Tnx. Te moe om zelf na te denkenquote:Op zaterdag 14 december 2013 19:52 schreef nummer_zoveel het volgende:
Dan kun je meteen p8 er uit halen, die is vader geworden in het vorige topic.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Neeeeee thuis al ruim een jaar niet meer.quote:Op zaterdag 14 december 2013 20:12 schreef ikke_84 het volgende:
Fijn dat Sjaak gezelliger is vandaag. Maar balen van t slapen gaan joh. Slaapt hij smiddags ook nog? Hoe oud is Sjaak eigenlijk?
Ja kak. Nu ben ik nieuwsgierigquote:Op zaterdag 14 december 2013 20:50 schreef Kwisted het volgende:
ik had een stukje getypt, maar heb t toch weer weggehaald. Zal hier geen dames bang gaan maken met mijn verhalen![]()
Ik voel me echt kiplekker. Het misselijke gevoel wat ik met vlagen had lijkt helemaal weg te zijn. Ik kijk enorm uit naar dinsdag, naar de geslachtsbepalende echo. Ik ben er echt heel erg zenuwachtig voor! Helderziende collega voorspelde vandaag een meisje, en zij heeft altijd gelijk. Dus ben benieuwd.
Oh en ik kan nu al niet meer fijn op mijn buik slapen![]()
enjeeej voor de slijmproppen en het gerommel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.voor mo. Doe ook jij een beetje rustig aan wuufke? Bekkenau is stoppennou
GMsucks!
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
ik ga met je mee die OP inquote:Op zaterdag 14 december 2013 21:39 schreef Ongeduldig het volgende:
Mag ik in de OP?Eigenlijk durf ik nog niet zo goed tot de eerste echo, maar ik moet er toch maar aan geloven
Ik verwacht dat m'n uitgerekende datum rond 18 augustus zal zijn.
Goed plan, wij ookquote:Op zaterdag 14 december 2013 21:13 schreef NoBoNo het volgende:
P8 nog gefeliciteerd!!!![]()
Hier geen knippen scheuren of totaal rupturen!
Nee wij doen gewoon de Vodafone bevalling hoor...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |