Die 13-2013 is niet rechts uitgelijndquote:Op maandag 9 december 2013 18:51 schreef Schuimpjes het volgende:
Halldor, wil je deze in de OP erbij zetten:
[ afbeelding ]
Niet huilen jij!quote:Op maandag 9 december 2013 18:52 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Die 13-2013 is niet rechts uitgelijnd
Donequote:Op maandag 9 december 2013 18:51 schreef Schuimpjes het volgende:
Halldor, wil je deze in de OP erbij zetten:
[ afbeelding ]
Die is ook zo zuur.. Schaft die een licentie aan van 80 euro moet die een week later stoppentwitter:AH_Plaza_iOS twitterde op dinsdag 03-12-2013 om 21:19:33@MessageThom een licentie om de app in appstore te plaatsen kost 80,- per jaar. Heb zelf geen Apple producten dus maak zelf geen gebruik 1/2 reageer retweet
Misschien heeft ie dat allang terug verdiend.quote:Op maandag 9 december 2013 19:18 schreef d4v1d het volgende:
Die is ook zo zuur.. Schaft die een licentie aan van 80 euro moet die een week later stoppentwitter:AH_Plaza_iOS twitterde op dinsdag 03-12-2013 om 21:19:33@MessageThom een licentie om de app in appstore te plaatsen kost 80,- per jaar. Heb zelf geen Apple producten dus maak zelf geen gebruik 1/2 reageer retweet
Betwijfel ik. van die 89 cent die de app kost gaat ook nog een deel naar Apple zelf.. Zou die echt heel veel downloads moeten hebbenquote:Op maandag 9 december 2013 19:23 schreef einschtein het volgende:
[..]
Misschien heeft ie dat allang terug verdiend.
Bij 100 downloads heeft hij al 89 euro. Oké daar gaat nog de fee voor Apple af. Maar het lijkt mij niet ondenkbaar dat hij binnen een paar dagen 100+ downloads heeft gehad.quote:Op maandag 9 december 2013 19:25 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Betwijfel ik. van die 89 cent die de app kost gaat ook nog een deel naar Apple zelf.. Zou die echt heel veel downloads moeten hebben
Wel een goede manier om geld te verdienenquote:Op maandag 9 december 2013 19:26 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Bij 100 downloads heeft hij al 89 euro. Oké daar gaat nog de fee voor Apple af. Maar het lijkt mij niet ondenkbaar dat hij binnen een paar dagen 100+ downloads heeft gehad.
Dit ja.quote:Op maandag 9 december 2013 19:30 schreef Schuimpjes het volgende:
Toch blijf ik het raar vinden dat Einschtein zegt dat de developer contact heeft gehad met Albert Heijn en/of Ahold (IM) en dat hij nu, nu de app is gelanceerd, wordt teruggefloten.
Heeft ie ook, hij in -early stages- nog op het HK geweest. Toen was het alleen nog zijn Andriod app, maar dat veranderd niets.quote:Op maandag 9 december 2013 19:30 schreef Schuimpjes het volgende:
Toch blijf ik het raar vinden dat Einschtein zegt dat de developer contact heeft gehad met Albert Heijn en/of Ahold (IM) en dat hij nu, nu de app is gelanceerd, wordt teruggefloten.
Daarom vind ik het ook zo raar dat ze er dus nu mee komen. Had het die jongen laten weten toen hij nog geen letter code op papier had gezet.quote:Op maandag 9 december 2013 19:31 schreef einschtein het volgende:
[..]
Heeft ie ook, hij in -early stages- nog op het HK geweest. Toen was het alleen nog zijn Andriod app, maar dat veranderd niets.
Hij heeft tot en met vorige week, met toestemming en samenwerking van AH aan de apps kunnen werken. Mocht dat niet, dat weet AH net zo goed als jou en mij dat ze de app zo uit de Appstore konden laten halen.
Ze wilden hem eerst zelf even downloaden natuurlijk.quote:Op maandag 9 december 2013 19:32 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Daarom vind ik het ook zo raar dat ze er dus nu mee komen. Had het die jongen laten weten toen hij nog geen letter code op papier had gezet.
Je kunt het vanuit IM natuurlijk ook samen doen, desnoods eerst IM de hele app laten testen en de code controleren op mogelijke lekken.quote:Op maandag 9 december 2013 19:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ze wilden hem eerst zelf even downloaden natuurlijk.
Toen ik er mee bezig was, werd er gezegd dat er al een team van een bedrijf op zat om te onderzoeken wat de mogelijkheden zijn en wat er in de app moet komen. Dat was in 2012, rond april.quote:Op maandag 9 december 2013 19:37 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Je kunt het vanuit IM natuurlijk ook samen doen, desnoods eerst IM de hele app laten testen en de code controleren op mogelijke lekken.
quote:Ha Einschtein, wereldheerser,
Klinkt goed!
Zoals je weet zijn we bezig het proces voor eigen door medewerkers ontwikkelde apps beter en veilig te regelen. Dat houd ook in dat we een app van tevoren door een externe partij die ook voor Appie werkt laten checken.
Wij willen inderdaad ook toe naar rechtstreekse koppeling van app naar Plaza zonder een tussenliggende server. Wellicht zijn ook REST feeds vanuit Plaza mogelijk. We zullen deze vragen even uitzetten bij IBM. Ook voor de Android app vervolgstappen is dit van belang.
Andere hoofdpunten die veiligheid bepalen: verkeer over beveiligde verbinding https, en veiligheid van app op device zelf bijv. versleuteld opslaan van wachtwoorden e.d.
IBM heeft een demo gemaakt voor een feed link.
Zou jij die in je app kunnen opnemen en dit op basisgebruik kunnen testen?
Here is the demo feed link. Please use the following credential to access -
User Id : UNAMEHIHI VAN MIJ
Password : NEE KRIJG JE NIET.
[LINK HIER]
Sorry voor deze late reactie. Je hebt misschien vernomen dat er een Android app voor Plaza is geweest die nogal wat problemen heeft veroorzaakt. Hierdoor is de noodzaak van een goede en veilige app nogmaals naar voren gekomen. En wordt er hier en daar schuw gereageerd op een iPhone app voor Plaza. Wij van Communicatie willen heel graag dat er apps komen voor mobiele apparaten en liefst dat we de makers hiervan kunnen begeleiden.
We houden je op de hoogte van de ontwikkelingen en horen graag van jou of je iets met die demo hebt kunnen doen.
Met vriendelijke groeten / Kind regards,
XXXXXXXXXXXXXXXX
Ahold Europe Communications
Provincialeweg 11
1506 MA Zaandam
Phone: +31 (0XXXXXXXXXX
Mobile: +31 (0XXXXXXXXXXXX)
Email: XXXXXXXXXXXXXX
Dat was ook de intentie, maar ergens is het mis gegaan.quote:Op maandag 9 december 2013 19:37 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Je kunt het vanuit IM natuurlijk ook samen doen, desnoods eerst IM de hele app laten testen en de code controleren op mogelijke lekken.
Kunnen ze het beter gelijk helemaal opnieuw opbouwen, vanaf de grondquote:Op maandag 9 december 2013 19:48 schreef TommieAH het volgende:
Ik heb enkele maanden geleden nog contact gehad met de OR hierover. Zij hebben navraag gedaan en er zou vanuit Albert Heijn de komende 2 jaar nog geen App voor IOS naar buiten komen omdat ze eerst Plaza volledig goed werkend wouden krijgen.
Maak het ze nu niet meteen zo lastigquote:Op maandag 9 december 2013 19:52 schreef einschtein het volgende:
Of ze maken er een sprankelende screen-veranderende website van.Lekker 1 website voor alle devices.
quote:Op maandag 9 december 2013 19:53 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Maak het ze nu niet meteen zo lastig
bootstrap ALL the things.quote:Op maandag 9 december 2013 19:52 schreef einschtein het volgende:
Of ze maken er een sprankelende screen-veranderende website van.Lekker 1 website voor alle devices.
Gewoon een responsive html-/css framework nemen.quote:Op maandag 9 december 2013 19:53 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Maak het ze nu niet meteen zo lastig
Die games.quote:Op maandag 9 december 2013 20:02 schreef Schuimpjes het volgende:
Misschien moeten ze eens beginnen met al het overbodige van Plaza te verwijderen. En dan doel ik onder andere op die vreselijk avater zooi onder het tabblad persoonlijk (inclusief geluidje) en de spelletjes
Dat geluidje jaquote:Op maandag 9 december 2013 20:02 schreef Schuimpjes het volgende:
Misschien moeten ze eens beginnen met al het overbodige van Plaza te verwijderen. En dan doel ik onder andere op die vreselijk avater zooi onder het tabblad persoonlijk (inclusief geluidje) en de spelletjes
Ja duh. Maar laat ze eerst eens zorgen dat Plaza zoals het nu is functioneel is in de winkel. Dat is het belangrijkste. Dat Plaza het thuis wel of niet doet is vervelend maar niet prioriteit #1 van de ToDo-list mag ik aannemen.quote:Op maandag 9 december 2013 20:02 schreef d4v1d het volgende:
[..]
Gewoon een responsive html-/css framework nemen.
Het huidige systeem schrikt eerder af.quote:Op maandag 9 december 2013 20:04 schreef d4v1d het volgende:
Maar je moet het wel hip houden. Anders trek je de jeugd natuurlijk nooit aan toch._
Jaquote:Op maandag 9 december 2013 20:06 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Het huidige systeem schrikt eerder af.
quote:Op maandag 9 december 2013 20:14 schreef ikbenschipper het volgende:
Echt wat een k dag vandaag. Plaza weer niet werkbaar. Try en buy acties waar ik opeens iets voor moet regelen. Als je die in de wap zet en van te voren communiceerde kan je er in de planning rekening mee houden. Ik los het nu wel op mijn manier op. Dat is acties combineren en vrijdag 16-19 en zaterdag 9-14 en daar doen ze het maar lekker mee. Rare vogels op dat hk.
Maar ook Spa Marie-Henriette en Holy Soda kwamen volgens mij op de lijst voorquote:Op maandag 9 december 2013 20:24 schreef UncleSam het volgende:
Coca Cola proeven
Zullen ze wel een mooie bonus voor hebben gekregen op HK.
ohw is dat dan Spa groen. Maar goed het is weer k geregeld allemaalquote:Op maandag 9 december 2013 20:32 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Maar ook Spa Marie-Henriette en Holy Soda kwamen volgens mij op de lijst voor
Jup.quote:Op maandag 9 december 2013 20:35 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
ohw is dat dan Spa groen. Maar goed het is weer k geregeld allemaal
Hebben nog een chocomousseactie ook. als 1 van de 199 winkels. en dan nog liefde n passiebrood en en feeststol die 2 vind ik nog wel leuk de rest had niet gehoeven van mij. Ik ga het ook op andere dagen doen dan ze aangeven. we krijgen 10 uur. of je nu 1,2,3 of 4 T&D acties hebt. dus dat is ook niet logisch. Maar ze vragen om 4uur per actie dus niet dan hoor.quote:
quote:Op maandag 9 december 2013 20:49 schreef UncleSam het volgende:
Is die 10 uur niet een schatting? In de WAP staat ook dat de gebruikte uren achteraf centraal worden vergoed.
Dat zou voor ons 48 uur zijn (12 T&B * 4)
Ja maar een schatting vind ik nogal ruim dan, bijna geen één winkel zou dan namelijk uitkomen als ik de T&Bs zie. Ze kunnen er dan ook van maken 4 uur per T&D. Ik heb er nog geen vertrouwen in aangezien de flop al een feit is door de slechte communicatie.quote:Op maandag 9 december 2013 20:49 schreef UncleSam het volgende:
Is die 10 uur niet een schatting? In de WAP staat ook dat de gebruikte uren achteraf centraal worden vergoed.
Dat zou voor ons 48 uur zijn (12 T&B * 4)
Sven heeft voor de Android app constant contact gehad met HK ook met hun goedkeuring uiteindelijk in de Play store geplaatst. Voor de iOS ook contact gehad.quote:Op maandag 9 december 2013 19:35 schreef einschtein het volgende:
Ik zal eens contact opnemen met de developer, ben zelf wel erg nieuwsgierig. Had toendertijd ook contact met hem, omdat hij geen tijd had voor iOS en ik wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |