*lekker een maand later quoten doet*quote:Op donderdag 16 januari 2014 17:46 schreef DolLy_2O13 het volgende:
En natuurlijk een gespierd lichaam.![]()
quote:Op donderdag 16 januari 2014 16:40 schreef Grappenmakers het volgende:
Het OP zal ik niet lang houden; natuurlijk heeft elk meisje een andere smaak, maar ik ben toch nieuwsgierig naar de smaken van meisjes over het uiterlijk van jongens. Wat zijn volgens jou grote afknappers en wat vinden jullie juist erg leuk? Hoe kijk je bijvoorbeeld tegen snorren, baarden, brillen etc. Waar kijk je naar en wat vind je belangrijk?
En hoe oud was je?quote:Op maandag 17 februari 2014 16:34 schreef Zippow het volgende:
Nog even een betere reactie:
Mannen met donker haar en slag/krullen. Aub niet te kort, maar ook niet te lang..Dus geen kaalgeschoren koppen of matjes haha.
Donkere ogen, of dat nu blauw/groen/bruin is, als het maar niet van die sick lichte bijna witte ogen met zo'n doordringende blik zijn want dat vind ik eng.
Een mooie kaaklijn, 't liefst gesierd door een getrimde baard/stoppelbaard.
Voor de rest hoeft een vent voor mij absoluut niet super mega gespierd te zijn, gewoon een goeie brede vent (niet dik) die lekker lang en sterk is zodat ie me op bed kan gooien
Oh ja ik knap écht af op een slechte kledingsmaak. Dus geen polo's met nietszeggende printjes en lelijke afgetrapte gympen
Oh shit. Jammer!quote:Op maandag 17 februari 2014 16:53 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Nee, ik voldoe niet aan je eisen.
Waarom is dat een kansloze bedoeling?quote:Op donderdag 16 januari 2014 17:29 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Spieren kweken voor de vrouwtjes vind ik maar een kansloze bedoeling. Ik heb het in 2010 ook een tijdje gedaan om er "knapper" uit te zien, maar ik ben blij dat ik nu een geheel andere mindset heb.
Dit is over het algemeen wel waar inderdaad.quote:Op donderdag 16 januari 2014 18:53 schreef D.D.W. het volgende:
Leef je onder een steen ofzo ts?
Vrouwen houden over het algemeen van lang, getraind (een fit lichaam, brede schouders enz), symmetrisch gezicht. Voorbeeldje alexander skarsgard, channing Tatum enz.
quote:Op donderdag 16 januari 2014 18:53 schreef D.D.W. het volgende:
Leef je onder een steen ofzo ts?
Vrouwen houden over het algemeen van lang, getraind (een fit lichaam, brede schouders enz), symmetrisch gezicht. Voorbeeldje alexander skarsgard, channing Tatum enz.
Paulien is geen man.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 01:04 schreef wanderlusttrip het volgende:
Baardjes zijn inderdaad sexy, niet zo'n volle vieze baard, maar een mooi stoppelbaardje ofzo. Een bril kan ook leuk zijn mits het de goede is. Iele mannen met zo'n jongetjes figuur zijn een no go. Verder mag een man van mij best wat breder zijn, hoeft niet perse gespierd te zijn, een beetje stevig is inderdaad oke:) Maar een six pack is natuurlijk ook erg fijn:)
bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
Dit vind ik echt een ontzettend knappe man.
Verder vind ik een man sneller aantrekkelijk als ie lacht
Nee hoorquote:Op maandag 17 februari 2014 21:55 schreef yats het volgende:
Als ik het zo lees is het slecht idee van mij geweest om mijn baardje te laten staan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |