Doe je zelf.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:24 schreef J.James het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik dat volhoud hoor. Het begint een beetje saai te worden, iedere keer weet hetzelfde gezeur met dezelfde mensen
quote:
Ja maar hij nog nietquote:
Als jij het zegtquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:23 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
[..]
Dat is niet zo moeilijk![]()
Ik en ess en stuart zijn dat hier.
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:24 schreef essnhills het volgende:
[..]
[..]Ik zou er wel moeite mee hebben, ik denk niet dat jij dat overleeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dan moet ik eerst nog wat meer sporten/afvallen.
Ja en Beer natuurlijk, en appel, en Bosje, en GF, en Lavenderr, en nog een heleboel liefjes hierquote:
Maar die posten hier bijna nooit, toch?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:26 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja en Beer natuurlijk, en appel, en Bosje, en GF, en Lavenderr, en nog een heleboel liefjes hier
Ik droomde een paar nachten terug dat ik ergens naartoe moest rijden met de auto van mijn ouders (ik heb niet eens een rijbewijs) terwijl mijn ouders bij de buren in de garage stonden. En ik zat al in de auto toen ik bedacht dat er nog iets heul belangrijks in huis lag en toen heb ik de auto met sleutel erin even laten staan om dat te pakken. En toen ik terug kwam was de auto natuurlijk weg, en ging ik helemaal van streek naar de garage van de buren. En toen zuchtte m'n moeder 'Ja, dat is ook niet zo slim hè? Nou pak even die andere sleutel dan' 'Welke andere' 'Ja deze' *heeft ineens een andere sleutel in haar hand en drukt op een knopje* 'Zo, nu doet de auto het niet meer, afstandsbediening weet je nog? Op afstand de auto uit zetten?' 'Oh nee dat heb ik gemist' 'Oh nou dan weet je het nu, kijk maar even op de GPS waar de auto is en ga hem maar halen' 'Oké doei'quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:25 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Ik droomde vannacht dat ik in een roeibootje in een industrialisatie-achtige setting de wereld ging verkennen.
Ben je zo groot ja?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:26 schreef J.James het volgende:
[..]
Ik zou er wel moeite mee hebben, ik denk niet dat jij dat overleeft.
Dan moet ik eerst nog wat meer sporten/afvallen.
Wel als ik er benquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:27 schreef J.James het volgende:
[..]
Maar die posten hier bijna nooit, toch?
quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:29 schreef Marco001 het volgende:
Net te horen gekregen dat Aldel vanavond al sluit.Alleen de gieterij blijft nog eventjes open.
Fuckzooi, moest nog zeker 150 dagen van mijn afstudeerstage. Kan hier nog wel een maandje rekken, maar dan zit ik nog maar op de helft.
quote:
quote:
Maar als je er in zit, klopt het gewoonquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:29 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik droomde een paar nachten terug dat ik ergens naartoe moest rijden met de auto van mijn ouders (ik heb niet eens een rijbewijs) terwijl mijn ouders bij de buren in de garage stonden. En ik zat al in de auto toen ik bedacht dat er nog iets heul belangrijks in huis lag en toen heb ik de auto met sleutel erin even laten staan om dat te pakken. En toen ik terug kwam was de auto natuurlijk weg, en ging ik helemaal van streek naar de garage van de buren. En toen zuchtte m'n moeder 'Ja, dat is ook niet zo slim hè? Nou pak even die andere sleutel dan' 'Welke andere' 'Ja deze' *heeft ineens een andere sleutel in haar hand en drukt op een knopje* 'Zo, nu doet de auto het niet meer, afstandsbediening weet je nog? Op afstand de auto uit zetten?' 'Oh nee dat heb ik gemist' 'Oh nou dan weet je het nu, kijk maar even op de GPS waar de auto is en ga hem maar halen' 'Oké doei'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |