Hier ook, maar met gezondheidsverklaring en bewijs dat alle entingen erin zitten. Dat is bij Noah sowieso noh niet het geval en om het hele spul mee te slepen naar de KA voor 2min om het hoekje kijken...straks zijn ze de eersten en mogen ze de hele dag!quote:Op donderdag 16 januari 2014 16:43 schreef Kyara het volgende:
Wat jammer Linda. Hier mochten broertjes en zusjes wel naar binnen. M heeft toen al op dag 1 of 2 gekeken.
Hier precies het zelfde (al had ik gelukkig geen zware diabetes, het ging om 0.2 punten die mijn nuchtere waarde te hoog was). Ik heb toen vooraf met de hand gekolfd en dat in de vriezer bewaard.quote:Op donderdag 16 januari 2014 15:42 schreef Mevr_Mus het volgende:
Een vraag!
Ik blijk zwangerschapsdiabetes te hebben en dus grote kans dat baby direct na de bevallig bijgevoed moet worden. En mijn voorkeur gaat daarbij uit naar bv, wat betekent dat ik dus al voor de bevalling moet gaan kolven. Iemand hier ervaring mee? Hoe reageerde men hier in het ziekenhuis op?
Emmy. Ze heeft vanmorgen voor het eerst een hele voeding uit de borst gedronken en kwam uit zichzelf.na 3u weer. Dit keer dronk ze iets minder goed...eens zien wat ze.nu doen.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 11:39 schreef mrien het volgende:
Hoe lief Linda![]()
![]()
De kleinste (even kwijt wie wie was) nu ook helemaal al aan de borst?
Hier geeft dochter dat eigenlijk niet zelf aan, het komt echt vanuit mij, anders drinkt ze echt nauwelijks iets.quote:Op zaterdag 18 januari 2014 10:48 schreef Kyara het volgende:
Vraagje over voeden op verzoek:
Hoe geven de wat oudere baby's van 11-12 maanden aan dat ze willen drinken. 's Nachts is het heel duidelijk maar overdag heb ik toch het idee dat ik vaker op mijn verzoek voed dan op hun verzoek. Hoe gaat (of ging) dat bij anderen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |