Ah, even navragen dan.quote:Op donderdag 16 januari 2014 14:17 schreef themole het volgende:
[..]
Geen idee, ik heb spotify 'gratis' bij mijn abo van Hi.
Films, series. Ik download torrents rechtstreeks op m'n telefoon want daar kijk ik ze ook vaak op. Bovendien ben ik vaak onderweg en als het even kan blijft de laptop thuis.quote:Op donderdag 16 januari 2014 12:28 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
Waar ga je 32 GB mee vol krijgen? Films ?
Alleen bij de duurste abonnement krijg je nu Spotify.quote:Op donderdag 16 januari 2014 13:11 schreef themole het volgende:
[..]
Spotify gebruiken.
Bij HI kan je nu spotify streamen zonder dat het van je databundel af wordt gehaald.
Moet je het alleen wel kunnen regelen. Je kunt 'm nu kopen en straks verschil terugvragen (laagste prijsgarantie), je kunt 'm tijdens de actie kopen maar dan moet hij nog wel in voorraad zijn (op de site zijn al een aantal producten heel toevallig ineens uit voorraad). Plus je moet net een medewerker treffen die wil meewerken.quote:Op donderdag 23 januari 2014 21:07 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Bij de Mediamarkt is de 16GB versie vanaf woensdag ¤330 euro.
Klopt, maar ik haal de mijne morgen opquote:Op donderdag 23 januari 2014 21:23 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Moet je het alleen wel kunnen regelen. Je kunt 'm nu kopen en straks verschil terugvragen (laagste prijsgarantie), je kunt 'm tijdens de actie kopen maar dan moet hij nog wel in voorraad zijn (op de site zijn al een aantal producten heel toevallig ineens uit voorraad). Plus je moet net een medewerker treffen die wil meewerken.
Niet dat ik het ga proberen though...
Dat is ook hier het plan. Maar misschien toch maandag i.p.v. morgen proberen. Dan zijn waarschijnlijk de voorwaarden bekend wat toch wat meer zekerheid biedt.quote:Op donderdag 23 januari 2014 21:33 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Klopt, maar ik haal de mijne morgen op. Heb besloten om de Nexus 5 van Hi terug te sturen en over te stappen op een sim only plus een Nexus 5 voor ¤329. Ben ik een stuk goedkoper uit.
Dat is kut.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 00:27 schreef koemleit het volgende:
ik heb hem laten stuiteren.. hele scherm aan gort...
![]()
![]()
jep maar ik laat er een nieuw scherm inzetten door de plaatselijke turk.. kost wat maar goed.. ding moet nog wel zeker anderhalf jaar meequote:
is het zeker wel waard idd. Is er trouwens een officiele gadgets store van google? Kan het via google niet echt vinden.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 00:29 schreef koemleit het volgende:
[..]
jep maar ik laat er een nieuw scherm inzetten door de plaatselijke turk.. kost wat maar goed.. ding moet nog wel zeker anderhalf jaar mee
Gewoon een simpele TPU case van ebay. Natuurlijk is de telefoon mooier zonder dat ding, maar zo is het wel veiliger. Wacht nu alleen nog op de tweede lading screenprotectors. Eerder drie besteld maar die zijn verziekt omdat er net een stofdeeltje onder kwam te zitten bij het aanbrengenquote:Op vrijdag 24 januari 2014 01:22 schreef FL_Freak het volgende:
Wat voor case hebben jullie? Ik zit er naar eentje te zoeken maar er zijn er zoveel...
Ik zat iig te kijken naar:
http://www.coolsmartphone(...)nexus-5-case-review/
Maar las dat je een 3mm jack er niet helemaal lekker in kan doen. Heeft iemand hier ervaring mee?
Die heb ik ook, bij mij passen de oortjes er wel in. Net.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 01:22 schreef FL_Freak het volgende:
Wat voor case hebben jullie? Ik zit er naar eentje te zoeken maar er zijn er zoveel...
Ik zat iig te kijken naar:
http://www.coolsmartphone(...)nexus-5-case-review/
Maar las dat je een 3mm jack er niet helemaal lekker in kan doen. Heeft iemand hier ervaring mee?
Je krijgt blijkbaar ook meteen gratis 15GB op Google Drive, dus die 16GB is in principe gewoon 31GB.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 15:23 schreef MacorgaZ het volgende:
Zo zo, LG gaat toch nog de 32GB in Nederland uitbrengen, 459 euro voor 32GB...
In Duitsland bij de Google Play Store 349 voor 16GB en 399 voor 32GB, wat worden we hier toch lekker genaaid
Ja, behalve dan dat die 15GB in "the cloud" zit en dus niet in je interne geheugen.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 15:36 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Je krijgt blijkbaar ook meteen gratis 15GB op Google Drive, dus die 16GB is in principe gewoon 31GB.
Als de mijne niet passen dan stuur ik de case gewoon terugquote:Op vrijdag 24 januari 2014 15:35 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Die heb ik ook, bij mij passen de oortjes er wel in. Net.
Ach, ik heb gewoon een 32 gb usb stick aangeschaft en gebruik nexus media importer. Verder kom ik er wel met 16 gb. Heb nu een 16 gb opgepikt voor 335 euro, en ik weet niet of ik 100 euro meer zou over hebben voor een extra 16 gb.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 15:42 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Ja, behalve dan dat die 15GB in "the cloud" zit en dus niet in je interne geheugen.
Kan je wel lekker muziek gaan streamen maar dan is je accu ook na een paar uur leeg en bij een normaal internetabo je datalimiet ook snel bereikt.
Gewoon triest dat Google voor zo'n high-end toestel moeilijk gaat doen met een 16GB-model, ook precies voor een 1080p-scherm, als je wat native 1080p-spul erop zet is die zo vol, gewoon zonde.
De witte is wel overal leverbaarquote:Op vrijdag 24 januari 2014 20:37 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Nexus 5 zwarte variant bij bijna elke Mediamarkt uitverkocht, hoezo toeval net voor de actie. Heb hem wel voor ¤339 euro meegekregen (althans mocht vooraf betalen) dus die korting heb ik nu. Nu alleen nog wachten tot dat ding leverbaar is.
De witte is lelijkquote:Op vrijdag 24 januari 2014 21:18 schreef alwaysonhold het volgende:
[..]
De witte is wel overal leverbaar
Nee, dat niet. De menuknop is er als het goed is nog wel, maar die zie je normaal niet.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 12:08 schreef FL_Freak het volgende:
Bij de htc one x had ik een optie om de functies van de drie knoppen aan te passen. Want dan kon ik het zo aanpassen dat ik de rechterknop als menu knop gebruik in apps en inhouden het taakbeheer.
Zijn deze ook bij de google nexus 5 te veranderen?
Nope, maar op alle andere punten is hij natuurlijk niet te vergelijken met de One X, de One X is als een natte kaars in het donker en de Nexus 5 is ter vergelijking natuurlijk gewoon een powerplant.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 12:08 schreef FL_Freak het volgende:
Bij de htc one x had ik een optie om de functies van de drie knoppen aan te passen. Want dan kon ik het zo aanpassen dat ik de rechterknop als menu knop gebruik in apps en inhouden het taakbeheer.
Zijn deze ook bij de google nexus 5 te veranderen?
hmm wel jammer! maar heb ondertussen wel een app gevonden die het vervangt en dynamisch maakt. Dus je kunt hem zelf op laten komenquote:Op zaterdag 25 januari 2014 12:43 schreef Bitterlemon het volgende:
[..]
Nee, dat niet. De menuknop is er als het goed is nog wel, maar die zie je normaal niet.
gecondoleerd.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:33 schreef Skillstorm het volgende:
Had voor mijn pa een Nexus 5 gehaald met abo op mijn naam.
Maar vaders is overleden 5 dagen geleden.![]()
Hij vond het een fijne phone idd.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:39 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
gecondoleerd.
Hij mist in elk geval een hele prettige telefoon.
Ik kom van iphone 4s af, echt heel prettig dit. Groot scherm, snel, en wat is dat customizen leuk.
Heb nu die buzz launcher en dat is echt geweldig
Nu nog even over op nieuwe abo met 2GB want die ene GB maak ik wel snel op.
Ik heb exact die case. Een 3mm jack gaat er inderdaad niet meer in. Ook een usb met wat dikkere behuizing om de connectoren heen gaat er niet meer soepel in. Tevens word je telefoon er een enorme koelkast van.quote:Op vrijdag 24 januari 2014 01:22 schreef FL_Freak het volgende:
Wat voor case hebben jullie? Ik zit er naar eentje te zoeken maar er zijn er zoveel...
Ik zat iig te kijken naar:
http://www.coolsmartphone(...)nexus-5-case-review/
Maar las dat je een 3mm jack er niet helemaal lekker in kan doen. Heeft iemand hier ervaring mee?
quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:45 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Ik heb exact die case. Een 3mm jack gaat er inderdaad niet meer in. Ook een usb met wat dikkere behuizing om de connectoren heen gaat er niet meer soepel in. Tevens word je telefoon er een enorme koelkast van.
Ik heb hem een maand ofzo gebruikt en nu er maar af gelaten. Ik doe hem er alleen nog op als ik naar feesten oid ga.
Gecondoleerdquote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:33 schreef Skillstorm het volgende:
Had voor mijn pa een Nexus 5 gehaald met abo op mijn naam.
Maar vaders is overleden 5 dagen geleden.![]()
Dat valt ook wel mee.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:45 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Tevens word je telefoon er een enorme koelkast van.
Gecondoleerd!quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:33 schreef Skillstorm het volgende:
Had voor mijn pa een Nexus 5 gehaald met abo op mijn naam.
Maar vaders is overleden 5 dagen geleden.![]()
Gecondoleerd en sterkte met het verder verwerken.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:33 schreef Skillstorm het volgende:
Had voor mijn pa een Nexus 5 gehaald met abo op mijn naam.
Maar vaders is overleden 5 dagen geleden.![]()
Gecondoleerd 7abibi.quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:33 schreef Skillstorm het volgende:
Had voor mijn pa een Nexus 5 gehaald met abo op mijn naam.
Maar vaders is overleden 5 dagen geleden.![]()
quote:Op zaterdag 25 januari 2014 17:33 schreef Skillstorm het volgende:
Had voor mijn pa een Nexus 5 gehaald met abo op mijn naam.
Maar vaders is overleden 5 dagen geleden.![]()
Welke kleur?quote:Op maandag 27 januari 2014 10:18 schreef alwaysonhold het volgende:
Vanavond de Nexus 5 halen![]()
En dan woensdag weer terug gaan om mijn 70 euro terug te krijgen van de MM
![]()
Was hier ook de bedoeling. Hebben ze alleen nog maar witte (en zwarte komen waarschijnlijk niet meer binnen tijdens de actie volgens de verkoper).quote:Op maandag 27 januari 2014 10:18 schreef alwaysonhold het volgende:
Vanavond de Nexus 5 halen![]()
En dan woensdag weer terug gaan om mijn 70 euro terug te krijgen van de MM
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |