Vaak valt er juist wel een peil op te trekkenquote:Op donderdag 16 januari 2014 18:23 schreef MCH het volgende:
Ik heb vandaag voor het eerst Spotify geluisterd maar klopt het dat er totaal geen peil op valt te trekken wat er van een band beschikbaar is? Ik zocht op dEUS en ik wou twee van hun betere albums luisteren (Pocket Revolution en Vantage Point) maar die staan er dus niet op.
Bedankt ranja voor de uitleg. Als ik zo de wiki van dEUS lees lijkt dat nog te kloppen ook.quote:Op donderdag 16 januari 2014 18:30 schreef ranja het volgende:
[..]
Vaak valt er juist wel een peil op te trekkenDe albums die niet beschikbaar zijn zitten waarschijnlijk bij een ander label dan degene die wel beschikbaar zijn.
twitter:EddieArgos twitterde op vrijdag 10-01-2014 om 16:15:10ART BRUT HAVE not BEEN NOMINATED FOR A BRIT AWARD! reageer retweet
Zag ze laatst in Rotown, geweldige gasten. Heb de ballen uit me'n broek gelachen.quote:Op donderdag 16 januari 2014 18:35 schreef MCH het volgende:
twitter:EddieArgos twitterde op vrijdag 10-01-2014 om 16:15:10ART BRUT HAVE not BEEN NOMINATED FOR A BRIT AWARD! reageer retweet
Vooral kut bij Sufjan Stevensquote:Op donderdag 16 januari 2014 18:30 schreef ranja het volgende:
[..]
Vaak valt er juist wel een peil op te trekkenDe albums die niet beschikbaar zijn zitten waarschijnlijk bij een ander label dan degene die wel beschikbaar zijn.
Fixed.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 01:31 schreef Slobeend het volgende:
Ásgeir is live erg sterk. Nũfalliđ regn![]()
Klinkt wel aardig ja, maar niet super origineel. Gelukkig (zoals je ook in de review meldt) alles instrumentaal.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 11:49 schreef Norrage het volgende:
Omdat niemand mijn plug van Monomyth bleek op te pakken, moeten jullie maar de recensie lezen![]()
http://pat-sounds.blogspo(...)h-monomyth-2014.html
Met het beste nummer. Gaat dat luisteren
Yo Tchock,quote:
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:09 schreef MCH het volgende:
[..]
Yo Tchock,
Ik ben er even op gaan letten en er staat al zeker een half etmaal niks over Liam, Oasis, Noel of Beady Eye op de frontpage van NME. Vond het verder wel een goeie hoor!
Daarnaast:quote:De hyperbool is de stijlfiguur van overdrijving. Het tegenovergestelde is een parabool. Er zijn verschillende redenen om een hyperbool te gebruiken, meestal is het om iets sterk uit te drukken. Maar ook variatie in schrijfstijl en humor kunnen redenen zijn om de hyperbool te gebruiken.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hyperbool_(stijlfiguur)
quote:
Gast, ga er niet zo serieus op in. De NME houdt van overdrijven en ik vond het op zich wel grappig wat Tchock zei. Toen ging ik het even bijhouden en had hij nog gelijk ook.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:17 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
[..]
Daarnaast:
[..]
[ afbeelding ]
quote:Who: Beck Details: 'Morning Phase', February. What to expect: Described by the Beck as being part of a "California tradition", his first LP since 2008 was recorded in part by Jack White and pays homage to the sepia-hued 60s sounds of The Byrds and Neil Young. A second new album is also said to be recorded, scheduled for release in late 2014.
Read more at http://www.nme.com/photos(...)#GOaidbqjoiMTzw3v.99
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:19 schreef Felagund het volgende:
Beck zou twee nieuwe albums uitbrengen dit jaar, volgens NME:
[..]
Joh, trek 't je niet aan. Verder ook niets serieus aan mijn reactie, volgens mij precies wat jij doet: plagerijtje.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:18 schreef MCH het volgende:
[..]
Gast, ga er niet zo serieus op in. De NME houdt van overdrijven en ik vond het op zich wel grappig wat Tchock zei. Toen ging ik het even bijhouden en had hij nog gelijk ook.
En ik mag nog wel zo graag 'hap, hap, hap' zeggen.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:24 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Joh, trek 't je niet aan. Verder ook niets serieus aan mijn reactie, volgens mij precies wat jij doet: plagerijtje.
Godverdomme.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 14:36 schreef MCH het volgende:
Als pikstraf maar even m'n usericoon aangepast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |