Dankquote:Op donderdag 30 januari 2014 18:22 schreef Atta-boy het volgende:
Hahaha welkom bij de selvage club DE
Ja snap ik, alleen de langste Momotaro's die ik heb gezien zijn 34 lang...quote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:47 schreef Atta-boy het volgende:
Ik vind gtb strepen cool, maar op een japan blue zonder collab met momo een beetje raar.
Japan blue en momo zijn natuurlijk wel van hetzelfde bedrijf maar het voelt een beetje als evisu gulls op een pbj verven
Ja maar ik ben 2 meter en heb lange benen. Nouja wie weet over twee maanden maar eens kijken. Zag dat momotaro's ook maar 180 zijn oid.quote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:55 schreef MartiniNL het volgende:
Momo's zijn wel goed lang hoor, althans ik kan met die van mij prima cuffen en ik ben 1.94 lang.
Ik zal eens kijken in de zomer. Volgende meet ben ik er trouwens bij. Heb nu eindelijk een fatsoenlijke broek en schoenenquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:20 schreef kipknots het volgende:
Unsanforized momo's komen met een 39" inseam. Lijkt mij dat dat wel past.
Ben niet zo'n vechtersbaas eerlijk gezegdquote:Op vrijdag 31 januari 2014 13:37 schreef Atta-boy het volgende:
Dan mag jij tegen michhas vechten, die is ook groot
vintage momo 0701 etc hebben 36 lengte, dat moet echt wel voldoende zijn toch?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 12:51 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ja snap ik, alleen de langste Momotaro's die ik heb gezien zijn 34 lang...
Maar wil wel een Ready to Battle danquote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:10 schreef doo. het volgende:
[..]
vintage momo 0701 etc hebben 36 lengte, dat moet echt wel voldoende zijn toch?
Ja maar als ik toch 180 neer ga leggen voor een momotaro dan wil ik ook de enige echte hebben. Vind het trouwens wel fijn dat ik nu een webshop heb waar ik uit Japan dingen kan kopen zonder verzendkostenquote:
welke site? rakuten? die heeft ook af en toe gratis verzendkosten tochquote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:53 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ja maar als ik toch 180 neer ga leggen voor een momotaro dan wil ik ook de enige echte hebben. Vind het trouwens wel fijn dat ik nu een webshop heb waar ik uit Japan dingen kan kopen zonder verzendkosten
Ja kloptquote:Op vrijdag 31 januari 2014 15:21 schreef apenkont het volgende:
[..]
welke site? rakuten? die heeft ook af en toe gratis verzendkosten toch
maar met wat pech betaal je toch ook douanekosten? heb een neef die in japan werkt dus wou het hem misschien liefjes vragen, en dan als gift laten verzenden of pikt de douane dat er ook uit?quote:
Heb je wel de raw denim groet gedaan?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 14:08 schreef apenkont het volgende:
wat is de quotering voor DE? ik zet in op de underdog
ps: altijd leuk als je op straat iemand met dezelfde broek aan ziet lopen![]()
gewoon even stiekem voelen toch?quote:Op vrijdag 31 januari 2014 15:46 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Heb je wel de raw denim groet gedaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |