Ze moeten de EOOM afschaffen. Dat is oneerlijk voor Engelsen en dus betere spelers zoals Jenkins.quote:
quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:28 schreef hafcfan het volgende:
[..]
En dan zeggen dat ik nooit voor de underdog ben
quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:34 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ze moeten de EOOM afschaffen. Dat is oneerlijk voor Engelsen en dus betere spelers zoals Jenkins.
bron??quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:33 schreef hafcfan het volgende:
Willems heeft bijna een supporter doodgereden.
Wie?quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:33 schreef hafcfan het volgende:
Willems heeft bijna een supporter doodgereden.
Ik snap ze wel bij de pdc ,ze willen gewoon een internationaler deelnemers veld hebben .quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:34 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ze moeten de EOOM afschaffen. Dat is oneerlijk voor Engelsen en dus betere spelers zoals Jenkins.
Klopt maar eerlijk is het niet wanneer je dus 40 plekken hoger kan staan als iemand en veel meer hebt verdient en je dan niet mag mee doen. Dan kan iedereen beter een NL nationaliteit aannemen.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:38 schreef SanAnt het volgende:
[..]
Ik snap ze wel bij de pdc ,ze willen gewoon een internationaler deelnemers veld hebben .
Gooi die voorronde er dan uit en laat die spelers gewoon in de eerste ronde al meedoen, als je het internationaler wilt. Nu heb je een aantal spelers die even op en neer reizen voor 4 tot 7 legs en dan mogen ze weer naar huis.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:38 schreef SanAnt het volgende:
[..]
Ik snap ze wel bij de pdc ,ze willen gewoon een internationaler deelnemers veld hebben .
Er is ook een qualifier die heeft moeten afzeggen omdat hij zijn reis niet geregeld kreeg.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:42 schreef Nober het volgende:
[..]
Gooi die voorronde er dan uit en laat die spelers gewoon in de eerste ronde al meedoen, als je het internationaler wilt. Nu heb je een aantal spelers die even op en neer reizen voor 4 tot 7 legs en dan mogen ze weer naar huis.
En de kwalificatie-eisen aanpassenquote:Op vrijdag 13 december 2013 21:42 schreef Nober het volgende:
[..]
Gooi die voorronde er dan uit en laat die spelers gewoon in de eerste ronde al meedoen, als je het internationaler wilt. Nu heb je een aantal spelers die even op en neer reizen voor 4 tot 7 legs en dan mogen ze weer naar huis.
Juist beter zou je zeggen, waarom zou je anders een bril opzetten?quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:43 schreef tja77 het volgende:
Trouwens wat is er met "de bril" je richt en je hand oog-coordinatie doet de rest. Tis niet zo dat je de dubbels en triples niet meer kan zien?
Komt ook door die planning met het schema. Als ie pas op donderdag moest gooien had het 'm gewoon gelukt.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:43 schreef Germano het volgende:
[..]
Er is ook een qualifier die heeft moeten afzeggen omdat hij zijn reis niet geregeld kreeg.
We missen die Fin die was goed vorig jaar net als Gurney.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
En de kwalificatie-eisen aanpassen
Haavistoquote:Op vrijdag 13 december 2013 21:44 schreef hafcfan het volgende:
[..]
We missen die Fin die was goed vorig jaar net als Gurney.
En tegen Phil first to 1 set.quote:Op vrijdag 13 december 2013 21:46 schreef tja77 het volgende:
Geestdodend dit....
Pfffff beter doen ze best of 3 legs
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |