https://www.han.nl/opleidingen/masters/advanced-nursing-practice/quote:Op maandag 6 januari 2014 23:03 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Er is niets fout aan wat ik stel, ik weet dat het tegenwoordig in Nederland helaas normaal wordt gevonden dat die MBO-gediplomeerde voor arts speelt. En ik zeg dat het een slechte gewoonte is die Nederland heeft gekopiëerd van de USA. Ik wen er niet aan, ik geef mezelf dan wel die injectie als de huisarts moeilijk doet en zelfs het herhaaldelijk veranderen van praktijk niet helpt of ik ga net over de grens in België naar een huisarts. Trouwens, is die nurse-practitioner in de USA niet hoger opgeleid dan op MBO-niveau?
quote:Op maandag 6 januari 2014 18:23 schreef dotKoen het volgende:
Jezus Bram, stel je niet zo aan. Oren uitspuiten is echt geen rocket science. Dat kun je best een MBO'er die daar voor is opgeleid laten doen.
Die physician assistents hebben we hier ook. Wat ze precies doen is mij nog steeds niet duidelijk maar het lijkt aardig op wat ik ook doe (arts assistent)quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:20 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
https://www.han.nl/opleidingen/masters/advanced-nursing-practice/
To be honest Bram, ik vind het maar niks. Niet dat zij hun werk verkeerd zouden uitvoeren, maar gewoon, arts maar doen. Geeft de patient vaak een veiliger gevoel denk ik.
Dat prikken e.d. zou ik niet erg vinden om aan de assistente over te laten, maar medicatie voorschrijven? Fuck no.
In Amerika verdienen die nurse practitioner tot 100k dollar of soms iets meer. Daar heet het ook wel 'physician's assistant' o.i.d.?
quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:41 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Die physician assistents hebben we hier ook. Wat ze precies doen is mij nog steeds niet duidelijk maar het lijkt aardig op wat ik ook doe (arts assistent)
En heren, dat gedelegeer van artsentaken naar assistentes komt door de enorme kosten in de gezondheidszorg. Die assistentes zijn goedkoper en hebben meer tijd. Ik verwacht dat het alleen maar meer zal worden in de toekomst
Wat, zit de toekomstige gnk student over 10 jaar in Nederland zonder baan o.i.d.?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:46 schreef Asgard het volgende:
Physician assistents vervangen hier in de regio zaalartsen, waar voorheen 1 ANIOS de zaal runde word dat nu gedaan door 2 (parttime) physician assistents. Vind het maar een aparte ontwikkeling.
het automatisme van een baan zal, net als in andere vakgebieden ook het geval al is, inderdaad verdwijnen. Niks mis mee overigens.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:52 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
[..]
Wat, zit de toekomstige gnk student over 10 jaar in Nederland zonder baan o.i.d.?
Hoe bedoel je? Als geneeskunde student studeer je 6 jaar lang. Als je dan 1 jaar zonder baan thuis zit dan kan dat alleen maar misgaan wat betreft kennis.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:23 schreef Grumpey het volgende:
[..]
het automatisme van een baan zal, net als in andere vakgebieden ook het geval al is, inderdaad verdwijnen. Niks mis mee overigens.
Dat is nu al aan de gangquote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:23 schreef Grumpey het volgende:
[..]
het automatisme van een baan zal, net als in andere vakgebieden ook het geval al is, inderdaad verdwijnen. Niks mis mee overigens.
Welkom in de echte wereld. Er gaat veel nuttige kennis verloren, echter, de drijvende kracht wat dit risico met zich meebrengt voor de rest van het vakgebied is helemaal niet zo ongunstig: mensen zullen wel uitkijken dat ze niet up to date zijn etc. De markt als geheel wordt gezonder.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 10:42 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Als geneeskunde student studeer je 6 jaar lang. Als je dan 1 jaar zonder baan thuis zit dan kan dat alleen maar misgaan wat betreft kennis.
Een wiskundige/natuurkundige/accountant/advocaat die een jaar thuiszit kan zijn kennis, zonder een mensenleven in gevaar te brengen, zo terugwinnen. Als arts kan dat natuurlijk ook, maar het smaakt mij niet.
Nee maar wetende hoe groot dat rijk was, hoe kort geleden we dat rijk hadden en waar het lag verbaast het weinig.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 13:59 schreef samthegreat5 het volgende:
Wisten jullie dat de ziekenhuishierarchie uit het Pruisische leger afkomstig is?
Hoe zat het ook alweer? De huisarts kost 10% van de zorg en lost 90% van de kwesties op? Waarbij je natuurlijk wat blunders van die huisarts als poortwachter voor lief moet nemen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 09:41 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Die physician assistents hebben we hier ook. Wat ze precies doen is mij nog steeds niet duidelijk maar het lijkt aardig op wat ik ook doe (arts assistent)
En heren, dat gedelegeer van artsentaken naar assistentes komt door de enorme kosten in de gezondheidszorg. Die assistentes zijn goedkoper en hebben meer tijd. Ik verwacht dat het alleen maar meer zal worden in de toekomst
Dus 2 assistent-assistent-salarissen in plaats van 1assistent-salaris (assistentarts). En dat is nog steeds goekoper? Plus extra medische kosten omdat er meer mis zal gaan.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 12:50 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Dat is nu al aan de gang
Alleen, stel het concept anios verdwijnt, hoe doe je dan ervaring op? Medisch specialisten zullen altijd nodig zijn. Of gaan ze je weer aannemen voor een opleiding zonder klinische ervaring
Edit: toch vind ik het dan weer grappig dat er 2 physician assistents nodig zijn om het werk van 1 anios te doen. Ik zou zeggen: move your ass en werk harder zodat er ook maar 1 persoon nodig blijft of laat die anios lekker aniossen
Nou, ik ben gewoon geen fan van het boek maar ik snap nooit helemaal waarom ik dat gevoel heb.quote:
Ik denk inderdaad dat het duurder is maar qua prestaties minstens gelijk aan elkaar. De kennis van een nurse practioner moet je echt niet onderschatten hoor en daarnaast worden ze (wettelijk verplicht) gesuperviseerd door specialisten. Het gedeelte van de zorg dat ze zien is smal en de ervaring is vaak groot omdat ze niet weggaan voor betere banen.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 14:55 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dus 2 assistent-assistent-salarissen in plaats van 1assistent-salaris (assistentarts). En dat is nog steeds goekoper? Plus extra medische kosten omdat er meer mis zal gaan.
Ik heb geen flauw idee wat het nut is, ik zie het niet. Misschien is het prettig dat er minder verloop is? Als de kwaliteit zou zijn veranderd dan zou ik vanwege die ervaring gaan voor een minieme vooruitgang maar of dit ook echt zo is?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:09 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Goed, maar als het niet goedkoper is wat is dan het nut van deze omslag? Word de kwaliteit van de zorg er beter door? Jij stelt dat ze het niet slechter doen doordat er meer continuïteit is, durf jij ook te stellen dat de kwaliteit hierdoor is verbeterd?
Nee, nee dankje.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:16 schreef Clemenza het volgende:
[..]
Ik zou me overigens wel kunnen voorstellen dat artsen en verpleegkundigen meer naar elkaar toe groeien en qua rang voor elkaar minder onderscheid gaan maken, wat me niet slecht lijkt.
Dat klopt, en de kennis van een goede nurse practitioner zal de kennis van een arts evenaren, doch enkel op dat ene vakgebiedquote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:08 schreef Clemenza het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad dat het duurder is maar qua prestaties minstens gelijk aan elkaar. De kennis van een nurse practioner moet je echt niet onderschatten hoor en daarnaast worden ze (wettelijk verplicht) gesuperviseerd door specialisten. Het gedeelte van de zorg dat ze zien is smal en de ervaring is vaak groot omdat ze niet weggaan voor betere banen.
Dat ben ik enigszins wel met je eens, maar tot op zekere hoogte.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 15:16 schreef Clemenza het volgende:
[..]
Ik zou me overigens wel kunnen voorstellen dat artsen en verpleegkundigen meer naar elkaar toe groeien en qua rang voor elkaar minder onderscheid gaan maken, wat me niet slecht lijkt.
Vraag eens aan oudere artsen hoe zij hier 15 jaar geleden over dachten.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 19:07 schreef Seam het volgende:
Grappig dat de mensen die geen geneeskunde hebben gedaan hier er zo op tegen zijn.
Niet mij incluis. Ik ben een ster in prikken (en trouwens ook in catheteriseren) minstens net zo goed als de verpleegkundigen die er rondlopen. En zo hoort het ook vind ik.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:34 schreef dotKoen het volgende:
De kerntaak van doktersassistenten is het assisteren van de dokter. Daaronder versta ik receptiewerk, telefoon opnemen, administratie, (assisteren bij) medische handelingen, correspondentie, voorraadbeheer et cetera.
Doktersassistenten - inclusief medisch inhoudelijke taken als triage en medische handelingen - zijn zeer zeker geen hele jonge uitvinding. 50 jaar geleden deed veelal de vrouw van de huisarts dit werk.
Je wordt in de meeste gevallen ook geprikt door een doktersassistent (die het beter kunnen dan de gemiddelde arts, mijzelf incluis) bij de bloedafname en in de kliniek, ze maken vaak een ECG, ze steriliseren instrumenten na een ingreep. Allemaal laagcomplexe taken die prima passen bij het niveau van een doktersassistent.
DEY TUK HIS DAWGGGquote:Op dinsdag 7 januari 2014 21:13 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Willen ze ons van onze banen roven, die naaiers.
They took our jorrrbbsss!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Rabble rable rable rable!
[ afbeelding ]
Mijn oude huisarts is recentelijk gestopt, met als één van zijn redenen precies dit. Hij vond het een hele ongunstige ontwikkeling dat hij chronisch zieken nog maar heel weinig zag omdat taken (bijv. diabeteszorg) nu veelal gedaan worden door de praktijkondersteuner, en dat hij daardoor de band met zijn patiënten verloor. Hij wil daarom nu in een kleine(re) praktijk gaan werken.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 20:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Vraag eens aan oudere artsen hoe zij hier 15 jaar geleden over dachten.
Het is ingevoerd vanuit een veronderstelde noodzaak en men heeft ermee leren te leven maar mensen hun mening - ook bij beroepsgroepen - is altijd aangepast aan het systeem wat ze gewend zijn. Nu ze het gewend zijn vinden ze het oké, voordat het werd ingevoerd waren ook veel artsen tegen de nurse practitioner of hoe je dat ook wil noemen.
Ik houd niet zo van aziatische pianisten, doe mij maar liever Rubinstein of Pollini ofzo.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 21:15 schreef DefinitionX het volgende:
Even weer mijn geciviliseerde kant bevorderen.
Ik dacht daar in eerste instantie ook zo over: dat zij geen emotie tonen enzo, maar ik vond deze renditie, i.t.t. zelfs niet-aziatische pianisten, een goede.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 21:30 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ik houd niet zo van aziatische pianisten, doe mij maar liever Rubinstein of Pollini ofzo.
Ik zie dit eigenlijk als best wel een schrikbarende ontwikkeling.quote:
Net stond er nog wat anders faggot.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:33 schreef DefinitionX het volgende:
En nu ga ik echt chemie leren, fok ook met zijn afleidingen, veels te verslavend als dit topic op gang is.
Alleen met jouw. Maar niet vergeten Sam, you take, I give.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 22:36 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Net stond er nog wat anders faggot.
Etudes? Dan ben je goed zeg. Hoe oud was je toen je begon? Ik ben augustus 2012 begonnen.quote:Was ooit bezig met deze instuderen, maar nooit tot het einde gekomen![]()
Etudes zijn er toch ook op verschillende niveaus? Ik begon er mee nadat ik 2-3 jaar les had gehad maar dit stuk in dit tempo zo vloeiend spelen dat kon ik toen waarschijnlijk nog niet.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:19 schreef DefinitionX het volgende:
Etudes? Dan ben je goed zeg. Hoe oud was je toen je begon? Ik ben augustus 2012 begonnen.
Ze zijn technisch best wel goed maar ik mis beleving als ik hen hoor spelen. In het algemeen gesproken natuurlijk. Misschien is dat de tradeoff voor 12 uur per dag oefenen en krijg je minder beleving doordat je minder meemaakt in het leven buiten alleen maar dat oefenen of iets dergelijks?quote:Op dinsdag 7 januari 2014 21:30 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Ik houd niet zo van aziatische pianisten, doe mij maar liever Rubinstein of Pollini ofzo.
Een (huis)arts naar mijn hart, een die het echt voor het patiëntencontact doet en die eerst en vooral voor kwaliteit gaat.quote:Op dinsdag 7 januari 2014 21:29 schreef meneer_valk het volgende:
[..]
Mijn oude huisarts is recentelijk gestopt, met als één van zijn redenen precies dit. Hij vond het een hele ongunstige ontwikkeling dat hij chronisch zieken nog maar heel weinig zag omdat taken (bijv. diabeteszorg) nu veelal gedaan worden door de praktijkondersteuner, en dat hij daardoor de band met zijn patiënten verloor. Hij wil daarom nu in een kleine(re) praktijk gaan werken.
http://medischcontact.art(...)-voor-jullie-vak.htm
quote:Op woensdag 8 januari 2014 01:57 schreef Seam het volgende:
Kan het pretentieuze geblaat over muziek in een ander topic aub. Man de tijden dat hier alleen maar nog maar echte geneeskundestudenten kwamen, nu zijn het of artsen of wannabe's.
Wat zeur je nou? Alsof ze in dat rechtentopic alleen over de wetboeken praten.quote:Op woensdag 8 januari 2014 01:57 schreef Seam het volgende:
Kan het pretentieuze geblaat over muziek in een ander topic aub. Man de tijden dat hier alleen maar nog maar echte geneeskundestudenten kwamen, nu zijn het of artsen of wannabe's.
Niet zeuren, zie hierboven......quote:
Oraal of intraveneus?quote:Op woensdag 8 januari 2014 12:11 schreef Temple het volgende:
Eensch
En dat gejank over oorproppen wordt me ook een beetje te veel.
Hebben jullie ooit iets gehoord over een allergische reactie OP prednison?
Niet nodig. Sam heeft als een echte vent toch geen zin om te *ontvangen* dus hij is zo bij je wegquote:Op dinsdag 7 januari 2014 23:19 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Alleen met jouw. Maar niet vergeten Sam, you take, I give.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Niet jaloers worden Lily. :p.
[..]
Mijn heldinquote:Op woensdag 8 januari 2014 13:29 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Niet nodig. Sam heeft als een echte vent toch geen zin om te *ontvangen* dus hij is zo bij je weg
Ik denk dat het een moderator hier was omdat een van de niet-studenten (lees afgestudeerden artsen) een klacht indienden omdat we even wat lol aan het maken waren in een topic die eigenlijk bedoeld is voor geneeskunde studenten en aspirant studenten.quote:Op woensdag 8 januari 2014 18:36 schreef _Lily_ het volgende:
Wat is er trouwens met de topictitel gebeurd? Wie m ook heeft weggehaald, zet die eens snel terug
Ach boeien, de volgende TT wijd ik gewoon lekker weer aan Lily.quote:Op woensdag 8 januari 2014 19:34 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Ik denk dat het een moderator hier was omdat een van de niet-studenten (lees afgestudeerden artsen) een klacht indienden omdat we even wat lol aan het maken waren in een topic die eigenlijk bedoeld is voor geneeskunde studenten en aspirant studenten.
^^ Oh no he didn't, yes he did.
De vorige keer dat dat gebeurde leidde het tot het wegjagen van Starla, 1 van de actiefste posters en vervolgens was het topic zo dood als wat ondanks dat de afgestudeerde mensen hun klep hieldenquote:Op woensdag 8 januari 2014 19:34 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Ik denk dat het een moderator hier was omdat een van de niet-studenten (lees afgestudeerden artsen) een klacht indienden omdat we even wat lol aan het maken waren in een topic die eigenlijk bedoeld is voor geneeskunde studenten en aspirant studenten.
^^ Oh no he didn't, yes he did.
Ach, ik blijf mooi hier. En jij blijft ook. Er is wel wat meer nodig dan een zuur modje om ons klein te krijgen.quote:Op woensdag 8 januari 2014 23:11 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
De vorige keer dat dat gebeurde leidde het tot het wegjagen van Starla, 1 van de actiefste posters en vervolgens was het topic zo dood als wat ondanks dat de afgestudeerde mensen hun klep hielden
Idd.quote:
Ja oké, maar jij doet nog gezellig en wordt niet meteen wild als er even over wat anders gesproken word, en waar gaat het om, het ging over klassieke muziek, arresteer me ofzo.quote:Op woensdag 8 januari 2014 23:11 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
De vorige keer dat dat gebeurde leidde het tot het wegjagen van Starla, 1 van de actiefste posters en vervolgens was het topic zo dood als wat ondanks dat de afgestudeerde mensen hun klep hielden
Als je je daardoor laat wegjagen heb je geen ruggengraat en ben je niet onmisbaar in een forum als deze dunkt me.quote:Op woensdag 8 januari 2014 23:11 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
De vorige keer dat dat gebeurde leidde het tot het wegjagen van Starla, 1 van de actiefste posters en vervolgens was het topic zo dood als wat ondanks dat de afgestudeerde mensen hun klep hielden
Wat doe jij hierquote:Op donderdag 9 januari 2014 01:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als je je daardoor laat wegjagen heb je geen ruggengraat en ben je niet onmisbaar in een forum als deze dunkt me.
Postenquote:
Ik wist helemaal niet dat je geneeskunde studeerde.quote:
Mensen op Fok! weten zoveel niet over mijquote:Op donderdag 9 januari 2014 01:58 schreef Seam het volgende:
[..]
Ik wist helemaal niet dat je geneeskunde studeerde.
Omdat 4 een typische vurruca seborrhoica is.quote:Op donderdag 9 januari 2014 01:11 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Idd.
[..]
Ja oké, maar jij doet nog gezellig en wordt niet meteen wild als er even over wat anders gesproken word, en waar gaat het om, het ging over klassieke muziek, arresteer me ofzo.
Kan iemand trouwens hierna kijken: http://www.mijnbestand.nl/Bestand-U4R7DE4HEJVL.pdf
Iemand op medifora had wat leuks inelkaar geknutseld. Gaat om vraag 7. Ik zou echt zeggen dat foto 4 verdacht is, waarom is dat niet zo? Gaat om een melanoma verdenking o.i.d.
Lol en die kunnen er inderdaad heel venijnig uitzien. Gewoon engquote:Op donderdag 9 januari 2014 02:36 schreef DDM het volgende:
[..]
Omdat 4 een typische vurruca seborrhoica is.
Niemand is onmisbaar.quote:Op donderdag 9 januari 2014 01:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als je je daardoor laat wegjagen heb je geen ruggengraat en ben je niet onmisbaar in een forum als deze dunkt me.
Het is niet dat jij geen ruggengraat hebt, het is dat veel mensen op fok volkomen onbezonnen zijn.quote:Op donderdag 9 januari 2014 09:16 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Niemand is onmisbaar.
Maar we zouden mensen zonder ruggengraat moeten steunen toch? Dat zou je moeten weten als aanstaand arts
100% professionalisme is voor op de werkvloer. Niet voor op Fok!.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:10 schreef Clemenza het volgende:
Ik moet wel zeggen dat deze reeks heel anders is geworden dan dat hij eerst was, veel meer onzin.
Idd.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:20 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
100% professionalisme is voor op de werkvloer. Niet voor op Fok!.
Het tegenovergestelde van onzin is professionalisme?quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:20 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
100% professionalisme is voor op de werkvloer. Niet voor op Fok!.
Maar waar gaat het dan over? We hebben het een paar posts over klassieke muziek, iemand klaagt over die posts en een paar dagen later dit.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:39 schreef DDM het volgende:
[..]
Het tegenovergestelde van onzin is professionalisme?
Er hangt hier gewoon een hele andere sfeer dan ik gewend ben. We hadden een hele gezellige vaste groep. En ook toen werd er niet continu over geneeskunde gesproken. We hadden daarnaast respect voor elkaar en er was nooit sprake van ruzie. (Persoonlijke) grappen werden ook daadwerkelijk als grappen geïnterpreteerd. De laatste tijd is het maar afsnauwen en weet ik veel wat nog meer. Echt heel zonde.
Dat impliceerde ik niet.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:39 schreef DDM het volgende:
[..]
Het tegenovergestelde van onzin is professionalisme?
We hebben nog steeds respect voor elkaar, humor is nog steeds aanwezig en ik zie niet echt mensen afgesnauwd worden. Maar misschien ben ik dan ook wat ruigere omstandigheden gewend. Waar doel je precies op?quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:39 schreef DDM het volgende:
[..]
Er hangt hier gewoon een hele andere sfeer dan ik gewend ben. We hadden een hele gezellige vaste groep. En ook toen werd er niet continu over geneeskunde gesproken. We hadden daarnaast respect voor elkaar en er was nooit sprake van ruzie. (Persoonlijke) grappen werden ook daadwerkelijk als grappen geïnterpreteerd. De laatste tijd is het maar afsnauwen en weet ik veel wat nog meer. Echt heel zonde.
Ik heb het niet over nu. Dit speelt al een langere tijd. Je moet je niet zo aangesproken voelen.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:50 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Maar waar gaat het dan over? We hebben het een paar posts over klassieke muziek, iemand klaagt over die posts en een paar dagen later dit.
Edit:
Ik snap je 'vaste groep' woordkeuze niet zo goed. Waarom passen we de OP niet aan en zetten we erin wie de 'vaste groep' is en legitiem hier in dit topic mag posten. Komop..........
Anyways, laten we er gewoon over ophouden.......Ruzie is inderdaad nergens goed voor.
Jongen het was gewoon een algemene opmerking. Het heeft niet zo zeer te maken met dat muziekgedoe. Definition en jij herkennen dit niet. Maar ik weet zeker dat veel andere users het met mij eens zijn. Clemenza is er in ieder geval eentje van.quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:08 schreef samthegreat5 het volgende:
Sorry hoor, maar it beats me hoe we hier zijn aangekomen.
Dit is echt aanstellerij van de grootste orde.
Lekker boeiend, life goes on. Kom op zeg. Er is hier echt niet een user overleden ofzo..
quote:Op donderdag 9 januari 2014 13:41 schreef Clemenza het volgende:
Absoluut. Het opmerkelijkste vind ik dat de toon veel harder en agressiever is geworden.
Okayquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:16 schreef DDM het volgende:
[..]
Jongen het was gewoon een algemene opmerking. Het heeft niet zo zeer te maken met dat muziekgedoe. Definition en jij herkennen dit niet. Maar ik weet zeker dat veel andere users het met mij eens zijn. Clemenza is er in ieder geval eentje van.
Dit dus, ook opvallend dat de mensen die geen geneeskunde studeren (of hebben gestudeerd) anders van mening zijn.quote:Op donderdag 9 januari 2014 12:39 schreef DDM het volgende:
[..]
Het tegenovergestelde van onzin is professionalisme?
Er hangt hier gewoon een hele andere sfeer dan ik gewend ben. We hadden een hele gezellige vaste groep. En ook toen werd er niet continu over geneeskunde gesproken. We hadden daarnaast respect voor elkaar en er was nooit sprake van ruzie. (Persoonlijke) grappen werden ook daadwerkelijk als grappen geïnterpreteerd. De laatste tijd is het maar afsnauwen en weet ik veel wat nog meer. Echt heel zonde.
oke cool man, nu toch wat meer sympathie voor jequote:Op donderdag 9 januari 2014 02:00 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Mensen op Fok! weten zoveel niet over mij
De Kardinaalquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:08 schreef samthegreat5 het volgende:
Sorry hoor, maar it beats me hoe we hier zijn aangekomen.
Dit is echt aanstellerij van de grootste orde.
Lekker boeiend, life goes on. Kom op zeg. Er is hier echt niet een user overleden ofzo..
Ja, maar wel het lichtende voorbeeld van een goed geïnformeerde patiëntquote:Op donderdag 9 januari 2014 14:56 schreef Seam het volgende:
De Kardinaal
Hij was de enige niet geneeskundige in dit topic in die tijd.
quote:Op donderdag 9 januari 2014 14:56 schreef Seam het volgende:
Dit dus, ook opvallend dat de mensen die geen geneeskunde studeren (of hebben gestudeerd) anders van mening zijn.
Dit dusquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:08 schreef samthegreat5 het volgende:
Sorry hoor, maar it beats me hoe we hier zijn aangekomen.
Dit is echt aanstellerij van de grootste orde.
Lekker boeiend, life goes on. Kom op zeg. Er is hier echt niet een user overleden ofzo..
daar heb ik wel eens van gehoord jaquote:Op woensdag 8 januari 2014 12:11 schreef Temple het volgende:
Eensch
En dat gejank over oorproppen wordt me ook een beetje te veel.
Hebben jullie ooit iets gehoord over een allergische reactie OP prednison?
Nou kom op dan. Jij studeert toch nog? Kom eens met iets over college/tentamens/casussenquote:Op donderdag 9 januari 2014 12:10 schreef Clemenza het volgende:
Ik moet wel zeggen dat deze reeks heel anders is geworden dan dat hij eerst was, veel meer onzin.
Jawel. Au Sam, die opmerking raakte zelfs een gevoelige snaar bij mijquote:Op donderdag 9 januari 2014 13:08 schreef samthegreat5 het volgende:
Sorry hoor, maar it beats me hoe we hier zijn aangekomen.
Dit is echt aanstellerij van de grootste orde.
Lekker boeiend, life goes on. Kom op zeg. Er is hier echt niet een user overleden ofzo..
Hopelijk, als ik over een jaar nog actief ben in dit topic, kun je een casus posten voor alleen de gnk studenten. Als de artsen alles correct beantwoorden, dan krijg ik minder zin om zo'n vraag nog te beantwoorden, want het is dan toch automatisch fout (of slecht geformuleerd etc).quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:25 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Nou kom op dan. Jij studeert toch nog? Kom eens met iets over college/tentamens/casussen
Zelfs ik heb pasgeleden tegen al mijn principes in hier een fictieve casus neergegooid. Kreeg overigens alleen antwoorden van arts-assistenten en christiman geloof ik zo ff snel uit mijn herinnering
Jij, Sam en ik kunnen wel een casus via DM doen met zn 3-en?quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:32 schreef DefinitionX het volgende:
[..]
Hopelijk, als ik over een jaar nog actief ben in dit topic, kun je een casus posten voor alleen de gnk studenten. Als de artsen alles correct beantwoorden, dan krijg ik minder zin om zo'n vraag nog te beantwoorden, want het is dan toch automatisch fout (of slecht geformuleerd etc).
Nou, mijn opmerking maakt echt heel veel los he! Dit terwijl ik er verder weinig mee bedoel. Feit is dat de sfeer in dit topic anders is dan voorheen. Als een van ons dat niet doorheeft dan komt dat waarschijnlijk omdat diegene later is binnengestapt. Als hoofdoorzaak geef ik aan dat er voorheen sprake was van een vaste groep. Daar bedoel ik mee een groep users die regelmatig actief waren, waarvan we wisten wie wie was, we gewoon grappen konden maken zonder verkeerde interpretaties en dat allemaal zonder dat we continu aan het zeiken waren op elkaar. Dit aangevuld met alle gegevens die June al eerder in haar post zei. Het was een en al gezelligheid. Maar blijkbaar mag ik dit niet zeggen en wordt er meteen van uit gegaan dat ik nieuwe users de toegang tot dit topic ontzeg en niet accepteer. Dit soort discussies en aanvallen bedoel ik dus.quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:36 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Jij, Sam en ik kunnen wel een casus via DM doen met zn 3-en?
Ik wilde namelijk net posten dat ik ook genoeg heb van dit topic en ervandoor ga, net als Starla.
Omdat de opmerking van DDM over *vaste groep* mij ook in het verkeerde keelgat schoot en omdat de studenten heel veel zeuren over dat het topic gekaapt is, maar zelf met niks komen en omdat hier mods zijn die topictitels veranderen omdat dus enkele studenten zeuren.
Ik denk dat DDM en de vele users die het met hem eens zijn hier dan maar weer hun eigen topic van moeten maken met hoe ze het willen etc.
Ik ben in het geheel niet beledigd. Het is alleen niks voor mij. Ik wil helemaal niet dat mensen hier weten wie ik ben. Dit is Fok. Staat voor mij gelijk aan anoniem. Dus ook in dat opzicht heb ik geen zin om daarin te participeren. Als je hier dus een vaste groep wil met ons kent ons, dan pas ik. Dus daarom ga ik weg. Ik wil niet eens in de beginpost van het topic met universiteit en studiejaar etc. (en ik sta er ook niet zoals je ziet)quote:Op donderdag 9 januari 2014 21:53 schreef DDM het volgende:
[..]
Nou, mijn opmerking maakt echt heel veel los he! Dit terwijl ik er verder weinig mee bedoel. Feit is dat de sfeer in dit topic anders is dan voorheen. Als een van ons dat niet doorheeft dan komt dat waarschijnlijk omdat diegene later is binnengestapt. Als hoofdoorzaak geef ik aan dat er voorheen sprake was van een vaste groep. Daar bedoel ik mee een groep users die regelmatig actief waren, waarvan we wisten wie wie was, we gewoon grappen konden maken zonder verkeerde interpretaties en dat allemaal zonder dat we continu aan het zeiken waren op elkaar. Dit aangevuld met alle gegevens die June al eerder in haar post zei. Het was een en al gezelligheid. Maar blijkbaar mag ik dit niet zeggen en wordt er meteen van uit gegaan dat ik nieuwe users de toegang tot dit topic ontzeg en niet accepteer. Dit soort discussies en aanvallen bedoel ik dus.
En verder erger ik me soms wel eens over het offtopic-gehalte van dit topic. Niet zo zeer door de inhoud als wel door de hoeveelheid. Er was een tijdje sprake van een hoop beta-gelul en het beta- gehalte over de studie BMW en alles wat daarbij komt kijken. Pagina's vol. In dit topic zit ik daar niet echt op te wachten.
Nou vertel Lily. Ben je nu nog steeds beledigd?
Nou, mij heb je niet beledigd. Is niet voor niks dat ik anoniem wil zijn, ik hou graag emotionele afstand van mensen op internet. Dit laatste zou anders zijn in real life, maar dat is niet hier. Maar ik weet dat je andere mensen wel hebt beledigd. Dus leuk dat je het niet zo bedoelde, maar zo zie je maar weer dat de bal 2 kanten op kaatst.quote:Op donderdag 9 januari 2014 22:02 schreef DDM het volgende:
Je kwam wel beledigd over. Nee, de laatste zin is gewoon een serieuze vraag. Maar ook dat wordt weer verkeerd geïnterpreteerd. Zal er voortaan wel een emoticon bijzetten.
Dat kloptquote:Op donderdag 9 januari 2014 22:02 schreef DDM het volgende:
Je kwam wel beledigd over. Nee, de laatste zin is gewoon een serieuze vraag. Maar ook dat wordt weer verkeerd geïnterpreteerd. Zal er voortaan wel een emoticon bijzetten.
Dan zal ik net als jij ook maar even een edit doen: Het is niet mijn bedoeling om er een vaste groep van te maken. Enerzijds is dat een verloren zaak denk ik. Anderzijds laat ik dat graag over aan de nieuwe generatie. Deel van het probleem is alleen dat deze niet heel actief zijn. Verder is het je eigen keuze om niet al te bekend te willen zijn. Paradoxaal en/of ironisch genoeg ben je wel vaak nadrukkelijk aanwezig. Maar we hebben allemaal we een uitlaatklep nodig natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |