quote:Op zondag 15 december 2013 17:34 schreef joppie_saus het volgende:
Ik ga als ik 24 ben motorrijbewijs halen en dan een Suzuki Hayabusa kopen.HayabusaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mijn pa is de aanschaf aan het overwegen. Heeft nu 1 uit '95 en wil binnenkort een groene uit 2004 bekijken.quote:Op zondag 15 december 2013 18:59 schreef joppie_saus het volgende:
Nee, ik vind een Kawasaki Ninja wel heel vet. Maar dan wel in het zwart graag.
[ afbeelding ]
Mooi ding, die dubbele koplamp bij zulke modellen vind ik altijd erg strakquote:Op zondag 15 december 2013 19:40 schreef DrSnuggle het volgende:
Heb zelf een paar jaar geleden mijn motorrijbewijs gehaald. Ik had toen geld en tijd over en wilde mijn rijbewijs halen voordat het moeilijk zou worden. Dus ook mijn hele outfit al bij mekaar.
Ik wil zelf, wanneer ik fulltime werk, gaan kijken voor een buell xb12s:
[ afbeelding ]
heb al een keer achterop gezeten en heb er een zwak voor gekregen.
Inderdaad, met die vaak onmogelijke planningen moet je wel als een malloot doorrijdenquote:Op maandag 16 december 2013 10:08 schreef Viezze het volgende:
Ha! Groen rijden voor Easyway. Hoe willen ze dat voor elkaar gaan krijgen
Om xx:08 gaat er eentje de andere kant op. Uitstappen bij station Gilze-Rijen en dan de trein pakken naar Breda of Tilburgquote:Op maandag 16 december 2013 10:56 schreef Kiprollade het volgende:
Dat is zuur... Ik kom net van de grote in Breda, net te laat voor de bus, dus 45 min moeten wachten in de koude kutwind.
Zit ik net in de bus, komt er een andere hiker het industrieterrein aflopen richting de bus... Ik voel zn pijn
Dan heeft hij geluk, dat wist ik nietquote:Op maandag 16 december 2013 10:56 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
Om xx:08 gaat er eentje de andere kant op. Uitstappen bij station Gilze-Rijen en dan de trein pakken naar Breda of Tilburg
Heb het ook binnen, maar wel weer te weinig. Dus ook maar even op de specifiecatie wachten. Waaaaarom moet zoiets kinderlijkseenvoudig toch keer op keer fout gaan...quote:Op maandag 16 december 2013 11:12 schreef DrSnuggle het volgende:
Ik heb mijn loon, nu maar weer wachten op mijn salarisspecificatie om te kijken of het klopt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |