quote:
Ja hoorquote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:36 schreef IrishBastard het volgende:
Ik weet niet of ik dat hier mag posten
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:43 schreef Muis006 het volgende:
Nou, liever Paul Groot dan Owen Schumacher zullen we dan maar zeggen.
Sorry Owen.
Hij is niet mijn typequote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:45 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Vind je dat lieve, kalende mannetje niet aantrekkelijk dan?
*aangesproken voelt*quote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:45 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Hij is niet mijn type
Lelijk vind ik hem niet though.
Ga je lekker, knoflook?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:47 schreef IrishBastard het volgende:
Het is ook echt níet alleen op die foto Greys![]()
Ik zie het wel een beetjequote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:49 schreef Muis006 het volgende:
Nou zo op stilstaand beeld komt het misschien wat overeen, maar van wat ik van Koefnoen heb gezien en irl Greesvind ik ze niet op elkaar lijken.
Ik zou je moeder eens confronterenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik zie het wel een beetje
O.a. op de profielfoto die bij Henk in de kroeg is genomen idd en o.a. ook op de foto op de Eurovisie persdag met Bliss er bij. En op de bellenblaaspic ook wel een beetje
Ik zie nou ook echt dat beeld voor me, en dat 'ie dan zo een teugje van z'n limonade met rietje neemt zoals in kopspijkersquote:
Ja maahaar foto vs bewegend beeld heb ik het overquote:Op vrijdag 10 januari 2014 22:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik zie het wel een beetje
O.a. op de profielfoto die bij Henk in de kroeg is genomen idd en o.a. ook op de foto op de Eurovisie persdag met Bliss er bij. En op de bellenblaaspic ook wel een beetje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |