Alsof het een weloverwogen, rationeel besluit was.quote:Op maandag 23 december 2013 01:10 schreef ZuidKardinaal het volgende:
Een vervelende vechtscheiding en 'murw gebeukt' zijn is aanleiding om de kids dan maar te vermoorden? Zo iemand ziet kinderen als bezit dat hij stuk mag maken als hij niet wil dat een ander eraankomt. Zulke figuren zijn het ouderschap niet waard.
Jij wil serieus beweren dat wat die vader gedaan heeft, geen mishandeling is geweest? Hij heeft ze vermoord.quote:Op maandag 23 december 2013 01:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
[..]
Kortom, Jeugdzorg was allang en breed op de hand van de moeder ten tijde van alle gebeurtenissen. Moeder heeft daarna wat verhalen tegen Jeugdzorg en dergelijke opgehangen over vermeend misbruik en mishandeling teneinde de voogdij te bespoedigen. Dat heeft uiteindelijk geleid tot deze afschuwelijke wanhoopsdaad die nooit had mogen gebeuren.
Sorry, maar met jou ga ik verder niet hier over babbelen als je gaat gokken en verkeerde aannames gaat doen. Je klinkt als een gescheiden moeder met een gekleurd verleden.quote:Op maandag 23 december 2013 01:12 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Nee ze waren op de hand van de kinderen gok ik.
Had er geen vechtscheiding geweest hadden de kinderen ook geleefd, als we dan toch kort door de bocht gaan redenerenquote:Op maandag 23 december 2013 01:13 schreef capricia het volgende:
[..]
Jij wil serieus beweren dat wat die vader gedaan heeft, geen mishandeling is geweest? Hij heeft ze vermoord.
Hoe ziek kun je zijn, in je hoofd...
Had de moeder maar volledige voogdij gekregen, dan was dit mss niet gebeurt.
Maar uiteindelijk heeft hij ze vermoord. En niet de moeder of BJZ.quote:Op maandag 23 december 2013 01:16 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Had er geen vechtscheiding geweest hadden de kinderen ook geleefd, als we dan toch kort door de bocht gaan redeneren
Dat zegt dat hij emotioneel zeer instabiel was ja, maar verandert niks aan het feit dat ze nog geleefd hadden als er geen vechtscheiding was geweest.quote:Op maandag 23 december 2013 01:17 schreef capricia het volgende:
[..]
Maar uiteindelijk heeft hij ze vermoord. En niet de moeder of BJZ.
Dat zegt alles over hem.
Dat zou heel goed kunnen.quote:Op maandag 23 december 2013 01:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat zegt dat hij emotioneel zeer instabiel was ja, maar verandert niks aan het feit dat ze nog geleefd hadden als er geen vechtscheiding was geweest.
quote:Op maandag 23 december 2013 01:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat zou heel goed kunnen.
Het is in elk geval een agressieve daad. En het zou mij niet verwonderen als hij al vaker agressief geweest was.
Lekker makkelijk.quote:Op maandag 23 december 2013 01:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat zou heel goed kunnen.
Het is in elk geval een agressieve daad. En het zou mij niet verwonderen als hij al vaker agressief geweest was.
We kunnen best weer een rondje gaan speculeren maar dat gaat ons in dit geval niet verder helpen. Men kan zich het beste afvragen hoe het zo ver heeft kunnen komen dat een jongeman die emotioneel zo kapot zit niet opgemerkt wordt door de omgeving, de professionele (quote:Op maandag 23 december 2013 01:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat zou heel goed kunnen.
Het is in elk geval een agressieve daad. En het zou mij niet verwonderen als hij al vaker agressief geweest was.
Dat lees je toch? De kleine dingen die boven water komen zoals dat hij zijn kind onder de douche zette om af te koelen enzo. Dat is gewoon het gebruiken van fysieke macht tegen over een weerloos kind. Bah.quote:
Ik begrijp niet helemaal waar je de trap na in ziet. Volgens mij betreurt de vriendin het net zoveel als de moeder. Immers, zij zorgde ook 2 jaar lang voor de kinderen.quote:Op maandag 23 december 2013 01:20 schreef Leandra het volgende:
Wat een schijtwijf, die moeder gaat door een van de moeilijkste periodes die een rouwende kan meemaken en mevrouw Kelder moet nog even een trap nageven?
Mevrouw "ik ben niet bereikbaar en vertel onduidelijke dingen over de vakantieplannen"?
Wat een walgelijke vertoning
Kennelijk ook niet door de vrouw waarmee hij samenwoonde.quote:Op maandag 23 december 2013 01:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
We kunnen best weer een rondje gaan speculeren maar dat gaat ons in dit geval niet verder helpen. Men kan zich het beste afvragen hoe het zo ver heeft kunnen komen dat een jongeman die emotioneel zo kapot zit niet opgemerkt wordt door de omgeving, de professionele () instanties en alle andere betrokkenen. Er zijn heel wat mensen die hebben zitten slapen bij deze zaak.
Eh nee, dat is een algemeen geaccepteerde opvatting om een kind uit een driftbui te halen. Nogmaals, stop met speculeren en insinuaties te maken, dat gaat deze zaak geen goed doen.quote:Op maandag 23 december 2013 01:23 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat lees je toch? De kleine dingen die boven water komen zoals dat hij zijn kind onder de douche zette om af te koelen enzo. Dat is gewoon het gebruiken van fysieke macht tegen over een weerloos kind. Bah.
Ik kreeg vroeger ook een schop onder mijn reet als ik vervelend was.quote:Op maandag 23 december 2013 01:23 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat lees je toch? De kleine dingen die boven water komen zoals dat hij zijn kind onder de douche zette om af te koelen enzo. Dat is gewoon het gebruiken van fysieke macht tegen over een weerloos kind. Bah.
Je ziet wat er van je terecht is gekomen.quote:Op maandag 23 december 2013 01:24 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik kreeg vroeger ook een schop onder mijn reet als ik vervelend was.
Maar dat mag zeker ook weer niet?
Klopt, en dat maakt het des te triester. Zoals ze haar verhaal doet was ze nog 1 van de weinige partijen die redelijk en billijk naar een oplossing zochten in deze situatie.quote:Op maandag 23 december 2013 01:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kennelijk ook niet door de vrouw waarmee hij samenwoonde.
Nee, tegenwoordig mag dat idd niet meer.quote:Op maandag 23 december 2013 01:24 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik kreeg vroeger ook een schop onder mijn reet als ik vervelend was.
Maar dat mag zeker ook weer niet?
Ach, laten we niet verzanden in een pedagogische discussie. Vroegah was er meer toegestaan dan nu de norm is.quote:Op maandag 23 december 2013 01:24 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik kreeg vroeger ook een schop onder mijn reet als ik vervelend was.
Maar dat mag zeker ook weer niet?
Dan kom jij uit een andere omgeving dan ik.quote:Op maandag 23 december 2013 01:24 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Eh nee, dat is een algemeen geaccepteerde opvatting om een kind uit een driftbui te halen. Nogmaals, stop met speculeren en insinuaties te maken, dat gaat deze zaak geen goed doen.
Het heeft simpelweg te maken met een gebrek aan kennis van jouw kant. No offense overigens, want 98% van de moeders is niet op de hoogte hiervan en begint in de huidige cultuur al moord en brand te schreeuwen omdat ze anders geleerd hebben uit een boekje.quote:Op maandag 23 december 2013 01:25 schreef capricia het volgende:
[..]
Dan kom jij uit een andere omgeving dan ik.
Ik houd er niet zo van om mijn kinderen fysiek aan te pakken omdat ik sterker ben.
En ja, dat komt nogal agressief over.
Ja, die FOK! account kon je al lang geleden aan zien komen.quote:Op maandag 23 december 2013 01:25 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Je ziet wat er van je terecht is gekomen.
quote:Op maandag 23 december 2013 01:26 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het heeft simpelweg te maken met een gebrek aan kennis van jouw kant. No offense overigens, want 98% van de moeders is niet op de hoogte hiervan.
Je leest dus blijkbaar niet goed. Maakt niet uit, het is je vergeven dit keer.quote:Op maandag 23 december 2013 01:25 schreef capricia het volgende:
En het is niet algemeen geaccepteerd om je 10-jarige kind onder een koude douche te zetten omdat hij boos is.
Je retorische vermogens zijn ondermaats, dat je zo reageert?quote:Op maandag 23 december 2013 01:28 schreef capricia het volgende:
[..]![]()
Dus het is algemeen geaccepteerd door die 2%?
Bedankt voor het posten hiervan.
Ehh ok opaquote:Op maandag 23 december 2013 01:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Mensen boven de 12 misschien wel.![]()
Wat een diep triest verhaal zeg.
Daarom zijn er ook zo veel van die kutkinderen tegenwoordig.quote:Op maandag 23 december 2013 01:25 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, tegenwoordig mag dat idd niet meer.
Dat is een hele andere discussie. Ook al vind ik dat je gelijk hebt, misschien beter daar eens een apart topic voor te makenquote:Op maandag 23 december 2013 01:32 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Daarom zijn er ook zo veel van die kutkinderen tegenwoordig.
Als je je kinderen op dat soort manieren mishandelt is het niet gek dat ze problemen krijgen als driftbuien.quote:Op maandag 23 december 2013 01:24 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Eh nee, dat is een algemeen geaccepteerde opvatting om een kind uit een driftbui te halen. Nogmaals, stop met speculeren en insinuaties te maken, dat gaat deze zaak geen goed doen.
Ja want je zet het kind preventief onder de douche voordat er überhaupt een driftbui is.quote:Op maandag 23 december 2013 01:33 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Als je je kinderen op dat soort manieren mishandelt is het niet gek dat ze problemen krijgen als driftbuien.
Het geeft aan dat Jeroen zijn fysieke overmacht gebruikte op zijn weerloze kinderen.quote:Op maandag 23 december 2013 01:43 schreef Ryan3 het volgende:
Jongens, het is en blijft wel een beetje strikt natuurlijk een douche beurt bij een driftbui, en dat geeft die Esther ook toe, dat hij strikt was.
Wrs ligt daarin ook de reden waarom het tot een breuk kwam tussen die Jeroen en zijn ex. Imcomptabilité des humeures.
Het zit allemaal in jóuw hoofd, dat vind ík pas eng.quote:Op maandag 23 december 2013 01:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Het geeft aan dat Jeroen zijn fysieke overmacht gebruikte op zijn weerloze kinderen.
In mijn ogen is dat een agressieve manier van met je kinderen omgaan.
En dit is maar één enkel voorval wat door zowel de moeder als de vriendin bevestigd wordt en naar buiten gekomen is. Geen idee wat Jeroen nog meer deed, maar dit geeft m.i. gewoon te denken over wat voor een persoon hij was.
Dat klopt idd, het zou buiten mijn scope van opvoeden gaan iig.quote:Op maandag 23 december 2013 01:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Het geeft aan dat Jeroen zijn fysieke overmacht gebruikte op zijn weerloze kinderen.
In mijn ogen is dat een agressieve manier van met je kinderen omgaan.
En dit is maar één enkel voorval wat door zowel de moeder als de vriendin bevestigd wordt en naar buiten gekomen is. Geen idee wat Jeroen nog meer deed, maar dit geeft m.i. gewoon te denken over wat voor een persoon hij was.
Vaker zijn de vaders zo, maar goed.quote:Op maandag 23 december 2013 01:57 schreef Woelwater het volgende:
Een kind dat altijd maar zijn zin krijgt kan ook behoorlijk irritant zijn als die dat een keer niet krijgt, waarschijnlijk kwamen daar ook die driftbuien vandaan.. Allemaal de schuld van die softe aanpak van moeders tegenwoordig, die hun kleine prinsje alles willen geven wat hun hartje begeert en nooit eens "nee" durven te zeggen.
Hoe zou jij een kind met driftbuien dan behandelen?quote:Op maandag 23 december 2013 01:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Het geeft aan dat Jeroen zijn fysieke overmacht gebruikte op zijn weerloze kinderen.
In mijn ogen is dat een agressieve manier van met je kinderen omgaan.
En dit is maar één enkel voorval wat door zowel de moeder als de vriendin bevestigd wordt en naar buiten gekomen is. Geen idee wat Jeroen nog meer deed, maar dit geeft m.i. gewoon te denken over wat voor een persoon hij was.
Lekker uit laten razen.quote:Op maandag 23 december 2013 02:41 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Hoe zou jij een kind met driftbuien dan behandelen?
Spoor jij wel?quote:Op maandag 23 december 2013 01:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Het geeft aan dat Jeroen zijn fysieke overmacht gebruikte op zijn weerloze kinderen.
In mijn ogen is dat een agressieve manier van met je kinderen omgaan.
En dit is maar één enkel voorval wat door zowel de moeder als de vriendin bevestigd wordt en naar buiten gekomen is. Geen idee wat Jeroen nog meer deed, maar dit geeft m.i. gewoon te denken over wat voor een persoon hij was.
Nog al een impertinente vraag, ik zal hem even beantwoorden, ja, capricia spoort... en nu?quote:
Ik vind dat ze behoorlijk overdreven reageert op het "doucheincident". Met d'r "fysieke overmacht".quote:Op maandag 23 december 2013 02:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nog al een impertinente vraag, ik zal hem even beantwoorden, ja, capricia spoort... en nu?
Nee, maar kinderen werden ook niet beter van de Adolf Hitler/Nazi/concentratiekamp opvoeding, die daarvoor werd gehanteerd... een midden is wrs iets beter, maar dan zonder fysiek geweld wmb.quote:Op maandag 23 december 2013 02:55 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Ik vind dat ze behoorlijk overdreven reageert op het "doucheincident". Met d'r "fysieke overmacht".Die heeft volgens mij iets te vaak met d'r neus in linksige jaren '60/'90 opvoedboekjes gezeten. Daar worden de meeste kinderen echt niet beter van. Sommige overigens wel.
Ze zullen wel emotioneel/psychologisch aangedaan zijn door de scheiding.quote:Op maandag 23 december 2013 03:00 schreef Ryan3 het volgende:
En overigens ook geen psychologisch geweld.
Volgens mij, weet het niet zeker, maar was er wel onderzoek naar gedaan, maar vond men dat hulpverleners niets te verwijten was... Met het oog op wat het uiteindelijke lot is geweest van die 2 jongens, ja dat kun je wrs ook niet herleiden naar de gedragingen van deze of gene hulpverleningsinstantie, omdat het gewoon grotesque is. In de afschuwelijke betekenis van het woord. Niets leidt hiertoe.quote:Op maandag 23 december 2013 03:01 schreef jcdragon het volgende:
Wat er gebeurd is, is tragisch. Wat mij betreft hebben alle betrokken instanties gefaald. Was er al een onderzoek naar het functioneren?
En toch, als je dit verhaal leest, lijkt het alsof de vader steeds meer in het nauw is gedreven. Heeft er geen wederhoor plaatsgevonden.quote:Op maandag 23 december 2013 03:06 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij, weet het niet zeker, maar was er wel onderzoek naar gedaan, maar vond men dat hulpverleners niets te verwijten was... Met het oog op wat het uiteindelijke lot is geweest van die 2 jongens, ja dat kun je wrs ook niet herleiden naar de gedragingen van deze of gene hulpverleningsinstantie, omdat het gewoon grotesque is. In de afschuwelijke betekenis van het woord. Niets leidt hiertoe.
Moeilijkheid is natuurlijk wat-ie uiteindelijk gedaan heeft hè.quote:Op maandag 23 december 2013 03:11 schreef jcdragon het volgende:
[..]
En toch, als je dit verhaal leest, lijkt het alsof de vader steeds meer in het nauw is gedreven. Heeft er geen wederhoor plaatsgevonden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |