Prijzen winnen stelt dan ook helemaal niets voor. Zouden ze eigenlijk af moeten schaffen, al die kut schalen en bekers.quote:Op donderdag 12 december 2013 00:07 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dat maakt ook verder niet uit, ik kom voor Feyenoord naar het stadion, niet voor prijzen. Niet dat het leuk is dat we al zolang wachten op een nieuwe titel, maar ik blijf toch wel gaan.
Eigenlijk verdienen Ajacieden het ook niet dat ik nog op ze in ga terwijl de argument alleen neerkomen op "Ja maar, wij hebben mee prijzen, dus je bent jaloers". Dus ik ga eens pittenquote:Op donderdag 12 december 2013 00:14 schreef bjanaan het volgende:
Alle Ajacieden hier stop alsjeblieft met aandacht geven aan deze ts hij verdiend het totaal niet
Het waren anders 20 spannende minuten toen. Van de mat getikt is wat overdrevenquote:Op donderdag 12 december 2013 00:07 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dat geldt andersom ook voor mij. Het interesseert me geen klote wat andere clubs doen. Zo heb ik niet eens gekeken naar Ajax vanavond.
Alleen het gedrag van de fans van Ajax valt mij op en dan niet in positieve zin.
Tevens is het wel duidelijk dat je inderdaad niet naar Feyenoord kijkt. Afgelopen zondag nog Heerenveen van de mat getikt waarbij Pelle niet erg veel in het stuk voor kwam.
nooit meegedaan dit jaarquote:Op donderdag 12 december 2013 00:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Joh laat gaan, in februari gaan ze weer huilen dat ze afgehaakt zijn om het kampioenschap.
Als jij een week na carnaval naar Brabant gaat, verwacht je ook dat iedereen nog verkleed rondloopt?quote:Op woensdag 11 december 2013 23:26 schreef Aiciu het volgende:
Morgen zie je ook nergens een ajax shirt. Oh en over de wk finale, was in spanje overal oranje shirts na de weddstrijd niemand meer.na het ek trouwens ook niet ik lachte ze uit ronaldo ronaldo ze bleven stug voor zich uit kijken hahaha
Ajax fans
NeDerland fans
Dat je met de EC1 en wereldbeker komt, kan ik begrijpen. Maar die UEFA Cup zou ik niet noemen als "Kijk eens hoe goed wij waren" tegenover Ajaxfans. Vooral omdat Ajax in dat jaar te druk was met het winnen van de EC1.quote:Op donderdag 12 december 2013 00:01 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Feit blijft dat wij het Nederlandse voetbal op de kaart gezet hebben door de eerste EC1, wereldbeker en UEFA Cup te winnen.
Dit. Jaloers dat zijn cluppie al jaren niet uitkomt in het hoofdtoernooi van de CL.quote:Op woensdag 11 december 2013 23:04 schreef JochemSjakie het volgende:
Jankende feyenoorders
Bedankt dat je mijn dag weer gemaakt hebt!
Wij wonnen in 1974 de UEFA-Cup (en 2002 natuurlijk, maar dat geheel terzijde). Ajax won in 1973 de EC1. Wordt dus verworpen.quote:Op donderdag 12 december 2013 10:44 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Dat je met de EC1 en wereldbeker komt, kan ik begrijpen. Maar die UEFA Cup zou ik niet noemen als "Kijk eens hoe goed wij waren" tegenover Ajaxfans. Vooral omdat Ajax in dat jaar te druk was met het winnen van de EC1.
Ik snap niet wat mensen grappig vinden aan Wikipedia artikelen verneuken.quote:Op donderdag 12 december 2013 11:04 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Wij wonnen in 1974 de UEFA-Cup (en 2002 natuurlijk, maar dat geheel terzijde). Ajax won in 1973 de EC1. Wordt dus verworpen.
De meeste Nederlanders zien er het hele jaar door uit alsof ze carnaval vieren met hun faal kleding.quote:Op donderdag 12 december 2013 10:35 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Als jij een week na carnaval naar Brabant gaat, verwacht je ook dat iedereen nog verkleed rondloopt?
Grappig dat Ajacieden een bericht over hun club altijd als jaloezie betitelen. Dat is dus pertinent niet waar.quote:Op donderdag 12 december 2013 11:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit. Jaloers dat zijn cluppie al jaren niet uitkomt in het hoofdtoernooi van de CL.
Feit van het winnen inderdaad. Dat maakt het ook dat feyenoord die andere grote club uit NL is. Maar wie praat er nog over de EC1 winst van feyenoord behalve oude mannetjes met wandelstokken in de kuip, die weemoedig praten over het verleden terwijl ze naar de huidige selectie zitten te kijken?quote:Op donderdag 12 december 2013 00:01 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Feit blijft dat wij het Nederlandse voetbal op de kaart gezet hebben door de eerste EC1, wereldbeker en UEFA Cup te winnen.
Oh god, een kledingnicht.quote:Op donderdag 12 december 2013 11:11 schreef Aiciu het volgende:
[..]
De meeste Nederlanders zien er het hele jaar door uit alsof ze carnaval vieren met hun faal kleding.
Laten we dat eens bekijken. Kom eens met voorbeelden, dan kunnen we een oordeel vellen.quote:Op donderdag 12 december 2013 11:14 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Daar hoef je geen nicht voor te zijn.
Ik zou zeggen, brandt los.quote:Op donderdag 12 december 2013 11:14 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Laten we dat eens bekijken. Kom eens met voorbeelden, dan kunnen we een oordeel vellen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |