Klopt. Maar bij nadere bestudering van de foto's zal het wel aan de andere kant moeten zijn, getuige ook het bord 8. Die zal daar niet staan richting Hilversum.quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
klopt, maar wissel 7 werd genoemd en die ligt wel aan de stationszijde van de overweg die ik noemde
Shit, verkeerd gelezen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
klopt, maar wissel 7 werd genoemd en die ligt wel aan de stationszijde van de overweg die ik noemde
WTF!quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:13 schreef MTL het volgende:
We hebben beeld:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Via Twitter.
Het lijkt er op dat de ontsporingsgeleider tussen de rails is losgeschoten. Dat suggereert overigens gelijk dat de koploper al ontspoord is op het eerste overloopwisselcomplex, en toen dus naast-de-rails-lopend over het tweede overloopwisselcomplex is gereden. Dit gebaseerd op de locatie (schutting achtergrond, rijrichting trein). Dat zal behoorlijk oncomfortabel zijn geweest...quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:46 schreef Ajaxfan het volgende:
Als je dit zo ziet moet ie wel te hard gegaan zijn toch?
[ afbeelding ]
Da's de strijkregel, daar hoef je niet hard voor te rijden.quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:46 schreef Ajaxfan het volgende:
Als je dit zo ziet moet ie wel te hard gegaan zijn toch?
[ afbeelding ]
Blijkbaar heeft het ontspoorde stel de bovenleiding gemold. 4053?quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:55 schreef MTL het volgende:
[ afbeelding ]
Schuitje van de stroomafnemer lijkt ook afgebroken te zijn?
jup, is de 4053quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:56 schreef Duvel het volgende:
[..]
Blijkbaar heeft het ontspoorde stel de bovenleiding gemold. 4053?
Ksst, ga jij eens snel naar het bussentopicquote:Op woensdag 15 januari 2014 16:57 schreef Bitlord het volgende:
Volgens Twitter kunnen de buschauffeurs in Hilversum de drukte niet aan en zijn er twee bussen tegen elkaar aangeknald!
https://twitter.com/marlousverbeek/status/423483600609492992
Weet ik dat, ik zit kilometers verderop.quote:Op woensdag 15 januari 2014 16:57 schreef b2py het volgende:
Van welke? Die de stroom trok of degene die nog op het dak lag?
Was op MTL, no hard feelingsquote:Op woensdag 15 januari 2014 16:58 schreef Duvel het volgende:
[..]
Weet ik dat, ik zit kilometers verderop.
NORMAAL PRATEN JA! JE MAG DAN WEL IN EEN ONTSPOORDE TREIN ZITTEN, JE HEBT JE NOG WEL AAN DE TOPICREGELS TE HOUDEN!quote:
Niet zo Schreeuwen B2py, wees liefquote:Op woensdag 15 januari 2014 16:59 schreef b2py het volgende:
[..]
NORMAAL PRATEN JA! JE MAG DAN WEL IN EEN ONTSPOORDE TREIN ZITTEN, JE HEBT JE NOG WEL AAN DE TOPICREGELS TE HOUDEN!![]()
quote:Op woensdag 15 januari 2014 17:01 schreef daanski82 het volgende:
[..]
Niet zo Schreeuwen B2py, wees lief
Die zit in het andere stel.quote:Op woensdag 15 januari 2014 17:02 schreef Bitlord het volgende:
Je zou bijna zeggen dat het Fles was die geëvacueerd wordt
[ afbeelding ]
En aan het puntstuk links lijkt ook iets goed verbogen.quote:Op woensdag 15 januari 2014 17:04 schreef Bitlord het volgende:
Nog een plaatje, het wissel rechtsvoor lijkt verschoven te zijn (en de wisselstand lijkt naar rechtdoor te staan ipv linksaf)
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |