quote:
quote:Op dinsdag 14 januari 2014 06:11 schreef Leandra het volgende:
Ik zou haar over een week of 3 wel even over de zeik helpen trouwens...
Mam, weet je nog 3 weken geleden, toen je die condooms gevonden had?
Nou toen is er dus toch wat gebeurd... maar we hadden geen... en nou is ze...![]()
Denk niet dat ze bij dr 1e keer gelijk een kind wiltquote:Op dinsdag 14 januari 2014 07:05 schreef GhpH het volgende:
Zo jong en dan al met condooms neukenwaar zijn de goeden tijden van de onbeschermde sex toen je op je 18de je derde kind kreeg
Probeer het eerst eens zonder dan wip je niet meer met.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:02 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Denk niet dat ze bij dr 1e keer gelijk een kind wiltik ook niet btw...
Ooit gehoord van de pil?quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:02 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Denk niet dat ze bij dr 1e keer gelijk een kind wiltik ook niet btw...
Ga naar een homoontmoetingsplaats en loop een soa op.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:44 schreef BredeBroeder het volgende:
Ik doe dus ff slim om voor komend weekend alvast wat condooms in te slaan bij de lokale drogisterij. TS komt thuis en legt de verpakking op zijn bureau waarna hij van de begane grond geroepen wordt dat er iemand is voor hem die chillings wilt zetten. TS moest dus even snel haasten en vergat hierdoor zijn condooms ergens op te ruimen dus lagen ze nog steeds op het bureauTS komt een paar uur later thuis en nagenoeg doet moeder de deur open met een hele bekende verpakking in haar hand. "Wat moet dit voorstellen?" (
_!) Dus TS legt moeder met het schaamrood op zijn kaken uit waarvoor het de bedoeling is, gaat ze vragen voor wie
Dus TS legt uit dat het om dat ene meisje gaat waar TS laatst nog mee thuis kwam en hij notabene had voorgesteld aan zijn ouders.
Ineens wordt ze boos: "Nu al?!?!, je kent haar pas een paar weken!!" Wat ze natuurlijk weer niet weet is dat ik voor het "voorstellen" al een maand of 3 had gedate alleen 't was nog niet "officieel"Dus wat zegt ze, ze mag dus niet langskomen dit weekend godverdomme, en ze gooit verdomme de condooms in de vuilnisbak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |