Geloof ik niet. Als je niet onzeker bent om jezelf als persoon en hoe je eruitziet hoef je geen bevestiging te vragen op een forum en te vertellen hoe fantastisch je bent op een forum.quote:Op zondag 5 januari 2014 22:57 schreef MaidensTower het volgende:
K voel me niet onzeker over mezelf als persoon en hoe ik eruit zie. Ben heel onzeker rondom relaties en dat ik misschien eeuwig alleen zal blijven. Dat idee frustreert me zo erg!
Dat laatste is wel heel ergquote:Op zondag 5 januari 2014 22:17 schreef MangoLotion het volgende:
[..]
Zijn acties waren steeds indirect, hij heeft nooit direct tegen mij gezegd dat ie me leuk vindt, dus ik heb het ook iedere keer subtiel afgewezen. Maar hij blijf proberen...Ik voel het al aan door de dromende manier waarop hij me aankijkt.
Bijv: hij nodigt me uit voor zijn verjaardag (terwijl we elkaar niet eens kennen) en ik zeg dat ik niet kom. hij nodigt me uit voor een ander feest, ik kom niet opdagen. Zijn broer subtiel bij mij checken hoe het in de liefde is, ik zeg goed en geef aan op wat voor types ik val (compleet tegenovergestelde van hem)...het is nog steeds niet duidelijk...
Hij rijdt zonder reden door mijn straat, terwijl hij daar helemaal niet hoeft te zijn en schrikt zich kapot toen ik hem zag en ik kijk hem raar aan...
Mens, wat lul je nou? Je weet niet hoe TS er uit ziet en wat boeit het ook voor de rest van het verhaal? Niets.quote:
Oke.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:03 schreef Oognip het volgende:
[..]
Mens, wat lul je nou? Je weet niet hoe TS er uit ziet en wat boeit het ook voor de rest van het verhaal? Niets.
Helemaal mee eens, zo denk ik ook dat TS is.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:00 schreef oLexie het volgende:
Je komt over als zo'n ontzettend irritant kind dat de hele tijd tegen iedereen aan staat te lullen, door iedereen leuk gevonden wilt worden maar zonder dat je het zelf doorhebt ben je ontzettend awkward bezig en vinden anderen dat ook. Ik ging met zo'n type om, ook het zonnetje op werk en blabla, super gezellig kind was het maar ze was echt véél te aanwezig, zei steeds dingen waarvan mensen dachten:"Euhhhh okaaaaayyyy... wtf zegt zij nou weer." en als een jongen 1 keer lief deed dacht ze gelijk dat hij haar leuk vond en ging zij daar op in. Dat is super ongemakkelijk voor diegenen, want ze vonden haar dus helemaal niet leuk, en jou vinden ze blijkbaar ook niet leuk.
En je zegt ook dingen waarvan iedereen denkt WTF zegt dat kind?! Ze doen verder alleen aardig omdat jij ze met je overdreven 'leukheid' haast dwingt om aardig tegen je te doen terwijl ze je liever zouden negeren, dat lukt alleen lastig met mensen als jij die na vijf minuten al doen alsof ze je beste vriendin zijn en de hele tijd contact met je zoeken.
Verder is het natuurlijk hartstikke logisch dat bijvoorbeeld die eerste jongen afstandelijk tegen jou ging doen, HIJ HAD EEN VRIENDIN en jij had niet eens het fatsoen om je daar dan verder buiten te houden en uit jezelf afstand te nemen.
Sorry dat ik het zo bot neergooi, dat heb je verder nergens aan verdiend alleen ik heb me de afgelopen jaren nogal geërgerd aan het type persoon waar jij je als presenteert.
Dat zie je verkeerd, ze zijn er al mee klaar, jij kwam veel te laat. Getrouwd enzo...quote:Op zondag 5 januari 2014 23:07 schreef MaidensTower het volgende:
K ga me maar eens richten op mannen die me wel leuk vinden. Tijdverspilling om nog te jammeren over een man die er nog niet klaar voor is.
Heb mijn gal iig gespuwd. Bedankt voor alle kritiek.
Dat schijnt het idd. Hij liep weken te zeuren dat vrouwen gevaarlijk zijn. Nog niet verlost van zijn ex-vrouw, kom ik aankakken.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:13 schreef fathank het volgende:
Ohja, hij is net 3 maanden geacheiden.wie weet wringt daaar nog het een en ander.
Dan kan je hem geruststellen en zeggen dat hij er heus wel mag zijn.quote:Op zondag 5 januari 2014 23:44 schreef MaidensTower het volgende:
Hij zei dat hij zoiets nog nooit heeft meegemaakt. Hij was heel dik voordat ik hem kende. Misschien kreeg hij toen nooit aandacht van meiden. En nu schrikt hij zich dood. Sneu.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |