Awwww!!!!!quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:00 schreef mapima het volgende:
Binnenkort ben ik bijna 20 jaar. Maar ik word veel e jong geschat.
Iedereen schat mij jonger. Laatst op werk schatte iemand mij 16. 'maar dat is dan omdat je kassa mag doen' ik zal me altijd en overal moeten legatimeren.
Een keer in de winkel zaten twee klanten over me te roddelen dat ik net een klein kind lijk.![]()
Kom ik in kledingwinkel krijg ik coolcatkledingadvies ipv advies voor grote meisjes. Omdat ik te jong lijk in verhouding met mijn echte leeftijd.
Het heeft dus best weleens nadelen. Kinderlijke privileges krijgen en zo. Zo van 'alsjeblieft voor de kids hebben we deze lekkernij, Raak Kinder Cola'
Ga ik volgend jaar naar de universiteit wil iedereen alles van me weten met dat ze denken dat ik hoofdbegaafd ben of zo.
Heb jij dat nou ook?
ik heb twee X chromosoenquote:Op zaterdag 28 december 2013 22:02 schreef Seconde het volgende:
TIP: Mensen die een baart nemen leiken een stuk ouder daardoor
Goede editquote:Op zaterdag 28 december 2013 22:02 schreef Seconde het volgende:
TIP: Mensen die een baart nemen leiken een stuk ouder daardoor
Ik werd op jouw leeftijd ook te jong geschat, en nu schatten ze me nog steeds op 28, terwijl ik 35 bent.quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:00 schreef mapima het volgende:
Binnenkort ben ik bijna 20 jaar. Maar ik word veel e jong geschat
Ze zullen er wel een reden voor hebben, ts.quote:
Deze jongen spreekt vanuit z'n hart.quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:04 schreef F1978 het volgende:
[..]
Ik werd op jouw leeftijd ook te jong geschat, en nu schatten ze me nog steeds op 28, terwijl ik 35 bent.
Ik snap dat het op jouw leeftijd niet veel voordelen nog heeft, maar aan de positieve zijde is dat in de toekomst wel in je voordeel.
Verrek je was me voorquote:Op zaterdag 28 december 2013 22:05 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
legale jailbait![]()
Ik wil wel drank voor je halen
Je moet je legitimeren tot je 20e. Volgend jaar wordt dat tot je 25e Jaar.quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:09 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Herkenbaar. Ik vind het alleen vervelend wanneer ik een flesje wijn wil halen en nog m'n id laten zienZe kijken niet verder wat er nog meer op de band ligt....een 16 jarige haalt geen normale boodschappen en een fles wijn..
Dat is niet omdat je er zo jong uitziet, maar omdat je nog wel voor 20 jaar zou door kunnen gaan (of tot wanneer moeten ze het vragen?).quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:09 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Herkenbaar. Ik vind het alleen vervelend wanneer ik een flesje wijn wil halen en nog m'n id laten zienZe kijken niet verder wat er nog meer op de band ligt....een 16 jarige haalt geen normale boodschappen en een fles wijn..
Prima, maar ik ben 32...quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:11 schreef Emm16 het volgende:
[..]
Je moet je legitimeren tot je 20e. Volgend jaar wordt dat tot je 25e Jaar.
Ze hanteren bij de meeste supermarkten geloof ik tot 21..quote:Op zaterdag 28 december 2013 22:11 schreef Emm16 het volgende:
[..]
Je moet je legitimeren tot je 20e. Volgend jaar wordt dat tot je 25e Jaar.
Ik begrijp ook slecht dat een kassa miepje van 16 uberhaupt niet kan indenken dat je veel ouder bent dan haar.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |