Let je wel op dat je voldoende rust neemt tussen de ritten?quote:Op donderdag 12 december 2013 16:44 schreef Irritatie100 het volgende:
Ah, zojuist gebeld. 2 monsterritten, Capelle aan den IJssel - Breda en Roosendaal - Breda
Hoe laat ben je in Breda?quote:Op donderdag 12 december 2013 16:44 schreef Irritatie100 het volgende:
Ah, zojuist gebeld. 2 monsterritten, Capelle aan den IJssel - Breda en Roosendaal - Breda
Ik hike liever een bak naar Groningen dan dat ik lokatiewerk moet doen. Mjah, het is of weigeren en hopen dat je mail krijgt of toch maar gewoon aan de bak en dan heb je zeker je uren...quote:Op donderdag 12 december 2013 21:46 schreef Ordinateur het volgende:
Voor mij morgen wéér geen werk. Woon nu 2 maanden in Nijmegen, elke week beschikbaar op vrijdag en pas 2 keer ingepland, totaal goed voor een magere 7 uur. Gelukkig lopen de maandag en dinsdag iets beter, maar echt lekker gaat het nog allemaal niet helaas
Tja, bekend dilemma inderdaad. Terug in Eindhoven deed ik het altijd wel, een garantie voor de uren plus dat het maar 10 minuten op de fiets was. Nu is het anders, ben wel is gebeld voor locatiewerk in Duiven, maar dat is meteen ruim een uur onbetaald met het OV(enkele reis). Dat is me iets te veel, plus dat ik vrijdag avond altijd weer naar huis ga, dan ga ik altijd liever redelijk op tijd.quote:Op donderdag 12 december 2013 21:48 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik hike liever een bak naar Groningen dan dat ik lokatiewerk moet doen. Mjah, het is of weigeren en hopen dat je mail krijgt of toch maar gewoon aan de bak en dan heb je zeker je uren...
Tijdens de ritten natuurlijk, alsof ik deze enorme afstanden non-stop ga rijdenquote:Op donderdag 12 december 2013 21:43 schreef Ordinateur het volgende:
[..]
Let je wel op dat je voldoende rust neemt tussen de ritten?
Ah de bus van 09.52. Die red ik waarschijnlijk net niet.quote:Op donderdag 12 december 2013 21:59 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Eerste keer ongeveer 9.15, tweede keer ongeveer 12.00 maar dat is niet bij de grote.
Die zal het wel worden idd, als het verkeer een beetje mee zit heb ik 9.08 en ga ik via Gilze.quote:Op donderdag 12 december 2013 22:02 schreef Viezze het volgende:
[..]
Ah de bus van 09.52. Die red ik waarschijnlijk net niet.
Stomme is dat in mijn ritgegevens afleveren bij De Grote staat (dus niet DeGroteRent), maar ik heb wel "van rent naar rent" als reden van transport. Ach ja, ik zie het morgen wel. Ik rij gewoon die loods in en als ik daar weggestuurd word weet ik genoegquote:Auto afleveren bij DeGroteRent Breda
Indien in de ritgegevens staat dat de auto bij DeGroteRent Breda afgeleverd moet worden, dan moet de auto links langs het pand de loods ingereden worden, raam open laten en de sleutel buiten op de ruitenwisser leggen.
Strak ja. Nog nooit een Skoda meegekregen. Maar ik ken ze wel.quote:Op donderdag 12 december 2013 20:52 schreef Kiprollade het volgende:
[..]
Dat interieur is echt superstrak, zelden zo'n mooi dashboard gezien
[ afbeelding ]
Ditte, maar dan zonder leer en met handbak
Nee, geforceerde gezelligheidquote:Op donderdag 12 december 2013 23:36 schreef Irritatie100 het volgende:
Met kerst op zich heb ik als atheïst niks, met gezelligheid en de hele dag vreten en zuipen echter welEn je moet betalen voor je OV, is toch niks man.
Daarbij ben ik de eerste week van de kerstvakantie niet aanwezig
No shit, iedereen zet dan de beschikbaarheid nog eens vol open, dus reken op een dagje.quote:Op vrijdag 13 december 2013 00:26 schreef Solidberg het volgende:
Denk niet dat er werk zal zijn met kerst
Maarja, ik heb wel lekker 2 of 3 week vrij in januari , hopen dat er dan veel werk is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |