:Op maandag 20 januari 2014 16:54 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Peter zal niet opgeven en het hek uitlopen, maar diep van binnen huilt hij gewoon, hij kijkt af en toe ook zo verdrietig, hij had er veel meer van verwacht maar het valt hem ontzettend tegen lijkt het wel.
Heel lullig, maar Peter weet ook ach hierna komt er weer zonneschijn volgens mij, Hoop gewoon dat als hij er uit gaat dat hij toch kan terug kijken op een leuke tijd in Utopiaquote:Op maandag 20 januari 2014 16:55 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
klopt en dat na al zijn pogingen om in een rls te komen, dan lukt het en dan word ie tegengewerkt, best wel lullig voor hem
ik hoop het ook voor hemquote:Op maandag 20 januari 2014 16:58 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Heel lullig, maar Peter weet ook ach hierna komt er weer zonneschijn volgens mij, Hoop gewoon dat als hij er uit gaat dat hij toch kan terug kijken op een leuke tijd in Utopia
Ja Peter krijgt niet veel voor elkaar door die strontluiquote:Op maandag 20 januari 2014 16:45 schreef Chanel5 het volgende:
En Hakim weer over Peter? Dat hij de boel op stang loopt te jagen. Waarom, omdat Peter wil bellen, wat natuurlijk zijn goed recht is. Ach zegt Hakim hij gaat er volgende week toch uit![]()
![]()
![]()
jip maar dat gaat hem niet worden denk ikquote:Op maandag 20 januari 2014 17:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja Peter krijgt niet veel voor elkaar door die strontlui
Hij zou eens flink met zijn vuist op tafel moeten slaan!
Ja maar dat doet hij niet, zo is hij niet, jammer!quote:Op maandag 20 januari 2014 17:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja Peter krijgt niet veel voor elkaar door die strontlui
Hij zou eens flink met zijn vuist op tafel moeten slaan!
Hij heeft meer mensen op internet dan hij zelf beseft, die hem steunen op fora enzoquote:Op maandag 20 januari 2014 16:59 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
ik hoop het ook voor hemach toch nog mensen die om hem geven en hem het beste wensen
dan heeft ie wel wat te doen als ie eruit gaat. goed voor hemquote:Op maandag 20 januari 2014 17:03 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Hij heeft meer mensen op internet dan hij zelf beseft, die hem steunen op fora enzo
Ben ook bang van niet helaas!quote:Op maandag 20 januari 2014 17:02 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
jip maar dat gaat hem niet worden denk ik
Had hem gesproken en vertelt blijf vooral je zelf, niet een kunstje doen etc, en hij blijft ook zich zelf al is het vaak geforceerd, aan de ene kant denk ik jongen trek het hek open en ren lekker weer naar Sneek, aan de andere kant ik laat ze eens een poepie ruiken.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:04 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
dan heeft ie wel wat te doen als ie eruit gaat. goed voor hem
ik geloof wel dat ie wilt knallen maar niet meer durft door vorige week, hij werd door niemand gesteund, al was er maar 1 achter hem gaan staan dan durfde hij nu meer, maar dat gaat nu niet meer lukken. ik denk dat het nu inderdaad beter is voor hem om eruit te gaan. en ik hoop voor hem dat ie inderdaad zichzelf blijft en met opgeheven hoofd de poort uitloopt als zijn tijd daar isquote:Op maandag 20 januari 2014 17:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Had hem gesproken en vertelt blijf vooral je zelf, niet een kunstje doen etc, en hij blijft ook zich zelf al is het vaak geforceerd, aan de ene kant denk ik jongen trek het hek open en ren lekker weer naar Sneek, aan de andere kant ik laat ze eens een poepie ruiken.
Dat hoop ik ook, straks Harold weg, aan Isabella heeft hij ook weinig denk ik, zevert die te lang dan kapt hij het ook af. ach we hebben het hier Over peter, als hij thuis is gaat ie alles lezen....ik zwaai ff naar Peter vastquote:Op maandag 20 januari 2014 17:08 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
ik geloof wel dat ie wilt knallen maar niet meer durft door vorige week, hij werd door niemand gesteund, al was er maar 1 achter hem gaan staan dan durfde hij nu meer, maar dat gaat nu niet meer lukken. ik denk dat het nu inderdaad beter is voor hem om eruit te gaan. en ik hoop voor hem dat ie inderdaad zichzelf blijft en met opgeheven hoofd de poort uitloopt als zijn tijd daar is
zal ik het dan ook maar ff doen, hallo peterquote:Op maandag 20 januari 2014 17:10 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook, straks Harold weg, aan Isabella heeft hij ook weinig denk ik, zevert die te lang dan kapt hij het ook af. ach we hebben het hier Over peter, als hij thuis is gaat ie alles lezen....ik zwaai ff naar Peter vast![]()
hahaha ja dat is een veel mooier terreinquote:Op maandag 20 januari 2014 17:11 schreef Leandra het volgende:
Ik had dit verwacht trouwens...
[ afbeelding ]
He Leandra, dacht al van de week lees je amper in UTO.....ja dat is een mooi eiland in de stille Zuidzee, dit Utopia is modderig en is in Nederlandquote:Op maandag 20 januari 2014 17:11 schreef Leandra het volgende:
Ik had dit verwacht trouwens...
[ afbeelding ]
Nee hoor, dat is Drenthe in de tijd van de hunebedden.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:13 schreef Toverheks het volgende:
[..]
He Leandra, dacht al van de week lees je amper in UTO.....ja dat is een mooi eiland in de stille Zuidzee, dit Utopia is modderig en is in Nederland
Ziet er mooier uit dan de loods van Utopia.mooie fotoquote:Op maandag 20 januari 2014 17:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is Drenthe in de tijd van de hunebedden.
We waren in Borger in het Hunebedcentrum en ik zag die maquette en dacht gelijk "zo had Utopia moeten zijn".quote:Op maandag 20 januari 2014 17:48 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Ziet er mooier uit dan de loods van Utopia.mooie foto
Oke, en je hebt nog gelijk ook, zoiets had Utopia moeten wezen, eigenlijk stom dat de Bouwers niet echt om hun heen hebben gekeken.....de voorkant van de Loods is oud de rest nieuw, ze hadden het zoveel leuker kunnen maken.quote:Op maandag 20 januari 2014 17:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
We waren in Borger in het Hunebedcentrum en ik zag die maquette en dacht gelijk "zo had Utopia moeten zijn".
Die loods maakt me niet zoveel uit, maar die hadden ze als bonus moeten zien, als "luxe" basis van waaruit ze selfsupporting hadden kunnen worden.quote:Op maandag 20 januari 2014 18:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Oke, en je hebt nog gelijk ook, zoiets had Utopia moeten wezen, eigenlijk stom dat de Bouwers niet echt om hun heen hebben gekeken.....de voorkant van de Loods is oud de rest nieuw, ze hadden het zoveel leuker kunnen maken.
quote:Op maandag 20 januari 2014 18:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die loods maakt me niet zoveel uit, maar die hadden ze als bonus moeten zien, als "luxe" basis van waaruit ze selfsupporting hadden kunnen worden.
quote:Op maandag 20 januari 2014 16:54 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Peter zal niet opgeven en het hek uitlopen, maar diep van binnen huilt hij gewoon, hij kijkt af en toe ook zo verdrietig, hij had er veel meer van verwacht maar het valt hem ontzettend tegen lijkt het wel.
oui très bien, comment vas-tu?quote:
Nou niet lachenquote:
Elite hierquote:Op maandag 20 januari 2014 16:36 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Jij hebt tenminste een levenElite zijn mensen die geen leven hebben zoals ik
![]()
![]()
quote:Op maandag 20 januari 2014 12:47 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Muissie[ afbeelding ]
Best handig die quote alerts [ afbeelding ]
Bizar, SC 2 topics verder opeens zie ik
Nee kloptquote:
Als je maar niet weg blijft met je heerlijke scherpe commentaarquote:Op maandag 20 januari 2014 18:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee kloptIk had de streams al vanaf december aan. Ik moet zeggen dat ik een beetje moe begin te worden van alles.
Die heeft Nachtzuster gemaaktquote:Op maandag 20 januari 2014 18:57 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Als je maar niet weg blijft met je heerlijke scherpe commentaaren leuk die smilie met die rode baret
UTO / [COS #306] Hakim is echt in hoe hij is.quote:Op maandag 20 januari 2014 18:57 schreef Baconbus het volgende:
Hakim zegt dat het allemaal niet gaat lukken zolang de rotte appels nog niet weg zijn. Want het zal vooral niet aan hem liggen, dat staat buiten kijf.
Ik vind hem leuk, zag hem dacht he daar is Jimmyquote:
Schoppen die hap hier naar toe, is gesjelligquote:Op maandag 20 januari 2014 18:59 schreef Toverheks het volgende:
Goffer de goffer, nou moet ik Mootie`s taak hier over nemen lijkt het wel, om users naar een deurtje verder te verwijzen
quote:Op maandag 20 januari 2014 19:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Schoppen die hap hier naar toe, is gesjellig [ afbeelding ]
Welnee, die gifkikker valt best meequote:Op maandag 20 januari 2014 19:05 schreef Toverheks het volgende:
[..]Vind jij dat goed dan? straks komt Mootie krijgen we weer op onze flikker want lullen over Utopia moet in de COS en lullen over randzaken en drama mag hier
![]()
Mootie kom er maar in
Ze is lief, maar kan ook zo streng zijn, dan wordt ik een beetje bang, net als bij jouquote:
Er lijken wat posts te verdwijnen. Maar wat ik wilde zeggen is dat ik het top vind dat je die verslagen maakt. Ik lees ze elke dag na het echte nieuwsquote:
Dat vind ik echt ontzettend lief van je dat je dit zegt, ach en ik doe het voor de lol, maar merk ik begin steeds van die zegt dit en die zegt dat maar dan ga ik in een andere vorm over, moeilijk uit te leggen, zoals de andere ik kan het gewoon niet, en die tikken heel veel slagen in een minuut, dat zal ik nooit leren, en merk ook als ik wel eens iets van mezelf terug lees dan ik er een verhaaltje van maak, wel wat er gebeurd is in grote lijnen maar plak er af en toe iets achteraan.quote:Op maandag 20 januari 2014 19:10 schreef Soury het volgende:
[..]
Er lijken wat posts te verdwijnen. Maar wat ik wilde zeggen is dat ik het top vind dat je die verslagen maakt. Ik lees ze elke dag na het echte nieuws![]()
![]()
Niks van aan trekken. Het is tof.quote:Op maandag 20 januari 2014 19:14 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Dat vind ik echt ontzettend lief van je dat je dit zegt, ach en ik doe het voor de lol, maar merk ik begin steeds van die zegt dit en die zegt dat maar dan ga ik in een andere vorm over, moeilijk uit te leggen, zoals de andere ik kan het gewoon niet, en die tikken heel veel slagen in een minuut, dat zal ik nooit leren, en merk ook als ik wel eens iets van mezelf terug lees dan ik er een verhaaltje van maak, wel wat er gebeurd is in grote lijnen maar plak er af en toe iets achteraan.
Wat is deze spam ?quote:Op maandag 20 januari 2014 19:22 schreef zyx1981 het volgende:
Bijzonderleuke actie.Wie doet er mee mensen?! Bijtjes zijn een erg belangrijke schakel in onze voedselproductie. De laatste jaren krijgen imkers meer en meer tegenslagen. Het soort vandalisme zoals wat bovengenoemde imker is overkomen, blijft echter te bizar voor woorden. Bijen in het water gegooid... en met vuurwerk bestookt. Wie doet nu zo iets?
Daarom is het een mooi gebaar als Fok!kers die man een camerasysteem kunnen bezorgen.Met een camera bij zijn bijen is het voor die imker weer: "Don't worry, bee happy!"
Voor meer info, zie GC / FOK! de bloemetjes en de bijtjes: al 830 euro!
Ik heb het gezien. Lief welquote:Op maandag 20 januari 2014 19:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Het heeft al 830 euro opgeleverd
Lief wel zo te zien.quote:Op maandag 20 januari 2014 19:29 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Het heeft al 830 euro opgeleverd
aktie op FOK dusquote:Op maandag 20 januari 2014 19:30 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik heb het gezien. Lief wel
[..]
Lief wel zo te zien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |