Je krijgt als Meester zelfs speciale EZR les. :/quote:Op maandag 13 januari 2014 22:49 schreef Anno1982 het volgende:
EZR is niet iets van vandaag of gisteren, of is het sinds kort verplicht?
dat kan zelfs met EZR, mits de trein op tijd rijdtquote:Op maandag 13 januari 2014 22:49 schreef b2py het volgende:
[..]
Bla bla bullshit.
Geef die reiziger die extra minuten tijd die hij heeft op het aankomststation.
quote:Op maandag 13 januari 2014 22:11 schreef James1988 het volgende:
[..]
Heb je je koffer wel meegenomen?
Als jij om .50 kan binnenstormen terwijl aankomst .52 is doe je iets goeds voor de reiziger. Die staat minder te blauwbekken op het perron en de uitstappers zijn waarschijnlijk (met eigen vervoer) net wat eerder thuis.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dat kan zelfs met EZR, mits de trein op tijd rijdt
EZR is een mooie manier om ietsje op de kosten te kunnen besparen. Het moet natuurlijk niet door gaan slaan naar te veel besparen en dan vertraging krijgen, maar dat is logisch
Lollie?quote:Op maandag 13 januari 2014 22:48 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Dat ja, gas op die lollie, en vlak bij stations lekker in de ankers.
Overstappers staan wel twee minuten langer te kleumen, maar goed.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:56 schreef b2py het volgende:
[..]
Als jij om .50 kan binnenstormen terwijl aankomst .52 is doe je iets goeds voor de reiziger. Die staat minder te blauwbekken op het perron en de uitstappers zijn waarschijnlijk (met eigen vervoer) net wat eerder thuis.
Vet. 50 jaar oud en dan gewoon gemoderniseerd weer de baan opquote:Op maandag 13 januari 2014 22:38 schreef greavy het volgende:
In België worden de alom bekende Varkensneuzen (MS75, komen ook in de boemeltrein naar Roosendaal) eindelijk definitief gemoderniseerd. Echter, ze lopen 'iets' achter op schema.
Het eerste stel moest al op de baan zijn, maar is dat voorlopig nog niet, maar wordt zeker niet verwacht binnen twee jaar.
De 44 te renoveren stellen zouden pas rond 2025(!) op de baan moeten zijn. Oorspronkelijk was daar 2018 voor gepland, en dat is toen bijgeschaald naar 2020, en inmiddels 2025.
In 2010 is de modernisatie 'gestart', het proefstel had in 2014 af moeten zijn, maar voorzien is nu 2016. Zodra het proefstel klaar is, zouden er per jaar 6 of 7 stellen gemoderniseerd worden.
De modernisatie zorgt ervoor dat de stellen hoogstens nog 10 jaar meekunnen, wat dus eigenlijk gekkenwerk is. De kostprijs per stel is dramatisch hoog, omdat het casco zwaar versleten is.
Na die maximale 10 jaar gaat het dan definitief uit dienst.
Edit: De indeling blijft ook beroerd: 2+3 in de 2e klas, en niet de 2+2.
Of halen nét even een tram eerder, waadoor ze 14 min minder staan te blauwbekkenquote:Op maandag 13 januari 2014 22:57 schreef Duvel het volgende:
[..]
Overstappers staan wel twee minuten langer te kleumen, maar goed.
EZR is gewoon hoerig verkankerd kut. Zeker als je tussen verschillende vervoerders moet overstappen. Dan is er niets frustrerender dan een trein diiiiieeeeeeee zooooooooooooooooooooo traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag als dikke strooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooont komt binnnnnnnnnnnnensukkkkkkkkkkkkkkkkkkellllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnquote:Op maandag 13 januari 2014 22:56 schreef b2py het volgende:
[..]
Als jij om .50 kan binnenstormen terwijl aankomst .52 is doe je iets goeds voor de reiziger. Die staat minder te blauwbekken op het perron en de uitstappers zijn waarschijnlijk (met eigen vervoer) net wat eerder thuis.
Inderdaad.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:50 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ook weer typisch Belgisch he
Dat doen we hier toch beter moet ik zeggen
40 jaar oud. En ja, het gaat voor nog maximaal 10 jaar weer de baan op, en dan moet het aan de kant.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Vet. 50 jaar oud en dan gewoon gemoderniseerd weer de baan opIk denk dat Plan V ook nog wel tot 2040 mee kan
Of hebben daardoor wel genoeg tijd om een bakje chocomelk te halen en zo NS Dochter servex te sponseren...quote:Op maandag 13 januari 2014 22:57 schreef Duvel het volgende:
[..]
Overstappers staan wel twee minuten langer te kleumen, maar goed.
Een tram die 4x per uur rijdt verdient overigens ook geen bestaansrecht. Maar dat geheel terzijde.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:58 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Of halen nét even een tram eerder, waadoor ze 14 min minder staan te blauwbekken
Zoiets zou het wel zijn ja. Maar het potje voor het proefstel is al 2x leeggeraakt omdat de kosten te laag werden geschat.quote:Op maandag 13 januari 2014 23:04 schreef James1988 het volgende:
De CW Mechelen had zeker niets meer te doen?
Sja, vertel dat de HTMquote:Op maandag 13 januari 2014 23:05 schreef b2py het volgende:
[..]
Een tram die 4x per uur rijdt verdient overigens ook geen bestaansrecht. Maar dat geheel terzijde.
Je spreekt jezelf een beetje tegenquote:Op maandag 13 januari 2014 23:07 schreef greavy het volgende:
[ afbeelding ]
De nieuwe SIV-versie in de Desiro's. Wel een verbetering, iets minder loze ruimte, actuele informatie en overstapinformatie.
Nu nog bestemmingen verbeteren als Brsl-Centr, Antw-Centr enz, want overal staat een grote lege ruimte.
Deze nieuwe versie wordt steeds in meer Desiro's geïnstalleerd, maar nog lang niet alle hebben ze.
MS75 heet niet zo omdat het in 1985 pas op d ebaan kwam hoorquote:
Voorheen had je erg veel loze ruimte, die is met de actuele info verbeterd. Waar 'Trein naar' staat moet nog verbeterd worden, vind ik. Daar wordt het allemaal erg afgekort.quote:Op maandag 13 januari 2014 23:09 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Je spreekt jezelf een beetje tegen
Ja, nu is het dan toch 40 jaar oud, als het van 1975 is? Of kan ik niet rekenen?quote:Op maandag 13 januari 2014 23:11 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
MS75 heet niet zo omdat het in 1985 pas op d ebaan kwam hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |