Dat zeg ik soms na 3 minuten al ...quote:Op maandag 6 januari 2014 21:00 schreef R0T29 het volgende:
na 6 dagen zeggen dat je echt van iemand houdt...
Je wilt alleen echte commando's erin ...?quote:Op maandag 6 januari 2014 20:57 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
De kneuzen scheiden zich al van de doorzetters, beter nu gelijk eruit ermee dan weken tegen dat gesnotter aan te moeten kijken
pas op he, zijn allemaal wereldvreemden HOOGopgeleiden daaroquote:Op maandag 6 januari 2014 21:01 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ach, als je IQ net zo hoog is als dat van het, zou het best kunnen dat je dat doet, maar ik schat je hoger in.
Dat idee had ik ook nietquote:Op maandag 6 januari 2014 21:02 schreef practics het volgende:
[..]
Nu ben jij ook een man, dus zou die het wss niet heel snel tegen jou zeggen
Hooggeleid en shit, ik zou niet durven!quote:Op maandag 6 januari 2014 21:02 schreef Flow3r het volgende:
[..]
pas op he, zijn allemaal wereldvreemden HOOGopgeleiden daaro
Ik dacht koffie met melk ofzoquote:Op maandag 6 januari 2014 21:03 schreef BoonDockSaint het volgende:
Wat voor smerig uitziend drankje drinkt ruud ?
Absint?quote:Op maandag 6 januari 2014 21:03 schreef BoonDockSaint het volgende:
Wat voor smerig uitziend drankje drinkt ruud ?
Daar stonden de dooien in de kroegquote:
Daar gaan meer mensen van deaud dan van roken.quote:
"Ik wil graag bidden voor Andrea"....quote:
Dank God en doe een gebedje, dat hoort zo.quote:Op maandag 6 januari 2014 21:08 schreef renevanlaaren het volgende:
ik wil graag de dames bedanken kan nu veel makkelijker poepen
Met een van zijn handen zekerquote:Op maandag 6 januari 2014 21:09 schreef R0T29 het volgende:
Rienk heeft op 7-7-2007 voor het laatst sex gehad... wat een geluksdag
Utopia is bijna een foute porno aan het worden: "GA OP JE KNIEËN EN SMEEK OM GENADE BITCH! JA, ZO! NEEM NU HET LICHAAM VAN GOD, BIJTEN, HOP, SNEL, NEEM HET TOT JE EN SLIKKEN KRENG!"quote:Op maandag 6 januari 2014 21:10 schreef 5thencounter het volgende:
Andrea zegt even voor hoe Charlotte moet bidden voor haar familielid.. in opdracht dus, ben benieuwd of GOD zo die bestaat die koppelbazerij wel pikt, pislink bezig die Andrea![]()
[ afbeelding ]
Ja met zijne goddelijke heiligheid ome Sjonquote:Op maandag 6 januari 2014 21:11 schreef R0T29 het volgende:
Ik snap dat bidden niet... als ze met God willen praten kan dat toch in de zenderkamer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |