Tja.. Maar als je je nu de helft van de dagen ziek meld dan mag je de ene helft nu maken en de andere helft over een aantal weken. Zo heb je inderdaad een stuk meer voordeel. Maar als het gaat om 1 of 2 examens waar je trouwens niet eens voor hoeft te leren vind ik het niet helemaal eerlijk.quote:Op donderdag 12 december 2013 21:07 schreef DaMart het volgende:
[..]
Bron?
In het reglement wordt 'werk' als volgt gebruikt:
[..]
Ook het schoolexamen is dus een werk in de zin van dit reglement.
[..]
Werk is dus een schoolexamenwerk, met andere woorden: alles wat met het schoolexamen te maken heeft en dus (als je even logisch gaat redeneren) mede je cijfer bepaalt.
En logisch trouwens dat ze OF laten herkansen OF laten inhalen. Dubbelop zou wel erg lullig zijn t.o.v andere leerlingen en die schooldirecteur kent het smoesje van ziek zijn tijdens een examen heus wel. Genoeg ouders die hun kinderen daarbij steunen ook.
Het heeft toch nog 3 pagina's geduurdquote:Op donderdag 12 december 2013 21:12 schreef HerkansingVraag het volgende:
Maar oke, zo zijn de regels blijkbaar.
Je snapte het niet. Heel wat anders dan "geen fatsoenlijk antwoord".quote:Op donderdag 12 december 2013 21:10 schreef HerkansingVraag het volgende:
[..]
Bedankt, na 98 (!) posts is het mij dankzij jouw bijdrage duidelijk. Dan zou ik je nu graag willen bedanken voor je reactie en mijn excuses aanbieden dat ik onterecht naar jou uitviel. Mijn reden waarom ik dit deed was omdat ik na 97 posts geen fatsoenlijk antwoord heb gekregen en ik jouw reactie in eerste instantie ook aanzag als eentje die zomaar snel iets denkt te zeggen zonder het hele topic en dan met name het deel over wat bedoelt word met "werk" te hebben gelezen.
Ik ken migraine. Dat kan op maandagavond beginnen, me dinsdag laten denken dat ik ga sterven, me woensdag laten geloven dat ik het tóch zal overleven en donderdag weer achter me liggen...quote:Op donderdag 12 december 2013 19:32 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
hoeveel regelmatig voorkomende ziekten ken jij, die zo plots opkomen dat je de dag ervoor nog wel kunt functioneren en die dag met geen mogelijkheid, maar die na twee dagen wel helemaal over zijn?
ze zit op het atheneum, laat haar maar wennen aan hoe het op de uni gaat (namelijk ook zo).
quote:Op donderdag 12 december 2013 21:10 schreef HerkansingVraag het volgende:
[..]
Bedankt, na 98 (!) posts is het mij dankzij jouw bijdrage duidelijk. Dan zou ik je nu graag willen bedanken voor je reactie en mijn excuses aanbieden dat ik onterecht naar jou uitviel. Mijn reden waarom ik dit deed was omdat ik na 97 posts geen fatsoenlijk antwoord heb gekregen en ik jouw reactie in eerste instantie ook aanzag als eentje die zomaar snel iets denkt te zeggen zonder het hele topic en dan met name het deel over wat bedoelt word met "werk" te hebben gelezen.
Dan zit het tussen je oren. Met name bij bacteriële keelinfecties helpen antibiotica zéker niet binnen één dag.quote:Op donderdag 12 december 2013 19:37 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Ik heb regelmatige hele zware keelontstekingen gehad. Dan kon ik binnen 2 uur van gewoon fit naar doodziek gaan. Als ik dan antibiotica krijg (wat de eerste paar keer niet gebeurde 'ziek maar uit') ben ik binnen een dag weer "fit" genoeg om te kunnen functioneren als het moet.
quote:Op donderdag 12 december 2013 21:10 schreef HerkansingVraag het volgende:
[..]
Bedankt, na 98 (!) posts is het mij dankzij jouw bijdrage duidelijk. Dan zou ik je nu graag willen bedanken voor je reactie en mijn excuses aanbieden dat ik onterecht naar jou uitviel. Mijn reden waarom ik dit deed was omdat ik na 97 posts geen fatsoenlijk antwoord heb gekregen en ik jouw reactie in eerste instantie ook aanzag als eentje die zomaar snel iets denkt te zeggen zonder het hele topic en dan met name het deel over wat bedoelt word met "werk" te hebben gelezen.
Thermometers liegen niet hoor. Ik ging daadwerkelijk van 41 graden koorts terug naar 38 graden. En een keel zo opgezwollen dat je niet eens meer kan slikken verzin je ook niet. Daarnaast doen zware voorgeschreven pijnstillers ook veel.quote:Op donderdag 12 december 2013 21:42 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
Dan zit het tussen je oren. Met name bij bacteriële keelinfecties helpen antibiotica zéker niet binnen één dag.
boehoequote:Op donderdag 12 december 2013 21:59 schreef HerkansingVraag het volgende:
Jullie kunnen'en wat jullie willen maar MPG is de enige die mij fatsoenlijk geholpen heeft hier.
41 graden? had je die thermometer in je thee gestoken?quote:Op donderdag 12 december 2013 21:59 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Thermometers liegen niet hoor. Ik ging daadwerkelijk van 41 graden koorts terug naar 38 graden. En een keel zo opgezwollen dat je niet eens meer kan slikken verzin je ook niet. Daarnaast doen zware voorgeschreven pijnstillers ook veel.
Dan geloof je het toch niet. Snap niet wat je hier doet als je toch alleen maar wilt kutten.quote:Op donderdag 12 december 2013 22:33 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
41 graden? had je die thermometer in je thee gestoken?
Nou, als je het niet duidelijk vindt, kom je terecht op de laatste bepaling: De examencommissie beslist. Duidelijker dan dat kan echt niet.quote:Op donderdag 12 december 2013 18:54 schreef HerkansingVraag het volgende:
[..]
Vind jij het dan duidelijk geformuleerd in het reglement?
wel lief dat je het even komt melden... welkom op FOKquote:Op maandag 16 december 2013 07:29 schreef jonahhhh het volgende:
Beetje irritante mensen hier. TS ging inderdaad te lang door op niets, maar wordt wel onnodig gefokt. Beetje jammer, succes met je inhaalexamens!
Volgens mij is dikgedrukte antwoord op je vraag. Je krijgt toch twee herkansingen op je toetsen?quote:Op donderdag 12 december 2013 19:06 schreef HerkansingVraag het volgende:
[..]
3.7.2 Inhaalregeling
3.7.2.1.
Indien een kandidaat tengevolge van ziekte of andere vorm van overmacht niet in staat is deel te nemen
aan een toets/praktische opdracht, dient dit door de ouders/verzorgers van de desbetreffende kandidaat
vóór of op de dag van de toets, maar in ieder geval voor aanvang van de toets/praktische opdracht aan de
examencommissie te worden gemeld.
[b][b][b][b]Toetsen en praktische opdrachten die om een geldige reden niet zijn afgelegd, dienen zo snel mogelijk, na
overleg met de betrokken vakdocent(en), te worden ingehaald.[/b][/b][/b][/b]
3.7.2.2.
In geval van ziekte dienen in het onder 3.7.2.1. vermelde bericht de aard en de ernst van de ziekte alsook
naam en adres van de behandelend geneesheer te worden vermeld.
3.7.2.3.
Indien een kandidaat in gebreke blijft met betrekking tot het gestelde in 3.7.2.1. en 3.7.2.2. is artikel 3.4
van toepassing.
3.7.2.4.
Een onderdeel (toets of praktische opdracht) van een schoolexamen kan alleen in uitzonderlijke gevallen
ongeldig verklaard worden. De kandidaat kan mondeling binnen twee werkdagen en schriftelijk binnen
drie werkdagen na afloop van een schoolexamenonderdeel een met argumenten onderbouwd verzoek tot
ongeldigheidverklaring indienen. Over het toestaan van een nieuwe toets / praktische opdracht beslist de
examencommissie, de examinator gehoord hebbend.
Ik zie bij de inhaalregeling nergens staan dat het recht op herkansing vervalt. Net zoals ik nergens bij de herkansingregeling zie dat het recht op inhalen bij herkansing vervalt. Ik zie wel dat toetsen die om een geldige reden niet gemaakt zijn, mogen worden ingehaald.
Nu jij weer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |