Dat je niet hebt teruggelezen.quote:
Oh, oke. Stop maar snel inderdaad, voordat je kinderachtige grapje niet genoeg aandacht krijgt.quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:38 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat je niet hebt teruggelezen.
Laten we hier mee stoppen, ik zou het jammer vinden als jouw abnormale gedrag Knut z'n lieve kaart overschaduwt.
Ik weet niet op welk kinderachtig grapje je nu precies doelt, maar oke is goed.quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:40 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Oh, oke. Stop maar snel inderdaad, voordat je kinderachtige grapje niet genoeg aandacht krijgt.
quote:
De drummer is al opgestaptquote:Op woensdag 15 januari 2014 19:44 schreef Littlerabbit het volgende:
Debielen stuk voor stuk. Moge jullie actieve favoriete band uit elkaar vallen.
Uiteraard.quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:47 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hij twijfelt nog. Al wil hij wel minder vaak optreden. Je doelt op Gestalte toch?
quote:
Dat Knut 2 ingangen heeft maakt haar niet uit.quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:48 schreef Saind het volgende:
Wat zou z'n vriendin hier nou van vinden
Ja.quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:49 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]Waren wel weer goed hoor zaterdag. Ondanks een ietwat aangeschoten gitarist. Waarna ik al zijn backstage bier kreeg.
Leuk he
Bans op FP zijn alleen voor FP dacht ikquote:Op woensdag 15 januari 2014 19:51 schreef Dven het volgende:
Ik vermoed dat ik binnenkort een ban heb dus ik kom nog even met jullie kletsen
En je 50ste zelfs als gifje voor het nageslachtquote:Op woensdag 15 januari 2014 19:51 schreef Dven het volgende:
Tevens heb ik bijna de 100 minnetjes gehaald op de FP. Ik moet huilen van trots
Ban komt op een forum omdat ik commentaar heb in een FB topic en iemand beticht van augurken in de schede. Als je voor een kanker al een ban krijgt, zal dat helemaal niet geapprecieerd worden. Denk ik.quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:52 schreef Saind het volgende:
[..]
Bans op FP zijn alleen voor FP dacht ik
En nu denk je dat dit ons echt boeit?quote:Op woensdag 15 januari 2014 19:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Ban komt op een forum omdat ik commentaar heb in een FB topic en iemand beticht van augurken in de schede
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |