Precies de dag van de rechtszaak over de alimentatie natuurlijk....quote:Op donderdag 2 januari 2014 14:56 schreef schizovreemd het volgende:
Het was Zevert Antigoeds toch die groots aankondigde dat ze uit elkaar gingen, maar in die uitzending zei hij dat het misschien maar voor een dag was
http://www.volkskrant.nl/(...)sonen-van-2013.dhtmlquote:De Gouden Badr: Wie waren de meest besproken personen van 2013?
Door: mediaredactie − 31/12/13, 11:10
© ANP. Badr Hari
TERUGBLIK 2013 Sylvie Meis, Peter Jan Rens, John Ewbank, ze grepen allemaal net naast de Gouden Badr, de prijs voor meest besproken persoon van 2013. Badr Hari ging er met de felbegeerde award vandoor. Voor de complete lijst van 27 personen bladert u in de Volkskrant van vandaag; wij tellen hier af van 10 naar 1.
.....
1. Badr Hari (en de knock outs)
BAF! Zo doe je dat als prijsvechter in de media: knalhard naar de top, meteen doorstoten naar nummer 1. Vergeet Epke of Sven: Badr is de showsporter van het jaar. Alles voor het zelfgebutste imago. Respect voor de shuffle waarmee hij Ruud Gullit beroofde van zijn liefje. De linkse directe voor de rechter, wiens verbod getuigen te spreken hij groots negeerde. Wekelijks in de arena van de showrubrieken en intussen zelf blijven zitten - knock out.
Hem is wel mishandeling in de Nikes geschoven, maar deze jury buigt bibberend van ontzag voor de wijze waarop hij zich door de media sloeg. Na een handvol boeken over 'Bad boy' kunnen de verfilming en 'Badr, de musical' niet uitblijven. Wat intellectueel Leon de Winter al zei: 'Een parel voor de samenleving'. Kijk hem schitteren.
Volgens mij is die rechtszaak nog steeds niet afgewikkeld.quote:Op donderdag 2 januari 2014 14:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Precies de dag van de rechtszaak over de alimentatie natuurlijk....
quote:Kan de breuk tussen Estelle en Badr nog gevolgen hebben voor de verplichting van Ruud Gullit om partneralimentatie aan Estelle te betalen? Velen van u weten wel dat geen partneralimentatie meer betaald hoeft te worden als de alimentatiegerechtigde gaat samenwonen of hertrouwt. Weliswaar hebben Estelle en Badr inderdaad samengewoond, maar toch is daardoor de partneralimentatieplicht van Ruud Gullit niet geëindigd. De echtscheiding tussen Estelle en Ruud Gullit is namelijk nog geen feit.
Zolang de echtscheidingsbeschikking van de rechtbank niet is ingeschreven in de registers van de burgerlijke stand, is er geen officiële echtscheiding. Een samenwoning in de daaraan voorafgaande periode is niet relevant.
Maar Barca,hoor je het van Badr zelfs dat hij niet meer met estelle was? nee,we horen het van de media..maar de media liegt en van niks weet...Badr hari verstopt het niet,hij laat zien dat ze samen in Marokko waren ,Badr stuurt ook een twitter dat Estelle zijn love is en samen nemen ze een foto..dus Badr liegt niet...hij laat zien dat hij met Estelle nog is ... de Franse media weet het ook!quote:Op donderdag 2 januari 2014 23:28 schreef barca1971 het volgende:
Als ie slim is doet ie dat wel, of hij nou 2000 of 20.000 moet betalen is me nog al een verschil. Badr neemt haar nu ook overal mee op sleeptouw dus kan hij ook voor haar betalen.
Dat ze zo dom zijn om al meteen weer in elkaars gezelfschap te verkeren terwijl ze beweren uit elkaar te zijn, zegt genoeg. Zo belangrijk zal de alimentatie wel niet zijn anders kun je die leugen toch best een paar maanden volhouden en niet slechts een dag
We hoorden het van Estelle, die gaf een interview dat het over was.quote:Op vrijdag 3 januari 2014 01:18 schreef Paule33 het volgende:
[..]
Maar Barca,hoor je het van Badr zelfs dat hij niet meer met estelle was? nee,we horen het van de media..maar de media liegt en van niks weet...Badr hari verstopt het niet,hij laat zien dat ze samen in Marokko waren ,Badr stuurt ook een twitter dat Estelle zijn love is en samen nemen ze een foto..dus Badr liegt niet...hij laat zien dat hij met Estelle nog is ... de Franse media weet het ook!
dat dus. niks media, meisje Cruijff was zelf niet zo snugger dus. toch leuk als de ene helft van een stelletje zegt dat het over is en de andere helft krampachtig zijn best doet om te bewijzen dat het dat niet is, als je het daar als stel al niet over eens kunt zijn, of je nog een stel bent of niet...quote:Op vrijdag 3 januari 2014 01:45 schreef kvd het volgende:
[..]
We hoorden het van Estelle, die gaf een interview dat het over was.
En om dat laatste wat je zegt, denk ik serieus dat ze geen plan hebben om Ruud en/of de rechter te misleiden. Is ook simpelweg niet vol te houden als BN-er. Die enkele dagen/weken dat ze wel (vermeend) uit elkaar waren, zullen echt geen verschil maken.quote:Op donderdag 2 januari 2014 23:28 schreef barca1971 het volgende:
Als ie slim is doet ie dat wel, of hij nou 2000 of 20.000 moet betalen is me nog al een verschil. Badr neemt haar nu ook overal mee op sleeptouw dus kan hij ook voor haar betalen.
Dat ze zo dom zijn om al meteen weer in elkaars gezelfschap te verkeren terwijl ze beweren uit elkaar te zijn, zegt genoeg. Zo belangrijk zal de alimentatie wel niet zijn anders kun je die leugen toch best een paar maanden volhouden en niet slechts een dag
quote:Op dinsdag 31 december 2013 16:39 schreef Paule33 het volgende:
Er zijn verschillende nieuws over Badr Hari ;
1.) Ik shrijf waar hij zijn oud jaar viert en zeker ZONDER ESTELLE..omdat iederen denkt anders....
Euhquote:Op vrijdag 3 januari 2014 01:18 schreef Paule33 het volgende:
[..]
Maar Barca,hoor je het van Badr zelfs dat hij niet meer met estelle was? nee,we horen het van de media..maar de media liegt en van niks weet...Badr hari verstopt het niet,hij laat zien dat ze samen in Marokko waren ,Badr stuurt ook een twitter dat Estelle zijn love is en samen nemen ze een foto..dus Badr liegt niet...hij laat zien dat hij met Estelle nog is ... de Franse media weet het ook!
Oh omdat hij Es niet doet verstoppen?quote:Op zaterdag 4 januari 2014 15:24 schreef Paule33 het volgende:
Dat is niet zo...de fotos zijn van het weekend voor de nieuwe jaar...Badr gekomen is in de hotel zonder Estelle...klopt ook geen Estelle bij,Bazema,Zidane etc...waren er bij.
dus ik schrijf ook nog geen Estelle ....
Ik denk het nog even niet. Evert had het erover dat ze (naar eigen zeggen) voorlopig uit elkaar zijn, ze wat afstand nemen en de tijd het allemaal zal leren. Estelle had tijd nodig tot zichzelf te komen. Blijkbaar is ze snel tot zichzelf gekomenquote:Op zaterdag 4 januari 2014 20:24 schreef barca1971 het volgende:
Zou evert nu ook weer een artikel plaatsen dat de liefde toch niet over bleek te zijn? ze roepen voor elke scheet die dwars zit zijn hulp in om t te publiceren, waarom nu ook niet melden dat het 'weer' aan is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |