Nou vertel dan eens hoevaak jij wel niet een blauwtje gelopen hebtquote:Op zondag 5 januari 2014 18:09 schreef complicate het volgende:
[..]
Oh dank je. Je hebt professioneel hulp nodig man!
Ik heb nooit beweert dat ik jouw situatie niet verstond, NOOIT! Dus ja flikker nu maar op met jouw negativiteit. Het kan me geen barst meer schelen!
0 en danquote:Op zondag 5 januari 2014 19:04 schreef Faxie het volgende:
[..]
Nou vertel dan eens hoevaak jij wel niet een blauwtje gelopen hebt
Ik heb jaren lang niks anders gedaan dan de vinger naar mezelf wijzen. Dat heb ik lang geleden al eens helemaal uitgelegd hier...quote:Op zondag 5 januari 2014 18:14 schreef complicate het volgende:
[..]
Onbegrip ?Ik doe niet anders dan jou begrijpen , maar je doet niet mee, volgens mij kan er niemand jou helpen. Als je zo diep lijdt moet je jezelf maar gaan redden, niemand zal dat doen voor u, het is uw verantwoordelijkheid! Stop om altijd de vinger naar een ander te wijzen en kijk eens naar jouzelf! En neen ik zeg dit niet omdat ik in een luxepositie zit hoor!
Eh ok. Dat is ehm, nihil dus. Dat kan ik je helaas niet nazeggen.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:05 schreef complicate het volgende:
[..]
0 en dan??? dat is toch niet het punt!
Owja dat klinkt ook wel herkenbaarquote:Op zondag 5 januari 2014 18:18 schreef yats het volgende:
[..]
Die 'fuck it' instelling heb ik nog steeds. Ik betrek hem nu echter meer op mijn eigen leven (ik doe nu gewoon dingen die ik zelf leuk vind in plaats van altijd aardig te zijn) dan op mijn (momenteel non existente) datingleven. Wellicht komt die houding daarin weer terug, dat gaan we vrijdag wel weer zien (ik ga er mijn best voor doen in ieder geval).
Voor nu heeft het er gewoon even mee te maken dat ik gisteren geconfronteerd werd met vier verliefde stelletjes (mijn vriendengroep dus) waar ik dan 'gezellig' in mijn eentje tussen zat die totaal geen moeite deden om mij vooral in te peperen hoe leuk is als je met twee bent i.p.v. alleen. Ja, en als dan bij het uitgaan er ook nog eens een overduidelijke afwijzing volgt voel je je helemaal alleen.
Dan kan je het je niet voorstellenquote:Op zondag 5 januari 2014 19:05 schreef complicate het volgende:
[..]
0 en dan??? dat is toch niet het punt!
Het vrijgezel zijn vind ik op zich niet zo erg. Echter, ik heb wel regelmatig dat ik het gewoon mis om een 'maatje' te hebben als ik weer eens in een (op mijn kat na) leeg huis binnen kom. Gewoon die ene vrouwelijke persoon die als je het even nodig hebt je een knuffel of een kus geeft om een slechte dag weer goed te maken of je gedachten weer even om te zetten in iets leuks. Ik kan veel met mijn vrienden bespreken (ze weten vrijwel alles van mij) maar dit is iets wat je toch met een vrouw deelt, en niet echt met je vrienden.quote:
Dat is maar voor zeer weinig mannen weggelegd...quote:Op zondag 5 januari 2014 19:08 schreef Seriemoordenaar het volgende:
Een man kan zich toch niet vergelijken met een dame?
Ja dat eerste jaquote:Op zondag 5 januari 2014 19:12 schreef yats het volgende:
[..]
Het vrijgezel zijn vind ik op zich niet zo erg. Echter, ik heb wel regelmatig dat ik het gewoon mis om een 'maatje' te hebben als ik weer eens in een (op mijn kat na) leeg huis binnen kom. Gewoon die ene vrouwelijke persoon die als je het even nodig hebt je een knuffel of een kus geeft om een slechte dag weer goed te maken of je gedachten weer even om te zetten in iets leuks. Ik kan veel met mijn vrienden bespreken (ze weten vrijwel alles van mij) maar dit is iets wat je toch met een vrouw deelt, en niet echt met je vrienden.
En ja, natuurlijk komt er ook het fysieke aspect van een tijd zonder seks zitten bij. Dat gaat op den duur ook ontzettend aan je knagen en frustreert zeker (ik heb immers ook mijn behoeften).
Weinig blauwtjes lopen bedoel je? Daar heb je gelijk in denk ik, ik zelf heb ook maar heel weinig blauwtjes gelopen, en ik besef me dat dat redelijk uitzonderlijk is of kan zijn.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:13 schreef Faxie het volgende:
[..]
Dat is maar voor zeer weinig mannen weggelegd...
Het zal je nog verbazen hoe vrolijk ik kan zijn... zeker als ik iets leuks tegenkom en de roze bril weer opgaat...quote:Op zondag 5 januari 2014 19:15 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Weinig blauwtjes lopen bedoel je? Daar heb je gelijk in denk ik, ik zelf heb ook maar heel weinig blauwtjes gelopen, en ik besef me dat dat redelijk uitzonderlijk is of kan zijn.
Maar dat neemt niet weg dat mensen niet in moeilijke of uitzichtloze situaties verzeild kunnen raken, en dan is het evenwel belangrijk om positief te blijven, zelf actie te ondernemen, enzovoorts. Daarom vind ik je vorige uitspraak van weinig respect betuigen, terwijl je het veel hebt over begrip, inleven, en dat soort zaken.
Dat tweede is me tot nu toe ook niet gelukt. Zelfs zonder principes blijft dat lastig. Dus of het niets voor mij is, geen idee eigenlijk.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:14 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja dat eerste ja![]()
Dat tweede is niet zo'n probleem gebleken nadat ik m'n principes een keer liet vallen (beweer nooit dat ik niets met tips doe.... ), maar dat is dus mijn ding niet en ben ik ook niet meer van plan.
Welkom op Fok. Vrouwen zat hier.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:17 schreef yats het volgende:
[..]
Dat tweede is me tot nu toe ook niet gelukt. Zelfs zonder principes blijft dat lastig. Dus of het niets voor mij is, geen idee eigenlijk.
Ik heb drie langere relaties gehad inderdaad. Maar of dat nou echt aan mij lag of dat de vrouwen al overtuigd waren over mij na een leuke avond/nacht en mij versiert hebben ben ik nog steeds niet over uit. Ik weet wel dat het in alledrie de gevallen een ONS betrof die zijn blijven hangen.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:20 schreef Faxie het volgende:
[..]
Welkom op Fok. Vrouwen zat hier.
Je had toch al relatie gehad enzo toch? Of verwar ik je nu met iemand anders?
Het is geen FOK!ster! Ik ga hier alleen niet neerzetten hoe ik haar precies ontmoet heb. Maar absoluut niet via FOK!.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:02 schreef complicate het volgende:
Zwartmetsuiker, We willen het weten please vertel vertel
Goed zo, ik zou ook geen Fok!ker datenquote:Op zondag 5 januari 2014 19:27 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Het is geen FOK!ster! Ik ga hier alleen niet neerzetten hoe ik haar precies ontmoet heb. Maar absoluut niet via FOK!.
Ik sluit niks uit maar ik houd FOK! en privé gescheidenquote:Op zondag 5 januari 2014 19:29 schreef complicate het volgende:
[..]
Goed zo ik zou ook geen Fok!ker daten
Is dat zo? er staat in je ondertitel "DM voor seks"quote:Op zondag 5 januari 2014 19:29 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Ik sluit niks uit maar ik houd FOK! en privé gescheiden
Haha.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:30 schreef complicate het volgende:
[..]
Is dat zo? er staat in je ondertitel "DM voor seks"
Dit klinkt als een uitdaging. Even een DM voor seks opstellen.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:29 schreef complicate het volgende:
[..]
Goed zo, ik zou ook geen Fok!ker daten
No offence verder voor complicate, maar ik zie het je nog lukken ook.quote:Op zondag 5 januari 2014 19:32 schreef Seriemoordenaar het volgende:
[..]
Dit klinkt als een uitdaging. Even een DM voor seks opstellen.
Zeker 1!quote:Op zondag 5 januari 2014 19:32 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Haha.
Hoeveel reactie denk je dat ik daar op krijg
Nog geen een van een gewillige dame.quote:
Sterktequote:Op zondag 5 januari 2014 19:32 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Haha.
Hoeveel reactie denk je dat ik daar op krijg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |