Oeh... had je ook last van het massale gespring?quote:Op dinsdag 24 december 2013 23:00 schreef SonicVolcano het volgende:
Erg leuk, maar komt ook door de afstand (100 meter)
Tsunami komt me nu wel de strot uit. En ergens ook wel blij dat het circus voorbij is. Het is nog nooit zo druk hier geweest. Sfeer was goed, dat wel
Euhm nee hoor, ik was al een tijdje klaar met SRquote:Op woensdag 25 december 2013 12:11 schreef Iwanius het volgende:
[..]
En weer iemand die in het Kamp van de anti-SER club is bijgekomen.
Benieuwt wat volgend jaar hun slogan is: "Lets clean more shit up then last year?
Negerbaby's die vuile lucht inademen?
quote:Op dinsdag 18 december 2012 18:29 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Dit inderdaad!
Ik luister redelijk veel 3FM (behalve Giel) maar tijdens SR luister ik niet meer
Dat gebedel om geld komt mij de strot uit
Leuk geweest, stop er maar mee
![]()
Daarbij is het tegenwoordig meer als uithangbord voor de grote multinationals om te tonen dat ze om zo begaan zijn met het lot van de [vul wat in] in Afrika.
Nee helemaal niet. Ook niet van het geluid. Woon in een doodlopend stukje. Viel me alles mee!quote:Op woensdag 25 december 2013 14:02 schreef maily het volgende:
[..]
Oeh... had je ook last van het massale gespring?
Gelukkig had hij wel tijd voor Ekstra Weekend, MetMichiel en @Work naast zijn drukke baan als zendermanager, micromanager, deursluiter, -opener en chauffeur.quote:Op woensdag 25 december 2013 18:27 schreef Pino112 het volgende:
Wilbertgod is sowieso eenwaard. Met z'n micropenismanager.
Na inflatie is er geen record hoorquote:
quote:Op donderdag 26 december 2013 00:20 schreef dolfg het volgende:
SR maakt een lichtelijk sleetse indruk, of misschien is dat wel inherent aan dit soort evenementen.
Op een gegeven moment is de koek wat nieuwe ideeën betreft een beetje op.
Wat er dan gebeurt is wat je nu ook in Leeuwarden zag, voortborduren op oude successen en het draaiboek van vorig jaar zo ongeveer letterlijk op dit jaar plakken.
Wat jaar na jaar na jaar een warm soort gebondenheid, warmte en spontaniteit opriep wordt ineens een repeteergeweer. Niks spontaans meer, gratis nummer gooien we er rond 6 uur in, nummer staat ook al overal geprint in de achtergrond, hoezo het is ineens zo druk op precies hetzelfde moment als in 2012?
Tussenstandje van Wilbert met we hebben 8 miljoen, maar we zijn er nog laaaang niet: zelfde verhaal.
Appeltje van Eric, bla bla bla.
En we kloppen elkaar als 3FM-ers nog eens op de borst en omhelzen elkaar intens; jezus, wat zijn wij weer goed bezig geweest!
Natuurlijk is het geen wedstrijd, tot het 24 december 18.00 uur is. Dan is het ineens wel weer een wedstrijd.
Het is jammer, maar het evenement is boven zichzelf uitgegroeid (volgens mij zei ik vorig jaar hetzelfde). Er ontwikkelt zich te weinig.
Volgens mij waren Groningen en Eindhoven toch echt het hoogtepunt.
quote:Op donderdag 26 december 2013 00:50 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Ik kom vanaf 2010 elk jaar naar SR en overal was het gezellig zonder opgeschoten jeugd. Dat viel me dus in Leeuwarden wel op.
Ik was er alleen even geweest omdat het om de hoek lag vanaf mijn huis en ik veel vrijwilligerswerk voor Serious Record en de Bres deed.quote:
Het concept is goed, de Nederlandstalige Belgen hebben nu twee keer geprobeerd met iets nieuws te komen en beide pogingen zijn het net niet. Zolang het rode kruis met dit soort acties 13 miljoen ophaalt zouden ze wel gek zijn proberen te vernieuwen (althans, geen grote vernieuwingen).quote:Op donderdag 26 december 2013 01:07 schreef Vogeltje88 het volgende:
Ander concept en andere dj's (niet de geijkte dj's) zou wel verfrissend zijn, maar ik vrees dat 3FM zich daar niet aan durft te wagen, mede dankzij het wedstrijgevoel dat "stiekem" toch wel heerst.
Dat zit puur tussen je oren.quote:Op donderdag 26 december 2013 04:26 schreef Michie_ het volgende:
[..]
Leeuwarden is misschien ook niet de meest ideale stad om zo'n event te houden. Het plein zag er regelmatig leeg uit terwijl het voorgaande jaren helemaal gevuld was.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |