Maar dan moet hij dus naar buiten en dan begint de hele discussie weer.quote:Op donderdag 9 januari 2014 16:27 schreef Waterloos het volgende:
[..]
De bedoeling is ook niet dat hij dat ding thuis afsteekt, daarmee is hij anderen ook tot last (de buren bijvoorbeeld).
Hij moet het juist midden in het bos doen, zodat de natuur zijn stoffelijk overschot tot zich kan nemen. De granaatscherven zijn inderdaad milieuverspilling, maar daar bedenkt Groenlinks wel wat op.
True, ik probeer dan wel wat anders te verzinnen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 16:30 schreef Cousin_Eddy het volgende:
[..]
Maar doet dus naar buiten en dan begint de hele discussie weer.
Ik was eerder oliebol.quote:Op donderdag 9 januari 2014 16:29 schreef john-hert het volgende:
[..]
Wat loop je mijn grappen te stelen
Ga maar water happen jong.quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:26 schreef arjan1112 het volgende:
er hebben 4 mensen op 'anders' gestemd maar ik zie alleen 'pillen' en ' handgranaat' staan.. wat zijn de andere 2 opties ?
De lange weg: longkanker.quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:26 schreef arjan1112 het volgende:
er hebben 4 mensen op 'anders' gestemd maar ik zie alleen 'pillen' en ' handgranaat' staan.. wat zijn de andere 2 opties ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |