Alright.quote:Op donderdag 13 februari 2014 19:07 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Geen idee.
Ik ben nog nooit een playlist van iemand anders gejoined (die ik niet ken) omdat ik dat niet vertrouw. Daar zitten soms echt gare races of ineens achterlijke teamdeathmatches tussen. Ik maak mijn playlists zelf en probeer dan zoveel mogelijk mensen te verzamelen om mee te doen.
quote:Op donderdag 13 februari 2014 18:47 schreef VMSDKR het volgende:
Ja hallo, ik heb een headset besteld jongens. Binnenkort kan ik dus zelfs iets terugzeggen.
Ik speel met een temporary karakter.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:27 schreef VMSDKR het volgende:
Servers zijn down eh? Jammer, want ik had al iets van 90K verdiend met die races.
Ik plugde m'n basic-mic even in trouwens, maar die is dus kapot want niemand hoort me. Iemand nog tips voor een goede?
Ja hoorde ik indd.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:29 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik speel met een tamporary karakter.
Ben inmiddels ook een cheater en de temporary characters laden niet meer. Top.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:32 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Ja hoorde ik indd.
Ik kreeg zelfs een 'You have been classed as a cheater'-melding voordat hij naar Singleplayer switchte. Ik zie op het GTAForum dat er heel veel gasten zijn die dat hebben dus ik ga er vanuit dat dat wel goedkomt haha.
Deze gekocht trouwens:
http://www.bol.com/nl/p/s(...)60/1004004012111707/
hahaquote:Op vrijdag 14 februari 2014 11:41 schreef Racerblade het volgende:
Al die Fok!kers die me proberen te rammen...![]()
[ afbeelding ]
Haha geweldig.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 11:41 schreef Racerblade het volgende:
Al die Fok!kers die me proberen te rammen...![]()
[ afbeelding ]
Dat was echt een bende ja letterlijk en figuurlijkquote:Op vrijdag 14 februari 2014 13:24 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
haha![]()
ik heb me kapot gelachen gister, wat een bende
Zit gewoon een apparaatje tussen mijn pc en Xbox360 die alles opneemt.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 14:27 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Haha geweldig.
Die gele auto is van Marsu, die sprong bij mij ook al eens op mijn dak. Hier scheelt het ook niet veel. Hoe heb je dat eigenlijk opgenomen? Zo kun je wel meer bizarre momenten vastleggen denk ik.
Ik ben er vanavond wel, denk ik. Zometeen eerst nog wat boodschappen doen. En anders van het weekend in ieder geval.quote:
Een uur of 8 (Nederlandse tijdquote:Op vrijdag 14 februari 2014 17:37 schreef OMG het volgende:
[..]
Ik ben er vanavond wel, denk ik. Zometeen eerst nog wat boodschappen doen. En anders van het weekend in ieder geval.
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 11:56 schreef Racerblade het volgende:
Youtube maakt er wel een kutkwaliteit van.
Die zag ik niet aankomenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 11:56 schreef Racerblade het volgende:
Youtube maakt er wel een kutkwaliteit van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |