We gaan het zien. Die partij is daar niet aan de macht. Den Haag is vooral een juridische Hoofdstad en de PVV houdt erg van internationale provocaties. De Zwisters zijn vooral met zichzelf bezig.quote:Op zondag 12 januari 2014 18:31 schreef Reya het volgende: [..] Inderdaad, door toedoen van de Zwitserse Volkspartij mijden internationale organisaties Zwitserland als de pest.
Juichen om de dood is dom.quote:Op zondag 12 januari 2014 18:37 schreef remlof het volgende:
[..]
Je weet hoeveel onschuldige burgers die klootzak heeft vermoord hè?
Ik heb slechts wat gedaan tegen achterlijke wansmaak. Dat is net even wat anders.quote:Op zondag 12 januari 2014 18:38 schreef remlof het volgende:
De TT veranderen. Ja want je zal maar een politieke mening als TT in POL tegenkomen
Nee, je censureert mij.quote:Op zondag 12 januari 2014 18:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik heb slechts wat gedaan tegen achterlijke wansmaak. Dat is net even wat anders.
Uiteraard. Kan geen kwaad.quote:
quote:Op zondag 12 januari 2014 18:41 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, de originele TT was "Ariel Sharon dood en begraven, hoera!"
De Zwitserse Volkspartij is niet aan de macht in Zwitserland?quote:Op zondag 12 januari 2014 18:36 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
We gaan het zien. Die partij is daar niet aan de macht. Den Haag is vooral een juridische Hoofdstad en de PVV houdt erg van internationale provocaties. De Zwisters zijn vooral met zichzelf bezig.
Iemand graag dood zien is een 'politieke mening'?quote:Op zondag 12 januari 2014 18:38 schreef remlof het volgende:
De TT veranderen. Ja want je zal maar een politieke mening als TT in POL tegenkomen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |