Daar hoef je niet zo bang voor te zijnquote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef Stickertje het volgende:
[..]
Dan worden de Friezen te enthousiast.
Ligt dat ff toe aubquote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef vuvuzela het volgende:
[..]
licht er aan wie geboekt is voor het eindconcert
Tsunami word het sowieso niet, tot nu toe is er geen enkele theme geweest die voor SR al zo regelmatig geplugged werd, dat het een theme geworden is....quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Is qua status gunstiger voor de zender ja.
quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij doet al 20 jaar hetzelfde inderdaad
Ik durf het bijna niet te zeggen maar ergens ben ik blij dat Gerard dit jaar ook effe een jaartje over slaat...
Net als de andere djs dus zoals ekdomquote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij doet al 20 jaar hetzelfde inderdaad
Ik durf het bijna niet te zeggen maar ergens ben ik blij dat Gerard dit jaar ook effe een jaartje over slaat...
quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:27 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Tsunami word het sowieso niet,.
lekker op t kruis gezigneerd ookquote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef D. het volgende:
Bij het Sjors shirt hoort natuurlijk ook een 'kek' broekie
https://www.marktplaatsveilt.nl/zanger-rinus-pakket
phillips?quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef vuvuzela het volgende:
[..]
licht er aan wie geboekt is voor het eindconcert
Coen wil Tsunami ja, dat is duidelijk. Al is het voor de zendercoordinatie straks moeilijk te verkopen om die plaat ineens alsnog kapot te draaien na SR nadat ie relatief weinig is gedraaid in eerste instantie.quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef heloef het volgende:
[..]
Coen wil overduidelijk Tsunami, Paul begint ook wel naar het kamp Tsunami te gaan volgens mij. Het is een beetje een tweestrijd.
Ik ook, anders zou het een grote bonte kermis van woordgrappen, inkoppertjes en geluidseffecten worden. Dat was het vorig jaar al best wel. Eigenlijk vind ik de rust van het drietal van dit jaar best prima.quote:Op zaterdag 21 december 2013 23:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij doet al 20 jaar hetzelfde inderdaad
Ik durf het bijna niet te zeggen maar ergens ben ik blij dat Gerard dit jaar ook effe een jaartje over slaat...
Het is net Birdy.quote:
Volgens mij nog nooit gebeurd maar okéquote:Op zaterdag 21 december 2013 23:27 schreef vuvuzela het volgende:
[..]
ze willen toch graag "het anthem" aan kunnen kondigen op hun feestje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |