Als je met sporten echt resultaat wilt behalen is een rustdag minstens zo belangrijk.quote:
Ik weets. Maar dan zit er in mijn hoofd dat ik op die dag minder moet eten want ik doe niks anders dan zitten praktischquote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:47 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als je met sporten echt resultaat wilt behalen is een rustdag minstens zo belangrijk.Kunnen je spieren herstellen.
Welkom! Wat is je plan? Hoe ga je ondanks de omstandigheden het voor jezelf gemakkkelijker maken om gezond te kiezen?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:35 schreef Bassen het volgende:
Ziet er allemaal netjes uit zo met al die schema's enzo. Zelf heb ik ook lekker cliché besloten dit nieuwe jaar goed te beginnen en daarom te wille afvallen en gezonder te eten. Tot nu toe gaat het allemaal wel redelijk en heb de koolzuurhoudende dranken en chocolade tot nu toe weten te weerstaan.
Voor mij is het ook belangrijk regelmaat in het eten te krijgen. Voorheen ontbeet ik niet en middag eten sloeg ik ook regelmatig over. Hoop daar nu verandering in te brengen al moet ik zeggen dat je snel terug grijpt naar een onregelmatig ritme, mede door mijn werk en school.
Net ook weer te horen gekregen dat ik langer door moet tot in elkgeval 17 januari (6:45 t/m 19:30) dus daar gaat het fatsoenlijk en gezonde eet patroon.
Maar genoeg excuses, iedereen succes gewenst mijn haar of zijn doen, ik ga zeker mijn best doen.
Ga dan wat leuks doen. Ff naar de stad en daar lekker een beetje shoppen/rondlopen. Met een vriend/vriendin afspreken en er op de fiets heen (zo had ik laatst omdat ik beweging wilde bewust aan de compleet andere kant vd stad met iemand afgesproken). Een blokje om en even naar het strand (je woont toch in Den Helder?) of richting het bos. Of boodschappen doen bij een supermarkt ver weg, omdat daar de aanbieding is die je zoekt!quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik weets. Maar dan zit er in mijn hoofd dat ik op die dag minder moet eten want ik doe niks anders dan zitten praktischEn dan kom ik aan, ofzo.
Ik ben raar.
Zulks een goeden idee.quote:
Ik moet tot het weekend wachten.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:31 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Voor mij is het op dit moment invalideseks.
Das nog heel lang.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik moet tot het weekend wachten.
Invalideseks is ook niet de wereld hoor.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:34 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jullie moeten allemaal jullie bek houden, bitches
Thanks! Thuis zo even naar kijken.quote:
Ja ik denk dat je idd gelijk hebt.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Als je een fatsoenlijke sportschool hebt zou ik gewoon een schema opstellen samen met een instructor
Ah fijn om te horen! En eng?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:09 schreef BananaPancake het volgende:
[..]
Starting strength van rippetoe is dat ja. Is een goed schema voor beginnende kracht trainers met compound oefeningen (waarmee je dus meerdere spiergroepen tegelijk pakt) zoals de squat en deadlift. Ik heb dat een paar maanden gedaan in de zomerstop van het hockeyseizoen. Is erg leuk en maakte goede vooruitgang. Sommige oefeningen vond ik best eng om uit te voeren, maar als je goede begeleiding hebt moet dat ook wel lukken.
whut? why?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:34 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jullie moeten allemaal jullie bek houden, bitches
quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik moet tot het weekend wachten.
Dattum.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:34 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jullie moeten allemaal jullie bek houden, bitches
quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:34 schreef DancingPhoebe het volgende:
Jullie moeten allemaal jullie bek houden, bitches
Ja maar dat is ook weer zo wat he?quote:
Voorlopig plan is met name ontbijt niet meer over te slaan (magere yoghurt met müsli of een cracker), veelal tussen de middag warm eten (heb al een magnetron geregeld) welke ik de avond ervoor zal moeten bereiden en daarnaast gewoon verse salade, avond eten brood. Verder daar waar kan, sporten. Mijn ouders hebben bij hun appartement een gemeenschappelijke fitnisruimte en zwembad dus daar kan ik wellicht direct vanuit werk naar toe.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:59 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Welkom! Wat is je plan? Hoe ga je ondanks de omstandigheden het voor jezelf gemakkkelijker maken om gezond te kiezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |