Wat is de houdbaarheidsdatum? Je kunt hem sowieso terugbrengen als je er niet tevreden over bent he?quote:Op zondag 19 januari 2014 13:42 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik heb net sinasappel banaan drink gekocht bij de ah, van die versgerste. Maar het smaakt niet naar sinasappel en niet naar banaanzit ook iedere keer een beetje een prikkerig smaakje aan. Erg vreeeemd.
ik zou even IB terugsturen en goeie laten halen.quote:Op zondag 19 januari 2014 13:42 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik heb net sinasappel banaan drink gekocht bij de ah, van die versgerste. Maar het smaakt niet naar sinasappel en niet naar banaanzit ook iedere keer een beetje een prikkerig smaakje aan. Erg vreeeemd.
quote:Op zondag 19 januari 2014 13:59 schreef Toekito het volgende:
ik zou even IB terugsturen en goeie laten halen.
Die mensen hebben een OV dus vandaar dat ik dat zeiquote:Op zondag 19 januari 2014 13:19 schreef IrishBastard het volgende:
Wij doen met broers sowieso geen cadeautjes meer, hele gezeik van iedere keer een tientje of 20 euro heen en weer schuiven
Het gaat mij er om dat mensen langs komen en ik het leuk vind om ze even te zien. Los daarvan is het naar iedereen inderdaad 5 kwartier rijden, waar ik helemaal geen probleem mee heb, maar dat doe je meestal niet op je gewone werkdag 's avonds nog even. Dus dan zijn dit soort momenten altijd wel gezellig
Verder is het natuurlijk altijd een beetje krom om te redeneren vanuit wat een reis kost: als de mensen ook weer naar jou toe komen is dat toch geen probleem
En als je auto te duur is, dan pak je het OV, of je had een andere brandstof/zuiniger auto moeten kiezen als je genoeg kilometers maakt
Dan hebben zij mooi mazzelquote:Op zondag 19 januari 2014 14:06 schreef Oognip het volgende:
[..]
Die mensen hebben een OV dus vandaar dat ik dat zei
quote:Op zondag 19 januari 2014 14:24 schreef Ingetje79 het volgende:
Als wij vrienden uitnodigen en daarmee uit eten gaan splitten we de rekening altijd en in de kroeg ook.
Is niet meer dan normaal vind ik
En als we bijv. bij m'n zusje op verjaardag zijn en ze oppert om nog ff met z'n allen ergens te eten, dan splitten we ook.
Nodigt ze ons echter uit voor een feestje in een restaurant of eetcafé, dan ga ik er van uit dat zij betaalt.
Nou gaan wij daar ook niet zo snel failliet aan, maar toen wij net samenwoonden en ik nog studeerde kon dat idd betekenen dat we de rest van de maand het niet ruim hadden.
Mooiquote:Op zondag 19 januari 2014 14:22 schreef Toekito het volgende:
K haal net het geboortekaartje van mijn nichtje uit de brievenbus, ze haar 2de naam is van mijn overleden tante
Je kan ook een tv naast - tegenover - je bureau hebben staan en tijdens het fokken af en toe een blik op het tv-scherm werpen.quote:
Ja had gekund. Heb ik echter niet.quote:Op zondag 19 januari 2014 17:05 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Je kan ook een tv naast - tegenover - je bureau hebben staan en tijdens het fokken af en toe een blik op het tv-scherm werpen.
nope want ga woensdag al met murmel bij Henk eten en ik blijf dan Fey kijkenquote:Op zondag 19 januari 2014 17:27 schreef Greys het volgende:
Ik zie net dat er mensen gaan sjoelen morgenavond, maar dat zijn geen sjoelers maar buitenzitters
Zijn er hier nog mensen die ook écht willen sjoelen? Anders ga ik niet morgen
quote:Op zondag 19 januari 2014 18:30 schreef Candaasje het volgende:
Avond!
Meteoriet gisteren ook gezien, precies zoals in het filmpje want we reden op dezelfde weg![]()
Even nog wat meer teruglezen.
Ik probeer vanavond te kijken, maar weet niet of ik het qua tijd ga redden.quote:Op zondag 19 januari 2014 19:36 schreef Toekito het volgende:
Nog iemand hier die BzV kijkt of iedereen die keek al afgehaakt?
Ik ga zo ook kijkenquote:Op zondag 19 januari 2014 19:36 schreef Toekito het volgende:
Nog iemand hier die BzV kijkt of iedereen die keek al afgehaakt?
Me too.quote:
Keukenmeidenroman.quote:Op zondag 19 januari 2014 20:03 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb het plan opgevat om 'eens lekker op de bank te gaan zitten met een boek', maar ik heb geen idee wat ik zou moeten lezen
De gelukkige huisvrouw..quote:Op zondag 19 januari 2014 20:03 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb het plan opgevat om 'eens lekker op de bank te gaan zitten met een boek', maar ik heb geen idee wat ik zou moeten lezen
vechtlust van Fernando Ricksen.quote:Op zondag 19 januari 2014 20:03 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb het plan opgevat om 'eens lekker op de bank te gaan zitten met een boek', maar ik heb geen idee wat ik zou moeten lezen
De Aardkinderen, kan je wel een flink avondje mee vooruit.quote:Op zondag 19 januari 2014 20:03 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb het plan opgevat om 'eens lekker op de bank te gaan zitten met een boek', maar ik heb geen idee wat ik zou moeten lezen
Ja, met alle delen zekerquote:Op zondag 19 januari 2014 20:23 schreef Roger_Epiales het volgende:
De Aardkinderen, kan je wel een flink avondje mee vooruit.
Meeste mensen die ik ken vinden 'in de ban van de ring' al "te dik om te lezen"quote:
aardkinderen las ik op mn 13e alquote:Op zondag 19 januari 2014 20:30 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Meeste mensen die ik ken vinden 'in de ban van de ring' al "te dik om te lezen"![]()
Kom ik met zo'n verhaal aanzetten
En waarom niet gedaan?quote:Op zondag 19 januari 2014 20:32 schreef tombolafan het volgende:
[..]
aardkinderen las ik op mn 13e al
Wilde altijd mn dochter Ayla noemen
Waarom niet Islayquote:Op zondag 19 januari 2014 20:32 schreef tombolafan het volgende:
[..]
aardkinderen las ik op mn 13e al
Wilde altijd mn dochter Ayla noemen
Ik hoorde van dat principe van Yashi, echt geniaalquote:Op zondag 19 januari 2014 20:36 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
En waarom niet gedaan?
Vriend wilde per se van het weekend al verstop Nijntje kopen. Dus het hele weekend hoor ik al waar Nijntje verstopt ligt. Ze verraad het zelf meteen
quote:Op zondag 19 januari 2014 20:37 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Waarom niet Islay
Het is A Game of Thrones geworden, vergezeld door een glaasje Islay, in de vorm van Caol Ila
Zal voor mij rond mn 14e zijn geweest dat ik ze voor het eerst las, zonder deel 6 dan natuurlijk.quote:Op zondag 19 januari 2014 20:32 schreef tombolafan het volgende:
[..]
aardkinderen las ik op mn 13e al
Wilde altijd mn dochter Ayla noemen
Er is nog wel een romannetje genaamd 'Beestachtig Verlangen' dat door F&F-SCers is geschrevenquote:Op zondag 19 januari 2014 20:03 schreef IrishBastard het volgende:
Ik heb het plan opgevat om 'eens lekker op de bank te gaan zitten met een boek', maar ik heb geen idee wat ik zou moeten lezen
Stuur maar een kopietjequote:Op zondag 19 januari 2014 20:43 schreef Greys het volgende:
[..]
Er is nog wel een romannetje genaamd 'Beestachtig Verlangen' dat door F&F-SCers is geschreven
Hij moest zelfs mee naar oma.quote:Op zondag 19 januari 2014 20:38 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Ik hoorde van dat principe van Yashi, echt geniaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |