I'm just joking.quote:Op zondag 29 december 2013 16:00 schreef peaceman het volgende:
[..]
je ongeboren kinderen zijn nu al verpest
die kan ook op 667: The Neighbour of the beastquote:Op zondag 29 december 2013 15:58 schreef peaceman het volgende:
[..]
Iron Maiden - Number of the beast
Net als Schumacher?quote:Op zondag 29 december 2013 16:01 schreef glittertje39 het volgende:
[..]of is hij neergestort...at last...
Je zal het inderdaad niet in, pak hem beet, de Gouden Uren of Knooppunt Kranenbarg voorbij horen komen, nee.quote:
Marleyquote:
waarom?quote:
ook het nieuws doet een bijdrage aan de trip to memory lane..quote:Op zondag 29 december 2013 16:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Karpov en Timman. Lijkt wel of ik teruggeslingerd word naar de 80s.
Daar zijn er volgend uur twee van.quote:
Oceaan, van niets naar 33.quote:
Tegenwoordig kan ik beter schaken dan hen.quote:Op zondag 29 december 2013 16:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Karpov en Timman. Lijkt wel of ik teruggeslingerd word naar de 80s.
TVOHquote:Op zondag 29 december 2013 16:04 schreef Elfletterig het volgende:
Iemand enig idee WAAROM The Redemption Song zo hard is gestegen?
Geen idee eigenlijk, misschien vroeger niet toegelaten door Radio 2quote:
Omdat veel mensen het vorig jaar ontdekten, toen het er voor het eerst instond?quote:Op zondag 29 december 2013 16:04 schreef Elfletterig het volgende:
Iemand enig idee WAAROM The Redemption Song zo hard is gestegen?
Dat doen ze bewust. Ze lezen nieuwsberichten voor die passen bij vroegere tijdenquote:Op zondag 29 december 2013 16:03 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Karpov en Timman. Lijkt wel of ik teruggeslingerd word naar de 80s.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |