Maakt niet uit, blijft toch een slecht idee om dat nu te doen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:04 schreef Groenteschoffel het volgende:
Allicht handig om er even bij te vermelden. We trainen in groepsvorm, ca. 4 personen. Het is dus niet dat ik individueel door haar begeleid word.
Behandeling is voor onbepaalde tijd.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:02 schreef trovey het volgende:
Sluit eerst je behandeling maar af want dit is niet het goede moment.
Dan heb je een probleem.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:05 schreef Groenteschoffel het volgende:
[..]
Behandeling is voor onbepaalde tijd.
Ja, dat is mijn overwegen wel waard!quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:06 schreef trovey het volgende:
[..]
Dan heb je een probleem.Zou ik een andere therapeute vragen als je dit door wil zetten.
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:02 schreef trovey het volgende:
Sluit eerst je behandeling maar af want dit is niet het goede moment.
Ach.. Het is de fysio maar. Als het een psygoloog was ofzo was het een ander verhaal.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 06:02 schreef gelestipjes het volgende:
Gewoon niet vragen, ze zal zeer waarschijnlijk toch nee zeggen, want erg professioneel is het niet om met een client af te spreken
Dat wel ja. Zie die openheid en vrolijkheid dus ook als wat het is, onderdeel van haar werk.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 07:14 schreef watheet het volgende:
voor die spontaniteit naar jou krijgt ze betaald
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 01:55 schreef remlof het volgende:
Laat tijdens een behandeling je hand "per ongeluk" tussen haar benen glijden en stimuleer haar clitoris. Vlak voordat ze klaarkomt vraag je dan of ze een keer met je uit wil gaan.
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 01:55 schreef remlof het volgende:
Laat tijdens een behandeling je hand "per ongeluk" tussen haar benen glijden en stimuleer haar clitoris. Vlak voordat ze klaarkomt vraag je dan of ze een keer met je uit wil gaan.
Dat dus.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:02 schreef trovey het volgende:
Sluit eerst je behandeling maar af want dit is niet het goede moment.
Hoezo mag dat niet? Als dat echt zo is, vind ik dat zwaar overdreven. Kassameisjes mogen toch ook best daten met een klant? Of een timmerman met iemand waarbij hij een klus doet of een tennisleraar met zijn (meerderjarige) leerling. Ik zie het verschil niet.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 11:01 schreef Cue_ het volgende:
Als het goed is zal ze er niet op in gaan, want het mag gewoon niet. Ze kan daar zoveel ellende mee op haar hals halen.
Flirten kan natuurlijk altijd. En wie weet na je behandeling of bij de laatste keer dat je haar uitvraagt / nr vraagt of facebook opzoekt of wat dan ook om het contact te bewaren.
Dokter-patient verhouding he. Machtsmisbruik enzo.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 11:53 schreef Tja..1986 het volgende:
Hoezo mag dat niet? Als dat echt zo is, vind ik dat zwaar overdreven. Kassameisjes mogen toch ook best daten met een klant? Of een timmerman met iemand waarbij hij een klus doet of een tennisleraar met zijn (meerderjarige) leerling. Ik zie het verschil niet.
Dat snap ik als het om een huisarts gaat of psychiater ofzo. Iemand waarmee je een vertrouwensband zou kunnen hebben. Maar een fysio is enkel bezig met lichamelijke dingen. Dus ik vind het nogal onzinnig.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 11:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dokter-patient verhouding he. Machtsmisbruik enzo.
Mijn fysio is er wel eens door aangeklaagd door een patient. Het verhaal was echter dat zij hem verleidde en hij daar niet op inging. Zij uiteindelijk boos en klaagde hem aan voor seksuele intimidatie. Probleem is dat het haar woord tegen de zijne is.
Uiteindelijk allemaal goedgekomen gelukkig
Ik zou haar maar eerst door de relatiescanner halen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 02:14 schreef Groenteschoffel het volgende:
[..]
Ja, dat is mijn overwegen wel waard!
Hou ons op de hoogte!quote:Op dinsdag 14 januari 2014 17:42 schreef Groenteschoffel het volgende:
Ik heb besloten om tijdens de training subtiel te laten doorschijnen dat ik haar leuk vind en haar reactie te toetsen. Als ze positief reageert, wil ik haar na de behandeling uitvragen.
Daartoe ben ik zeker bereid, er werken meerdere fysiotherapeuten binnen deze organisatie die mij ook al begeleiden. In het overstappen zie ik geen problemen.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 17:59 schreef Vlier het volgende:
Ze mag niet met een patient uit. Je moet eerst een andere fysio zoeken en pas daarna haar meevragen. Sorry gast, maar zo werkt het echt.
Maar wel een baas als hij het werkelijk durft te vragenquote:Op dinsdag 14 januari 2014 18:32 schreef Maax het volgende:
Ts is dus binnenkort het middelpunt van alle personeelsroddels
Wat jij vind is niet zo relevant.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 12:01 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Dat snap ik als het om een huisarts gaat of psychiater ofzo. Iemand waarmee je een vertrouwensband zou kunnen hebben. Maar een fysio is enkel bezig met lichamelijke dingen. Dus ik vind het nogal onzinnig.
Zulke figuren hangen bij ons in de kantinequote:Op dinsdag 14 januari 2014 18:34 schreef Godshand het volgende:
[..]
Maar wel een baas als hij het werkelijk durft te vragen
Wederom niet zo boeiend in dit topic.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 19:02 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Je mist een t. En verder lijkt het mij dan tijd om onzinnige regels te schrappen.
Ik vind van welquote:Op dinsdag 14 januari 2014 19:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wederom niet zo boeiend in dit topic.
Oké, nou ja, eh, bedankt voor je mededeling dan maar.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 19:06 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ik vind van welEn wat jij daar dan weer van vindt boeit mij weer niet.
Graag gedaanquote:Op dinsdag 14 januari 2014 19:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Oké, nou ja, eh, bedankt voor je mededeling dan maar.
Yep, hulpverleners/therapeuten kunnen jou als cliënt zóveel aandacht geven dat je denkt dat hij/zij iets voor je voelt.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 19:12 schreef Solo14 het volgende:
Die fysiotherapeute doet haar werk gewoon. De manier hoe ze met je om gaat, zo is ze met elke client.
Ja, da's ook een manier. In mijn tijd deed je zoiets nog per sms.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 01:50 schreef lamber het volgende:
gewoon doen, en als ze je afwijst via je zorgverzekering een andere fysio zoeken.
Wanneer ga je polshoogte nemen?quote:Op dinsdag 14 januari 2014 18:12 schreef Groenteschoffel het volgende:
[..]
Daartoe ben ik zeker bereid, er werken meerdere fysiotherapeuten binnen deze organisatie die mij ook al begeleiden. In het overstappen zie ik geen problemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |