En na een klein poosje enorm keldert.quote:Op donderdag 2 januari 2014 11:34 schreef tompsv18 het volgende:
Door de vele promo's zullen veel mensen wel benieuwd zijn, dus voor de eerste uitzending zet ik in op 740.000
Dat zal wel ja, op SBS6 scoort helemaal niks.quote:Op donderdag 2 januari 2014 11:44 schreef Pino112 het volgende:
[..]
En na een klein poosje enorm keldert.
Sbs denkt met losse flodders ineens bergen met kijkers te kunnen trekken. Dat lukt dus niet en is een kansloze missie. Waarom kijken er zoveel mensen naar RTL4? Omdat die een breed aanbod heeft en daardoor de tv daar toch al op staat afgestemd, niet omdat de programmas nou zo goed zijn..quote:Op donderdag 2 januari 2014 11:45 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dat zal wel ja, op SBS6 scoort helemaal niks.
Uiteindelijk wel. Ik Ook Van Jou bleef rond de 220k hangen, Biggest Loser zat rond de 350 tot 400k, met wat uitschieters her en der. DWDD zit natuurlijk ook op een nieuw tijdstip. Er zal veel aandacht voor zijn in het begin en na x weken, wanneer het echt beoordeeld kan worden.quote:Op donderdag 2 januari 2014 11:46 schreef Copycat het volgende:
Ik schat dat het gaat steken rond de 300/350.000.
bronquote:Utopia in elk geval drie maanden op tv
Utopia van SBS 6 krijgt in elk geval drie maanden de kans om zich te bewijzen. Dat zegt producent en mede-eigenaar van SBS John de Mol vandaag in het AD. Utopia begint maandag om half acht. “Utopia moet minimaal 10 procent marktaandeel halen, anders is het volleidg mislukt. We geven het programma sowieso drie maanden de kans. Als het begint met 1,5 miljoen kijkers en daarvan blijven er 800.000 over, dan ben ik heel tevreden“, aldus De Mol.
Het slagen van Utopia is belangrijk voor SBS 6, maar het moet niet worden overdreven, stelt de mediatycoon. “Ik ontkracht de stelling dat als dit niet lukt, SBS wel kan sluiten. Dit is een van de vele pogingen van SBS om stapje voor stapje beter te worden in de vooravond.”
De Mol geeft niet op met het noodlijdende SBS 6. “Op prime time doen we het niet eens zo slecht. Het blijft een kwestie van geduld. Misschien komt het succes straks uit totaal onverwachte hoek. Wie had ooit gedacht dat het bakken van een cake een hit zou worden.”
Toch denkt De Mol er niet lichtzinnig over. “Kijk, ik zou er wel even enorm de pest in hebben Maar je moet het ook niet overschatten, het is maar een halfuurtje tv per dag.“
Zo lees ik het bericht ook jaquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:08 schreef Copycat het volgende:
Dat is dus na drie maanden van de buis.
Ik vind het al grappig dat hij zijn verwachtingen heeft teruggebracht naar die 10%. DGK haalde dat volgens mij makkelijkquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:03 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
10% marktaandeel - zeker in de doelgroep - is nog wel haalbaar, maar 1,5m... wtf echt.
Nou makkelijk ... 10% om 7 uur komt neer op tussen de 450 en 500 duizend kijkers.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:51 schreef iBenny het volgende:
[..]
Ik vind het al grappig dat hij zijn verwachtingen heeft teruggebracht naar die 10%. DGK haalde dat volgens mij makkelijk
Dat moet op zich wel kunnen lukkenquote:Op vrijdag 3 januari 2014 13:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nou makkelijk ... 10% om 7 uur komt neer op tussen de 450 en 500 duizend kijkers.
Ik hoop het voor ze.quote:
Biggest Loser zat om 20u, en had gemiddeld 375 tot 420k ongeveer denk ik, en iets van 6 a 7% marktaandeel.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:46 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik denk dat als het programma goed gemaakt is, dus niet zoals Secret Story liefdeloos bij elkaar geharkt is en vol technische fouten, het uiteindelijk dagelijks zo'n 450.000 kijkers kan trekken. Ongeveer vergelijkbaar met The Biggest Loser dat eerder op dat timeslot zat. Maar goed: ik heb er nog geen seconde van gezien dus ik lul maar wat
In de doelgroep 20-54, dat is niet 6+ kijkers... Maar dan nog. Ik vraag het me uberhaupt af of het een keer naar de 1 miljoen gaat. Zo heel veel aandacht is er nu ook niet echt. DWDD zit vanaf maandag om 19u, het RTL4 journaal doet het ook goed...quote:Op vrijdag 3 januari 2014 13:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nou makkelijk ... 10% om 7 uur komt neer op tussen de 450 en 500 duizend kijkers.
En dat zal me niets verbazen. SBS is al een kwakkelzender, de concurrentie op andere netten is enorm, zeker op dit tijdstip en Masterchef kent volgens mij best wat trouwe volgers. Net als DWDD en het half acht nieuws. Die kijkers zie ik echt niet blijvend switchen naar 'het zoveelste fake-realityprogramma'.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 13:22 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
NET5 zal maar beter gaan scoren met die nieuwe Masterchef series...
Dat is dan alvast 1.499.999quote:Op vrijdag 3 januari 2014 13:44 schreef Copycat het volgende:
Ik zit tijdens de eerste uitzending in de yogastudio.
Er komt een Nederlandse Masterchef omdat de Australische versie goed scoorde. De junior versie was wel een flop op SBS6. Net5 doet het beter na het Secret Story fiasco.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 13:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
En dat zal me niets verbazen. SBS is al een kwakkelzender, de concurrentie op andere netten is enorm, zeker op dit tijdstip en Masterchef kent volgens mij best wat trouwe volgers. Net als DWDD en het half acht nieuws. Die kijkers zie ik echt niet blijvend switchen naar 'het zoveelste fake-realityprogramma'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zie rond in de wereld,
waarin de stenen rusten,
de planten levend groeien,
de dieren voelend leven ...
En vervolgens na een week "sorry mensen mijb twitter was gehackt"quote:Op vrijdag 3 januari 2014 17:56 schreef danos het volgende:
Ik hoor net dat John voor iedere kijker 1 euro stort op 555
Of: "mijn zoon had mijn telefoon gejat"quote:Op vrijdag 3 januari 2014 20:02 schreef Haque het volgende:
[..]
En vervolgens na een week "sorry mensen mijb twitter was gehackt"
Dat is mooi, half 8 vind ik dus echt een rottijd.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 23:15 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik zag dat de reguliere uitzending ook nog om 23:25 herhaald gaat worden. Hoe lang zal het duren voor ze de kijkers van de herhaling optellen bij die van de reguliere om het toch nog wat te laten lijken?
Zo slecht vond ik secret story niet wat bedoel je eigenlijk met die fouten?quote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:46 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik denk dat als het programma goed gemaakt is, dus niet zoals Secret Story liefdeloos bij elkaar geharkt is en vol technische fouten, het uiteindelijk dagelijks zo'n 450.000 kijkers kan trekken. Ongeveer vergelijkbaar met The Biggest Loser dat eerder op dat timeslot zat. Maar goed: ik heb er nog geen seconde van gezien dus ik lul maar wat
Met al die publiciteit de laatste tijd moet dat toch lukken? Met 1,5 miljoen is John zeer tevreden, zei hij. Als het minder dan de helft daarvan is ...quote:
Tuurlijk joh.quote:Op maandag 6 januari 2014 11:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Met al die publiciteit de laatste tijd moet dat toch lukken? Met 1,5 miljoen is John zeer tevreden, zei hij. Als het minder dan de helft daarvan is ...
Alleen begint het vanavond om 1900. Voor de rest een realistische schatting denk ik. Misschien wordt het ietsje hoger.quote:Op maandag 6 januari 2014 01:50 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Mijn schatting voor 6 januari 2014
19.30 uur 410.000 kijkers.
23:25 uur 99.000 kijkers.
in de gids staat 19.30-20.30quote:Op maandag 6 januari 2014 13:03 schreef Gert het volgende:
[..]
Alleen begint het vanavond om 1900. Voor de rest een realistische schatting denk ik. Misschien wordt het ietsje hoger.
Na vanavond haken er vervolgens zo'n 100 tot 150 duizend kijkers af, komende tijd.
DGK lukte het, na een tijdje kwakkelen, om redelijk steady een half miljoen per dag te scoren. Dat is voor Utopia m.i echt het hoogst haalbare, dan mogen ze hun handjes dichtknijpen. En het moet ook een beetje meezitten met wat daar allemaal gebeurt ( al dan niet geregisseerd).
O kut, lekker bijdehand weer dan.quote:
Nou ja, dat zit jij gewoon om 7 uur al klaar met een frisje en popcornquote:
Yep!twitter:xlchris twitterde op dinsdag 07-01-2014 om 07:58:40Ha, kijkonderzoek.nl ligt plat. Door #Utopia? reageer retweet
Maar niet in UTO. Vind het zwaar tof dat een nieuwe RLS toch weer zoveel kijkers weet te interesseren.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:03 schreef SunChaser het volgende:
DWDD verslaat Boulevard is nog leuker
Zeker. Al denk ik dat kijkers gaan afhaken door dat gedoe met Andrea, is stap te ver denk ik in een aandachtshoer willen zijn. Dochter met kanker en niet thuis zijn als ze dood gaatquote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:07 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar niet in UTO. Vind het zwaar tof dat een nieuwe RLS toch weer zoveel kijkers weet te interesseren.![]()
En als gezegd, als ze de helft vast weten te houden de komende tijd dan is dat prima.
Nou inderdaad zwaar tof, ik gun het Jdm ook wel, hij steekt toch zn nek uit.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:07 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar niet in UTO. Vind het zwaar tof dat een nieuwe RLS toch weer zoveel kijkers weet te interesseren.![]()
En als gezegd, als ze de helft vast weten te houden de komende tijd dan is dat prima.
SS was te ingewikkeld, met al die verhalen, regels en het was in Portugal. Dit is gewoon overleven in hilversum, puntquote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:12 schreef Stranger het volgende:
Dit is het dubbele van wat ik had verwacht, en het 3dubbele van de kickoff van Secret Story.. Zou er dan toch nog een kans zijn op een succesvolle RLS in Nederland?
Ja maar dat wist je bij de kickoff nog niet he?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:13 schreef SunChaser het volgende:
[..]
SS was te ingewikkeld, met al die verhalen, regels en het was in Portugal.
Plus dat John de Mol nu zelf overal reclame maakt. SS was van Endemol niet van Talpaquote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:16 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja maar dat wist je bij de kickoff nog niet he?
Anyways Secret Story zakte af van 500K bij het begin naar 200K voor de reguliere shows, als utopia ook ongeveer 2/5e weet vast te houden is het alsnog een aardig succes.
Iedereen die "iets" met John de Mol heeft of wil, keek natuurlijk sowieso al.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 08:23 schreef Chrizs het volgende:
Het lijkt wel of heel bekend Nederland heeft gekeken als je de tweets van Utopianl leest
Hij zei volgens mij dat hij tevreden zou zijn als hij uiteindelijk op een vaste kijkersschare van 800K zou uitkomen. Na deze kick off is dat wellicht haalbaar, hoewel ik zelf denk dat het te hoog is en dat 500K realistischer is. Maar we gaan het de komende weken zien!quote:Op maandag 6 januari 2014 11:02 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Met al die publiciteit de laatste tijd moet dat toch lukken? Met 1,5 miljoen is John zeer tevreden, zei hij. Als het minder dan de helft daarvan is ...
Neuhj. Er is gewoon poepieveel aan marketing in gepropt. Daarnaast hoor je er toch aardig wat mensen over. Het leeft toch wel een beetje. Hopelijk houden ze dat vastquote:Op dinsdag 7 januari 2014 11:12 schreef Ronaldsen het volgende:
Je zou bijna denken dat John wat smeergeld heeft betaald aan stichting kijkonderzoek
Waar lees jij die? Ik kan op de site van SKO alleen maar het marktaandeel in 6+ vinden. Dat is trouwens ook precies 21,6%quote:Op dinsdag 7 januari 2014 12:56 schreef Gert het volgende:
Marktaandeel 20-49 = 21,6% gisteren
Da's hoog.
Trots op visuele diarree?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:11 schreef itsme het volgende:
Ik gun het John de Mol ook. Nederlanders zijn nooit trots zoals bv Amerikanen zijn op hun eigen land of landgenoten maar ik vind dat we dat best wel mogen zijn over John de Mol.
Het is toch leuk dat je naar BB UK of US kijkt of The Voice en dan zijn naam ziet staan als original creator of zo iets.
yupquote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
Is de methode om dit te bepalen nog steeds uit de 80s met een paar duizend kastjes?
John zette in op 10%, dus boven verwachting! Knappe prestatie toch wel.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 12:56 schreef Gert het volgende:
Marktaandeel 20-49 = 21,6% gisteren
Da's hoog.
Ik denk ook dat de kijkcijfers zullen zakken, maar niet tot 300.000. Ik verwacht sowieso 500.000 kijkers voor dit programma. Wat ik geen slechte prestatie vind overigens.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:04 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
John zette in op 10%, dus boven verwachting! Knappe prestatie toch wel.![]()
Zelf gok ik dat Utopia straks naar een 300.000 zakt, wat nog niet eens heel slecht is.
Of, zoals al ergens gemeld is, naar de nachtelijke uren verdwijnt en low budget nog een paar maandjes doorkachelt.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:06 schreef Tomatenboer het volgende:
Bij 300.000 kijkers verwacht ik dat het programma geen lang leven beschoren zal zijn.
Hmm dan zal het dat marktaandeel wel zijn, als dat precies hetzelfde is. Ik had in het AD gelezen dat er in de gewenste doelgroep 21,6 was gescoord en heb blijkbaar te snel geconcludeerd dat dit dan om 20-49 moest gaan (omdat JdM dat in elk interview zo'n beetje roept).quote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:00 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Waar lees jij die? Ik kan op de site van SKO alleen maar het marktaandeel in 6+ vinden. Dat is trouwens ook precies 21,6%
Daar verbaas ik me ook over, het zijn er trouwens maar 1.235, dat zou volgens mij in dit digitale tijdperk toch beter te meten moeten zijn?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:53 schreef PietjePuk007 het volgende:
Is de methode om dit te bepalen nog steeds uit de 80s met een paar duizend kastjes?
Hoe?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 17:16 schreef PC eend het volgende:
[..]
Daar verbaas ik me ook over, het zijn er trouwens maar 1.235, dat zou volgens mij in dit digitale tijdperk toch beter te meten moeten zijn?
Touché.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 17:28 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ik denk dat de NSA precies weet wat ieder individu in Nederland kijkt
quote:Op woensdag 8 januari 2014 08:53 schreef Mylene het volgende:
Ze kunnen er beter een uurtje van maken, ook beter als lead-in voor de primetime programma's. Toch denkt ik dat het uiteindelijk zakt naar 700.000 kijkers.
Dan nog is het beter dan wat SBS de afgelopen jaren heeft gehad. Straks nog een goede test met de Olympische Spelen in februari...quote:Op woensdag 8 januari 2014 08:53 schreef Mylene het volgende:
Ze kunnen er beter een uurtje van maken, ook beter als lead-in voor de primetime programma's. Toch denkt ik dat het uiteindelijk zakt naar 700.000 kijkers.
quote:Buitenland in rij voor Utopia
De klinkende kijkcijfers voor Utopia zijn niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. De telefoon bij Talpa staat roodgloeiend volgens John de Mol.
Met de nodige media-aandacht en het miljoenenpubliek wekt het programma nieuwsgierigheid van televisienetwerken uit Engeland, Duitsland en Frankrijk. “Ze zullen het bezoek waarschijnlijk bespoedigen, want dit nieuws gaat zo snel”, aldus De Mol in RTL Boulevard.
Met 1,5 miljoen kijkers voor de eerste uitzending en 1,2 miljoen voor de tweede scoort het reality-programma boven verwachting. Utopia is daarmee het best bekeken SBS-programma sinds tijden. "Ik was echt heel, heel blij. Dit had ik niet verwacht. Bij SBS waren ze euforisch.", besluit de Mol.
bron: RTL Boulevard / FOK.nl
Over een weekjequote:Op woensdag 8 januari 2014 09:55 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
Zijn er cijfers over het aantal 'Utopianen' die de streams volgen?
Ben het met je eens, maar je loopt wel het risico dat je nietszeggende uitzendingen krijgt. In een half uur kun je de ''beste'' momenten van de dag uitzenden, en heb je gewoon vermakelijke tv, in plaats van gesprekken over koetjes en kalfjes.quote:Op woensdag 8 januari 2014 08:53 schreef Mylene het volgende:
Ze kunnen er beter een uurtje van maken, ook beter als lead-in voor de primetime programma's. Toch denkt ik dat het uiteindelijk zakt naar 700.000 kijkers.
Ik denk dat dat eerder met zo'n schamel half uurtje het geval is. Zeker als er nog drie minuten reclame vanaf moet. Dan kun je amper iets vertellen, zonder grote sprongen te moeten maken. En het is nu ook weer niet zo dat het programma dat erachter zit zo enorm nieuw is. Wel een nieuwe, stomme naam voor het oude Storage Wars.quote:Op woensdag 8 januari 2014 10:09 schreef Wopper1 het volgende:
Ben het met je eens, maar je loopt wel het risico dat je nietszeggende uitzendingen krijgt. In een half uur kun je de ''beste'' momenten van de dag uitzenden, en heb je gewoon vermakelijke tv, in plaats van gesprekken over koetjes en kalfjes.
1 2 | Ma 06 Jan 1930 UTOPIA 9,8 21,6 1.524.000 Di 07 Jan 1926 UTOPIA 8,4 20,5 1.299.000 |
1 2 3 4 5 6 7 | Zo 13 Feb 2113 SECRET STORY 3,5 7,6 541.000 Ma 14 Feb 1930 SECRET STORY 2,4 5,7 361.000 Di 15 Feb 1930 SECRET STORY 1,7 4,2 263.000 Wo 16 Feb 1929 SECRET STORY 2,1 5,2 326.000 Do 17 Feb 1930 SECRET STORY 1,4 3,6 220.000 Do 17 Feb 2031 SECRET STORY LIVESHOW 1,8 4,0 274.000 Vr 18 Feb 1930 SECRET STORY 1,6 4,0 250.000 |
Vergeet niet net 5 vs sbsquote:Op woensdag 8 januari 2014 10:32 schreef iBenny het volgende:
Misschien leuk ter vergelijking...
[ code verwijderd ]
[ code verwijderd ]
Het probleem zijn toch echt de kijkers, John de Mol maakt wat het volk wil zien en als het volk met 4 miljoen mensen tegelijk naar boer zoekt vrouw of ik hou van holland kijkt dan blijft John de Mol e.a. dat soort visuele diarree (want ik ben het met je eens dat dat het is) gewoon maken.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:15 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Trots op visuele diarree?
Ik ben niet trots op een bedenker van rotzooi. Hij maakt op geen enkele wijze de wereld beter of mooier met zijn bedenksels. Het enige dat John de Mol (maar dit geldt net zo goed voor z'n concurrent Joop van den Ende) ons heeft bezorgd is eenheidsworst. Overal dezelfde goedkope meuk, hersenloze bagger.
Bovendien zijn zijn creaties nou ook weer niet dusdanig dat je omver wordt geblazen van originaliteit (op het eerste concept Big Brother na dan). Nee, er is niets verheffends aan die John de Mol.
Ik zou me eerder schamen voor John de Mol dan dat ik trots zou uitdragen dat hij een landgenoot van me is.
Well mee eens ja, een stief half uurtje is wat te kort. Maar een uur per dag misschien te lang. Mag er nog een timeslot van 45 overwogen worden in TV-land of is dat vloeken in de kerk?quote:Op woensdag 8 januari 2014 10:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat dat eerder met zo'n schamel half uurtje het geval is. Zeker als er nog drie minuten reclame vanaf moet. Dan kun je amper iets vertellen, zonder grote sprongen te moeten maken.
De eerste serie van De Bus, ook SBS, was 45 minuten. Maar ja, dat is 14 jaar geleden. Dat zie ik nu in de vooravond niet zo snel meer gebeuren.quote:Op woensdag 8 januari 2014 13:04 schreef Gert het volgende:
[..]
Well mee eens ja, een stief half uurtje is wat te kort. Maar een uur per dag misschien te lang. Mag er nog een timeslot van 45 overwogen worden in TV-land of is dat vloeken in de kerk?
Secret story was ook gewoon een shit ideequote:Op woensdag 8 januari 2014 10:32 schreef iBenny het volgende:
Misschien leuk ter vergelijking...
[ code verwijderd ]
[ code verwijderd ]
Daar kun je wel voorzichtig van spreken. Mits het goed geproduceerd wordt zoals nu met Utopia, kun je altijd een RLS uitzenden op TV. Jammer dat de rechten voor Big Brother bij Endemol liggen, anders kunnen ze dit na Utopia weer overwegen om op de buis te brengen.quote:Op woensdag 8 januari 2014 11:17 schreef Dos37 het volgende:
Gisteren weer 1.3 miljoen. Misschien is er toch weer een markt voor dit soort programma's
Maar er is toch een verval en dat zegt mij genoeg. Als de trend zich zo doorzet dan zou het weleens kunnen zijn dat op den lange duur Utopia toch van de buis gaat.quote:
Te verwaarlozen dat verval. Zeker met zo'n sterk begin en zulke hoge kijkcijfers. Maar voor sommigen is een glas nu eenmaal altijd half leeg.quote:Op woensdag 8 januari 2014 14:54 schreef Iwanius het volgende:
Maar er is toch een verval en dat zegt mij genoeg. Als de trend zich zo doorzet dan zou het weleens kunnen zijn dat op den lange duur Utopia toch van de buis gaat.
Het was een goed idee, maar slecht uitgewerkt.quote:Op woensdag 8 januari 2014 13:41 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Secret story was ook gewoon een shit idee
Het zit ook goed in elkaarquote:Op donderdag 9 januari 2014 09:24 schreef Gert het volgende:
*wrijft ogen nog even uit
Wow!![]()
Dus we zitten hier eindelijk weer eens een RLS te volgen waar méér mensen naar kijken dan er in Zoetermeer wonen.
Standbeeld voor John, dat hij dit voor ons doet!
( * hard wegrent)
http://www.bigbrother1999.nl/het-programma/kijkcijfers/quote:Op donderdag 9 januari 2014 08:49 schreef Ronaldsen het volgende:
Dit zijn nog betere cijfers dan dat Big Brother 1 had in de beginfase, dat had toch niemand kunnen voorspellen.
Wat is die kickbokser dan?quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:55 schreef Copycat het volgende:
Nu is Hakim aan de stevige kant, maar om hem als twee Marokkanen te rekenen, voert wel erg ver.
Heet Emil ook Marokkaanse roots of zo?quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:26 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het zit ook goed in elkaar
Ze hebben nu rust en materiaal om een goed verhaal te maken. En dat er twee Marokkanen inzitten is ook goed, qua sfeer, mentaliteit en voor de fanbase van de Marokkanen in Nederland
Ik denk dat Peter er wel eens snel kan uitliggen, die is onzichtbaar
Ben jij ook een Marokkaan?quote:
Wacht maar tot er gevochten wordt, dan wordt t wel een issuequote:Op donderdag 9 januari 2014 09:56 schreef Gert het volgende:
Ik vind het ook prettig dat het nu eens helemaal geen issue is. En dat Hakim gewoon Hakim is, en niet de Marrokkáán Hakim.
Nee, Slavische, volgens mij. Maar verder inderdaad gelukkig geen issue dat er 'een Marokkaan!!1113einz111!!!' inzit.quote:
Stabiel? Er zijn toch nog maar 3 afleveringen geweest. Het kan dus (lijkt mij) nog alle kanten op.quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:16 schreef tompsv18 het volgende:
Mooi hoor, lijkt nu ook al aardig stabiel te zijn.
Hoe bedoel je?quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:00 schreef -sabine- het volgende:
Waren deze cijfers ook zo hoog geweest als Achter gesloten deuren of aanverwante shit uitgezonden zijn zijn geweest?
Ik denk het niet.
Natuurlijk. Dat is echter over het algemeen niet eens nodig om daar gezeik over te krijgen. Hakim was niet al te fris bezig afgelopen dagen. Het valt me mee dat dit niet/nauwelijks op zijn afkomst wordt afgewenteld. Jij begint hierboven ineens over "Marokkanen", dat viel op. Dat zegt al genoeg.quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:57 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Wacht maar tot er gevochten wordt, dan wordt t wel een issue
Dat zijn toch heel verschillende soorten programma's? Appels en peren. En hoeveel kijkers trokken die scripted realities? Volgens mij nog geen tiende van wat Utopia trekt. Dus daar kunnen ze deze enorme kijkcijfers niet door verklaren. Het is imo echt het programma zelf dat trekt.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:01 schreef -sabine- het volgende:
Ik denk dat veel mensen die voorheen naar dat soort programma's keken, nu naar Utopia kijken,
Er staat niets soortgelijks tegenover. Of ik kan me vergissen.
Ik denk dat het voor Marokkaanse kijkers/kijkcijfers belangrijk is dat er een Marokkaan meedoet. Ik weet niet of Hakim al heeft gebeden naar Mekka maar als de gemeenschap Hakim leuk vindt zal dit in de kijkcijfers meehelpenquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:01 schreef Gert het volgende:
[..]
Natuurlijk. Dat is echter over het algemeen niet eens nodig om daar gezeik over te krijgen. Hakim was niet al te fris bezig afgelopen dagen. Het valt me mee dat dit niet/nauwelijks op zijn afkomst wordt afgewenteld. Jij begint hierboven ineens over "Marokkanen", dat viel op. Dat zegt al genoeg.
Maar goed, ik ben een beetje offtopic aan het gaan nu.
Natuurlijk, maar meestal is het verval vele malen groter. Nu waren zowel dinsdag als woensdag ongeveer gelijk.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:00 schreef Laura.b het volgende:
[..]
Stabiel? Er zijn toch nog maar 3 afleveringen geweest. Het kan dus (lijkt mij) nog alle kanten op.
Ze waren hoger geweest als het niet tegenover DWDD zou zijn geprogrammeerd.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:00 schreef -sabine- het volgende:
Waren deze cijfers ook zo hoog geweest als Achter gesloten deuren of aanverwante shit uitgezonden zou zijn geweest?
Ik denk het niet.
Het overlijden van de stiefdochter komt natuurlijk ook goed uit.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:07 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar meestal is het verval vele malen groter. Nu waren zowel dinsdag als woensdag ongeveer gelijk.
Jahhaa, ik weet nu dat het geen toeval is en ben blijquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:13 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze waren hoger geweest als het niet tegenover DWDD zou zijn geprogrammeerd.
Hardop lachtquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:14 schreef -sabine- het volgende:
[..]
Jahhaa, ik weet nu dat het geen toeval is en ben blij
Ze waren nog hoger geweest als we alleen Ned 1 en Ned 2 en de BBC hadden gehad en het op NED 1 was uitgezonden met op NED 2 Wilde Ganzenquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:13 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze waren hoger geweest als het niet tegenover DWDD zou zijn geprogrammeerd.
Een besneden Marokkaan zonder tissue.quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee, Slavische, volgens mij. Maar verder inderdaad gelukkig geen issue dat er 'een Marokkaan!!1113einz111!!!' inzit.
Bied ik het journaal voor doven en gehoorgestoorden.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:20 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ze waren nog hoger geweest als we alleen Ned 1 en Ned 2 en de BBC hadden gehad en het op NED 1 was uitgezonden met op NED 2 Wilde Ganzen
Je onderschat Wilde Ganzen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:20 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Ze waren nog hoger geweest als we alleen Ned 1 en Ned 2 en de BBC hadden gehad en het op NED 1 was uitgezonden met op NED 2 Wilde Ganzen
Maar het werd mooi neergezet dat die kickbokser asociaal was en die Hakim een stokerquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:30 schreef Copycat het volgende:
Ik vond de uitzending van gisteren toch wat minder gebalanceerd, met meer hak op de tak-werk.
Maar ga er vooralsnog vanuit dat ze die balans over het algemeen toch goed weten te bewaren.
Big-Brother 2 was genieten met de live streams. Opa Koos die dronken was of Robin die live in beeld net na het kotsen de tong van Désiré in z'n mond voelde.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:28 schreef spapaars het volgende:
[..]
Je onderschat Wilde Ganzen.
Als je urenlang naar de livestreams kijkt, gebeurt daar vrij weinig.
Maar dat was ook al zo met Big Brother.
Het verschil is, het verhaal dat wij zien, en te zien is in een half uurtje op TV.
En dat half uurtje wordt uitstekend gemaakt, met een geweldige voice over.
Ik lach je ook niet uit.....eerder toequote:
Er had een reclame met Martine Bijl tussen gemoeten idd.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:30 schreef Copycat het volgende:
Ik vond de uitzending van gisteren toch wat minder gebalanceerd, met meer hak op de tak-werk.
Maar ga er vooralsnog vanuit dat ze die balans over het algemeen toch goed weten te bewaren.
I stand correctedquote:Op vrijdag 3 januari 2014 12:34 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Zo lees ik het bericht ook ja
1,5 miljoen kijkers in het begin gaat nooit lukken. Binnen de eerste week zal het wel ruim onder het half miljoen zitten en daar zullen ze ook niet snel boven komen (en met wat pech gaan ze nog verder dalen richting de 300.000). Dus ja, over drie maanden is het weer van de buis
Het probleem is ook een beetje dat er meer materiaal is om uit te zenden dan dat er daadwerkelijk wordt uitgezonden. Ze lopen bijna een week achter en in die week is er ook meer gebeurd dan dat ze kunnen laten zien.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:30 schreef Copycat het volgende:
Ik vond de uitzending van gisteren toch wat minder gebalanceerd, met meer hak op de tak-werk.
Maar ga er vooralsnog vanuit dat ze die balans over het algemeen toch goed weten te bewaren.
Denk je dat de streams ook zo veel bezoekers trekt als de uitzendingen? Ik denk toch echt dat de uitzendingen leading zijn. Daarom zou ik ook nog steeds een verdubbeling van de uitzendtijd of een verlenging met een kwartiertje toejuichen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 10:57 schreef iBenny het volgende:
Het probleem is ook een beetje dat er meer materiaal is om uit te zenden dan dat er daadwerkelijk wordt uitgezonden. Ze lopen bijna een week achter en in die week is er ook meer gebeurd dan dat ze kunnen laten zien.
Ik heb ook het idee dat het niet eens zo draait om de uitzending maar meer om de website/streams. Dat er in de uitzending dingen te zien zijn die de streams verduidelijken, ipv andersom. Dat was bij een BB, SST of DGK anders.
De streams trekken ca. 650.000 kijkers. De hele site 14 miljoen pageviews.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Denk je dat de streams ook zo veel bezoekers trekt als de uitzendingen? Ik denk toch echt dat de uitzendingen leading zijn. Daarom zou ik ook nog steeds een verdubbeling van de uitzendtijd of een verlenging met een kwartiertje toejuichen.
En met beren op de weg!quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:49 schreef iBenny het volgende:
Dan zit je met Hart van Nederland/Shownieuws
Ze hebben inderdaad veel forser en serieuzer ingezet op multimedia dan bij eerdere RLS'en. Maar het grote verdienen vindt nog steeds plaats dankzij TV: door de reclameblokken en door de verkoop aan andere landen (die (nog) puur door de kijkcijfers op TV wordt getriggerd).quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:43 schreef iBenny het volgende:
[..]
De streams trekken ca. 650.000 kijkers. De hele site 14 miljoen pageviews.
Het gaat hierbij ook niet om tv óf website. Het is een multimediaal project. Ik probeer alleen aan te geven dat de focus naar online lijkt te zijn/worden verplaatst.
Als ze de uitzending verlengen naar een uur ga je concurreren met GTST en dan zullen de kijkcijfers dalen (er wordt namelijk een gemiddelde getrokken over de hele uitzending). De doelgroep van Utopia is namelijk ook deels die van GTST. Misschien dat ze later durven te concurreren, maar nu is dat nog geen optie vanwege media-uitingen.
Zo'n korte uitzending houdt de kijker wel lekker hongerig.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Denk je dat de streams ook zo veel bezoekers trekt als de uitzendingen? Ik denk toch echt dat de uitzendingen leading zijn. Daarom zou ik ook nog steeds een verdubbeling van de uitzendtijd of een verlenging met een kwartiertje toejuichen.
Dat is ook wel weer zo. Zolang ze de verhaallijnen maar goed in balans weten te houden en er geen SS-achtige gaten gaan vallen en vreemde sprongen worden gemaakt.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:46 schreef Scrutinizer het volgende:
Zo'n korte uitzending houdt de kijker wel lekker hongerig.
Hier zit een Koosgrap in.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer zo. Zolang ze de verhaallijnen maar goed in balans weten te houden en er geen SS-achtige gaten gaan vallen en vreemde sprongen worden gemaakt.
Maar aangezien er voorlopig weinig samenlevingopbouwende activiteiten plaatsvinden, loopt dat vooralsnog wel los.
Er gebeurt nu nog genoeg en die balans houden is belangrijk, kiezen wat wel en wat niet is lastig. Maar als er perioden komen met weinig content kan dat kwartier extra tegen hen werken want dan kan het zomaar een hele zit worden.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:52 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer zo. Zolang ze de verhaallijnen maar goed in balans weten te houden en er geen SS-achtige gaten gaan vallen en vreemde sprongen worden gemaakt.
Maar aangezien er voorlopig weinig samenlevingopbouwende activiteiten plaatsvinden, loopt dat vooralsnog wel los.
Dat toneelspel waar hij aan doet dat is geen kickboxen hoorquote:Op donderdag 9 januari 2014 10:34 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Maar het werd mooi neergezet dat die kickbokser asociaal was en die Hakim een stoker
En was waarschijnlijk 'plan B' uit de kast getrokken.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:32 schreef Gert het volgende:
[..]
Als er deze eerste dagen een paar honderdduizend kijkers waren geweest, dan was Utopia nu al als mislukt beschouwd, ongeacht de online belangstelling.
Top! Voor de cijfers en voor je inspanning!quote:Op donderdag 9 januari 2014 08:33 schreef basst2005 het volgende:
Even een "mooi" grafiekje gemaakt. Zal proberen om hem een beetje bij te houden
[ afbeelding ]
Ik denk het ook, maar wel met een grote mits. Als de redactie te veel gaat lopen sturen, er te veel een soap van wil maken, en te vaak iemand het terrein op laat om diens jas met sponsornaam in beeld te krijgen, dan kan het ook zomaar gedaan zijn met de goodwill die Utopia nu heeft.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:13 schreef Copycat het volgende:
De makers mogen terugkijken op een zeer succesvolle eerste week. En ik vermoed dat die cijfers - iig een poos - aardig constant zullen blijven.
Zullen ze toch eerst meer en beter moeten gaan programmeren. Die woensdag staat nu wel, maar de zaterdag en straks maandag worden een verdomd moeilijk verhaal.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:40 schreef Copycat het volgende:
True. Alhoewel ik denk dat dat meer en streamerdingetje is, aangezien die sturing veel televisiekijkers niet of nauwelijks opvalt. Ik denk ook zeker dat juist het zelf uit moeten zoeken de grote kracht is, daar moet inderdaad niet aan getornd worden. Dat zou bij de televisiekijker de aandacht wel snel kunnen doen verslappen.
En inderdaad: niemand die dit had durven voorspellen. Ik zeker niet. Zou Utopia dan toch het programma blijken dat SBS uit het slop trekt? Of draaf ik weer eens te ver door?
Op zaterdag is er toch geen uitzending? En wat komt er op maandag tussen half acht en acht wat kijkers weg gaat snoepen?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:46 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
Zullen ze toch eerst meer en beter moeten gaan programmeren. Die woensdag staat nu wel, maar de zaterdag en straks maandag worden een verdomd moeilijk verhaal.
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:52 schreef Gert het volgende:
Ik krijg uit de streamverslagen van vannacht trouwens mee dat er bewoners zijn die nu al min of meer openlijk tegen elkaar zeggen dat ze het maar een poppenkast vinden, dat ze te veel gestuurd worden door redactie en sponsorbelangen. Ik hoop van harte dat ze bij Talpa inzien dat dit zich op termijn heel erg tegen het programma kan gaan keren.Handen er zoveel mogelijk van af!
Ik heb Talpa al gewaarschuwd dat ze onze RLS niet naar de klote moeten gaan helpen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Muiterij in Utopia. Dat zou nu echt geweldige televisie opleveren. Maar dat de bewoners hier al over klagen, is een teken aan de wand. Eentje die de programmamakers heel serieus moeten nemen, want dit gaat op den duur zeker doorsijpelen en een negatief effect hebben.
Kijk, dat heeft lading!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:59 schreef Gert het volgende:
Ik heb Talpa al gewaarschuwd dat ze onze RLS niet naar de klote moeten gaan helpen.![]()
Dus nu komt alles goed.
En dat terwijl de afgelopen 2 uitzendingen niet echt geweldig waren.quote:
Nou met die tonijn en gisteren met de onderonsjes waren leukquote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:01 schreef yvonne het volgende:
[..]
En dat terwijl de afgelopen 2 uitzendingen niet echt geweldig waren.
Ik snap 'het volk' niet meer
Laat dit een waarschuwing zijn, als Glamora.ma t ook ff oppaktquote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik heb Talpa al gewaarschuwd dat ze onze RLS niet naar de klote moeten gaan helpen.![]()
Dus nu komt alles goed.
Ik denk juist dat de kijkcijfers nog zullen dalen. Juist omdat de meeste mensen de eerste week / weken nieuwsgierig zijn naar het programma, maar het wellicht al gauw gaat vervelen. Althans, zo is het bij mij wel.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:13 schreef freaky40 het volgende:
Mooie cijfers hoor. Terwijl het nog echt moet gaan beginnen. Zometeen valt de winter in, en dan wil ik het nog wel eens zien gebeuren. Gisterenavond was buiten de opmerking van Hakim over Andrea over 'het zweven met die lange jas', eigenlijk niet zo heel bijzonder. Ook mij iets te veel reli geneuzel tussen Andrea en Rienk. Dat moet er niet te veel in de SBS kijker heeft geen trek in EO geneuzel denk ik.
Ik denk dat het programma nog altijd, ondanks dat het misschien wel daalt, het nog altijd voor SBS een kijkcijferhit zal blijven. Maar dat het in week 1 al zo stabiel blijft geeft hoop dat het nog wel een tijdje zo blijft.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 11:29 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik denk juist dat de kijkcijfers nog zullen dalen. Juist omdat de meeste mensen de eerste week / weken nieuwsgierig zijn naar het programma, maar het wellicht al gauw gaat vervelen. Althans, zo is het bij mij wel.
Ook ben ik niet met je eens dat het 'nog echt moet beginnen'. Straks komt de winter inderdaad maar dan hebben de bewoners alles al. Het is niet dat ze enorme ontberingen moeten doorstaan ofzo.
Ze hebben dan al elektriciteit, water, sanitair, internet, en ik ben ervan overtuigd ook een vorm van verwarming binnen afzienbare tijd.
Ik denk dat veel mensen toch een andere verwachtingen hadden van dit programma dan een soort Big Brother op herhaling.
Daarom denk ik dat de kijkcijfers na enkele weken zullen inzakken. Zij het dat het programma wel meer dan 500.000 kijkers zal blijven scoren naar alle waarschijnlijkheid, en dat is meer dan ik had verwacht.
Dit is het begin van het einde. Rupsje-nooit-genoeg móet kennelijk weer veel geld verdienen aan Honda, Sony, Hornbach, Plus en een handvol anderen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:52 schreef Gert het volgende:
Ik krijg uit de streamverslagen van vannacht trouwens mee dat er bewoners zijn die nu al min of meer openlijk tegen elkaar zeggen dat ze het maar een poppenkast vinden, dat ze te veel gestuurd worden door redactie en sponsorbelangen. Ik hoop van harte dat ze bij Talpa inzien dat dit zich op termijn heel erg tegen het programma kan gaan keren.Handen er zoveel mogelijk van af!
In zoverre trappen "we" er in, dat ik serieus denk dat het op termijn flink kijkers gaat kosten als Utopia verzandt in product placement en gescripte ontwikkelingen. Ik haak dan zelf ook af. Heb ik bij DGK ook gedaan. Dat ben ik pas enkele weken voor de finale weer gaan volgen, daarvoor een paar maanden nauwelijks.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:01 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Dit is het begin van het einde. Rupsje-nooit-genoeg móet kennelijk weer veel geld verdienen aan Honda, Sony, Hornbach, Plus en een handvol anderen.
En we trappen er weer gewoon in.
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik heb Talpa al gewaarschuwd dat ze onze RLS niet naar de klote moeten gaan helpen.![]()
Dus nu komt alles goed.
Ik denk dat er financiele doelstellingen zijn die gehaald moeten worden, en er daardoor niets verandert.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:07 schreef Gert het volgende:
[..]
In zoverre trappen "we" er in, dat ik serieus denk dat het op termijn flink kijkers gaat kosten als Utopia verzandt in product placement en gescripte ontwikkelingen. Ik haak dan zelf ook af. Heb ik bij DGK ook gedaan. Dat ben ik pas enkele weken voor de finale weer gaan volgen, daarvoor een paar maanden nauwelijks.
Maar laten we hopen dat Talpa/SBS begrijpen dat er balans moet zijn. Omdat te commercieel denken op korte termijn je op lange termijn comercieel juist de das om doet en geld kóst.
"We" trappen er toch wel in. Publiek of kijkers zijn er om te bedonderen.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:38 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik denk dat er financiele doelstellingen zijn die gehaald moeten worden, en er daardoor niets verandert.
Als gezegd: ik denk dat Utopia juist aanslaat omdat het niet zo gekunsteld overkomt als SST of CBML. De kijkers waren toe aan "naturel". Nou is UTO dat natuurlijk ook niet, maar als ze doorslaan in alles willen sturen en mede laten bepalen door sponsors, dan gaat het op den duur kijkers en dus geld kosten. Denk ik, maar ik heet Gert en geen nostradamus.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:45 schreef tong80 het volgende:
[..]
"We" trappen er toch wel in. Publiek of kijkers zijn er om te bedonderen.
Was meer een reactie op jouw vraag of dit SBS uit de krochten van de kelder weg gaat trekken - maandagen komen weer eigen content en op vrijdag of zaterdag zullen toch ook wel echt gaan komen met entertainment...quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Op zaterdag is er toch geen uitzending? En wat komt er op maandag tussen half acht en acht wat kijkers weg gaat snoepen?
Ik snap echt niets van deze zinnen, ligt dat nou aan mij?quote:Op vrijdag 10 januari 2014 16:06 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
Was meer een reactie op jouw vraag of dit SBS uit de krochten van de kelder weg gaat trekken - maandagen komen weer eigen content en op vrijdag of zaterdag zullen toch ook wel echt gaan komen met entertainment...
Ik vraag me overigens af in hoeverre mensen 'dit' uit de streamverslagen mee gaat krijgen. De PR machine draait echt perfect; vorige week de 'zoen', vanavond in de uitzending...
Denk dat mede komt door de negatieve berichten over de leugensquote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:59 schreef freaky40 het volgende:
Vrijdag is altijd een lastige avond. Gisteren heeft TVK ook weer moeten inleveren qua cijfers. Dat het nog 1,1 miljoen kijkers is, is gewoon erg netjes. Niets aan de hand dus.
Volgens mij krijgt de kijker daar maar weinig van mee.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 13:39 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Denk dat mede komt door de negatieve berichten over de leugens
Helemaal niets.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:03 schreef liesje1979 het volgende:
Volgens mij krijgt de kijker daar maar weinig van mee.
Ik denk t nietquote:Op zaterdag 11 januari 2014 14:03 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Volgens mij krijgt de kijker daar maar weinig van mee.
Beetje kort door de bocht natuurlijk. Zo gaat dat niet, dat het dan van de ene op de andere dag minder scoort alleen daar door.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 13:39 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Denk dat mede komt door de negatieve berichten over de leugens
Hoewel je dit sarcastisch lijkt te bedoelen, is het toch wel een significante duikeling. Of we hebben in het weekend andere dingen te doen, óf het nieuwe is er al weer af. Volgende week de vuurproef.quote:Op zaterdag 11 januari 2014 09:44 schreef Copycat het volgende:
De vrije val is ingezet.
Volgende week vrijdag zijn er nog 180.000 kijkers over.
Sabine als ervaringsdeskundige deze week in Veronica magazine: Sabine is uitermate positief over de kansen van Utopia in de drukke vroege avonduren op tv: "Ik denk dat ze het succes van Big Brother gaan evenaren, zo niet overtreffen. De technologie is nu veel verder. Ik ga zeker kijken."quote:Op vrijdag 10 januari 2014 09:25 schreef Gert het volgende:
De hele week al boven de miljoen. Wie had dat vooraf durven voorspellen? Niemand toch?
Kijkers zijn een gek volk.
Ze maken inderdaad wel veul beter gebruik van internet dan bij BBIquote:Op zaterdag 11 januari 2014 20:01 schreef PC eend het volgende:
[..]
Sabine als ervaringsdeskundige deze week in Veronica magazine: Sabine is uitermate positief over de kansen van Utopia in de drukke vroege avonduren op tv: "Ik denk dat ze het succes van Big Brother gaan evenaren, zo niet overtreffen. De technologie is nu veel verder. Ik ga zeker kijken."
Ja dat hep sabien goed gezienquote:Op zaterdag 11 januari 2014 22:27 schreef Sanshine het volgende:
[..]
Ze maken inderdaad wel veul beter gebruik van internet dan bij BBI
Ik hoop dat ze de 700.000 p/d kunnen volhouden dan is het al zeer geslaagd!
Wat is je punt nu eigenlijk?quote:Op maandag 13 januari 2014 10:16 schreef Iwanius het volgende:
En mocht de vrije val al zijn ingezet dan zal hij wel weer de riedel van stal halen dat het voor hem echt geen ramp is en hij gewoon doorgaat met programma's te maken want...dat is zijn corebusiness: programma's maken.![]()
Wat natuurlijk wel zijn winst is(en daar ging het hem om in eerste instantie) is aandacht vanuit het buitenland waar het grote geld ligt te wachten voor dit format.
Ruud begrijpt het wat beterquote:Op zaterdag 11 januari 2014 20:01 schreef PC eend het volgende:
[..]
Sabine als ervaringsdeskundige deze week in Veronica magazine: Sabine is uitermate positief over de kansen van Utopia in de drukke vroege avonduren op tv: "Ik denk dat ze het succes van Big Brother gaan evenaren, zo niet overtreffen. De technologie is nu veel verder. Ik ga zeker kijken."
Eensquote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:45 schreef Copycat het volgende:
Blijft het deze week ook stabiel boven het miljoen, dan is er blijkbaar een grote, vaste kijkersgroep aangeboord. Maar de makers moeten wel op hun hoede blijven voor rommelige televisie. De uitzending van gisteren was geen sterke.
Ja dat is voor de streamer wel kutquote:Op dinsdag 14 januari 2014 14:03 schreef yvonne het volgende:
Mooi! Alleen kut dat de uitzendingen heel erg achterlopen met de feiten.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |