De stormvloedkering is al dicht dus dat zal wel los lopen denk ikquote:Op donderdag 5 december 2013 13:46 schreef -Spring het volgende:
Hier zijn alle klikos en zo al omgewaaid. Als de zonnepanelen maar blijven liggen.
Storm én springtij. Net als in 53. Zal wel een hoop herinneringen losmaken hier. Als ik m'n vinger maar niet in de dijk hoef te steken.
Maar die schijnt het niet meer zo goed te doen. :'Dquote:Op donderdag 5 december 2013 13:48 schreef laziness het volgende:
[..]
De stormvloedkering is al dicht dus dat zal wel los lopen denk ik
Bij ons had een buurjongetje dat briefje gevonden en zou weleens even helpen met zoeken ....quote:Op donderdag 5 december 2013 13:48 schreef livelink het volgende:
Ik heb een keer de zak verstopt in huis en toen een briefje door de brievenbus gedaan van Zwarte Piet met de melding dat de zak al was gebracht en wat aanwijzingen, zodat de kinderen zelf konden zoeken.
Kwestie van een keer heel onschuldig aan de kinderen vragen of ze nog een keer bij de voordeur willen kijken of er echt nog niks te zien is. Dan vinden ze het briefje vanzelf.
Iedereen veel plezier die het vandaag gaat vieren.
ik heb al op de taxistandplaats parkeerplaats gestaan bij school. Filerijden.quote:Op donderdag 5 december 2013 13:43 schreef Luigi het volgende:
Blurgh. Het regent nu ook hard. Dat wordt een autohaalactie dus qua school. Samen met 3 miljoen andere ouders.
Moet ik ook nog doen :/ even vragen ofdat ze dat wel willen doenquote:Op donderdag 5 december 2013 14:00 schreef Vicky het volgende:
Sterkte Luigi.
Ik heb net de zakken bij de buurman gebracht. Hijgaat straks aanbellen.
Leg even een briefje bij de telefoon wat je ook al weer wilde zeggen. Succes straks.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:07 schreef -Spring het volgende:
Sterkte nog steeds, Luigi!
Eerste kerst vieren we bij mn moeder. Samen met dr vriend en zn hele hete aardappel-familie. Gelukkig doen we geen cadeautjes.
Ik heb net de ba nog ff gebeld met de intentie om te zeggen dat ik het toch wel spannend vind en te vragen of ie eerst contact met mn behandelaar op wil nemen. Dat lijkt me het handigst. Ik moet m alleen om half vijf terugbellen. Daarvoor heeft ie geen tijd.
goedzo. En blijf bij dat gevoel.quote:Op donderdag 5 december 2013 15:07 schreef -Spring het volgende:
Sterkte nog steeds, Luigi!
Eerste kerst vieren we bij mn moeder. Samen met dr vriend en zn hele hete aardappel-familie. Gelukkig doen we geen cadeautjes.
Ik heb net de ba nog ff gebeld met de intentie om te zeggen dat ik het toch wel spannend vind en te vragen of ie eerst contact met mn behandelaar op wil nemen. Dat lijkt me het handigst. Ik moet m alleen om half vijf terugbellen. Daarvoor heeft ie geen tijd.
quote:Op donderdag 5 december 2013 15:22 schreef Luigi het volgende:
Doorgestuurd naar ziekenhuis, huisarts denkt toch wellicht blinde darm.
Jeetjequote:Op donderdag 5 december 2013 15:22 schreef Luigi het volgende:
Doorgestuurd naar ziekenhuis, huisarts denkt toch wellicht blinde darm.
ach jee. Beterschap! En sterkte ook voor jezelf en den ukquote:Op donderdag 5 december 2013 15:22 schreef Luigi het volgende:
Doorgestuurd naar ziekenhuis, huisarts denkt toch wellicht blinde darm.
Het heeft hier net een half uurtje echt gespookt. Onweer vlak boven, flitsen en donder tegelijk en régenen en waaien.quote:Op donderdag 5 december 2013 16:04 schreef lady-wrb het volgende:
hier gaat het nu echt los
onweer, storm en regen.
heerlijk zo'n avondje, ik vind het doodeng
Hehehhe je kan goed merken dat wij redelijk dichtbij elkaar wonen aan de weerpostsquote:Op donderdag 5 december 2013 16:04 schreef lady-wrb het volgende:
hier gaat het nu echt los
onweer, storm en regen.
heerlijk zo'n avondje, ik vind het doodeng
O, begint het daar nu pas? Dus bij ons komt het er ook nog aan?quote:Op donderdag 5 december 2013 16:04 schreef lady-wrb het volgende:
hier gaat het nu echt los
onweer, storm en regen.
heerlijk zo'n avondje, ik vind het doodeng
+1quote:Op donderdag 5 december 2013 16:12 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Hehehhe je kan goed merken dat wij redelijk dichtbij elkaar wonen aan de weerposts
in noord is het nu los gebarstenquote:Op donderdag 5 december 2013 16:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O, begint het daar nu pas? Dus bij ons komt het er ook nog aan?
quote:Op donderdag 5 december 2013 15:54 schreef trui het volgende:
he jakkes, sterkte ermee!
en voor spring nog een mooi plaatje dat ik toevallig net tegenkwam:
[ afbeelding ]
Amsterdam Noord!quote:Op donderdag 5 december 2013 16:16 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
jij woont ook in zaanstreek/waterland?
het stormde al behoorlijk (er vliegt van alles door de tuin) maar de chaos is nu echt compleet.quote:Op donderdag 5 december 2013 16:13 schreef miss_sly het volgende:
[..]
O, begint het daar nu pas? Dus bij ons komt het er ook nog aan?
wow, dat is heftig. het dak zit wel heel goed vast aan hun schuurtje (hoop ik) tot op heden is het blijven staan.quote:Op donderdag 5 december 2013 16:21 schreef bitterend het volgende:
lady, bij de vorige storm was de dak van onze konijnenhok uit gerukt/ Het lag in de tuin van de buren..en hun eten lag verspreid door de straat! ik heb net gekeken en ze zitten gelukkig veilig binnen...
ik zou even nakijken of de treinen wel rijden. ik las ergens iets dat de ns er mee gekapt isquote:Op donderdag 5 december 2013 16:22 schreef miss_sly het volgende:
Stevig onweer en een behoorlijke bui hier. En donker, zoo donker
Ik denk dat ik de trein naar centraal neem straks en dan pontje over. Fietsen zie ik even nog niet zo zitten.
Nee, ik bedoel de tram, niet de trein'. Foutjequote:Op donderdag 5 december 2013 16:23 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik zou even nakijken of de treinen wel rijden. ik las ergens iets dat de ns er mee gekapt is
quote:Op donderdag 5 december 2013 16:19 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
het stormde al behoorlijk (er vliegt van alles door de tuin) maar de chaos is nu echt compleet.
gelukkig waait het richting kippenhok, anders had ik de meiden nog uit de tuin kunnen vissen.
maar als het zo wat droger is, ga ik voor de zekerheid wel even controleren of iedereen in het hok zit.
vorige keer was er ook eentje over het hek gewaaid
Ik zit wat oostelijker ja.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:10 schreef Leandra het volgende:
Hij was nog maar bij Leidsche Rijn, das eigenlijk meer Vleuten
Wat fijn! Klinkt als een prettiger gesprek en geeft je de ruimte om na te denken zonder druk wat je WIL doen.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:18 schreef -Spring het volgende:
Ik vind pontjes altijd zo ouderwets.
Gesprek met de ba viel gelukkig hartstikke mee. Ik heb verteld over mn continue spagaat tussen ration en verstand. Hij pushte helemaal niet nu, maar legde de bal bij mij. Vroeg ook wat ik een vriendin zou adviseren. En gaf aan dat ik zelf daar advies op moet volgen. En adviseerde me vooral niet te pleasen maar aan mezelf te denken.
En hij gaat contact opnemen met mn psych.
Fijn! Heel fijn!
goeie spagaat.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:18 schreef -Spring het volgende:
Ik vind pontjes altijd zo ouderwets.
Gesprek met de ba viel gelukkig hartstikke mee. Ik heb verteld over mn continue spagaat tussen ratio en verstand. Hij pushte helemaal niet nu, maar legde de bal bij mij. Vroeg ook wat ik een vriendin zou adviseren. En gaf aan dat ik zelf daar advies op moet volgen. En adviseerde me vooral niet te pleasen maar aan mezelf te denken.
En hij gaat contact opnemen met mn psych.
Fijn! Heel fijn!
Oh ja.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:20 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
goeie spagaat.en je gevoel dan?
Fijn dat dit advies beter voelde. Wat zou je een vriendin adviseren? En kan je daar zelf naar luisteren?
Ik zou nu ook niet gaan fietsen hoor. Maar ik hou sowieso niet van wind. Importzeeuw.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:30 schreef miss_sly het volgende:
Ik denk dat ik maar gewoon de tram neem en inderdaad niet ga fietsen. Het zit me toch niet helemaal lekker. En dan ga ik maar eens vertrekken, hopen dat het pontje vaart en dat ik nog een beetje op tijd thuis zal zijn.
Ik hou ook niet van wind, hoor, maar meestal is fietsen wel te doen.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:35 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik zou nu ook niet gaan fietsen hoor. Maar ik hou sowieso niet van wind. Importzeeuw.
quote:Op donderdag 5 december 2013 17:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik hou ook niet van wind, hoor, maar meestal is fietsen wel te doen.
Ik vond vooral altijd heel vervelend die hele harde wind om het huis en over het dakterras in het oude huis. En ik verkneukel me stiekem dat die eikels daar nu last van hebben![]()
dit vroeg me me ook af.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heb je nog zo'n gedoe gehad met de kopers? Jullie waren het toch heel snel kwijt?
Nee! Ik heb nog nooit iets rancuneus aan jou ontdekt.quote:
klopt ook wel, ben ik eigenlijk niet. Kun je nagaan!quote:Op donderdag 5 december 2013 18:03 schreef -Spring het volgende:
[..]
Nee! Ik heb nog nooit iets rancuneus aan jou ontdekt.
Zo. Aardappelpuree uit een zakje, spinazie uit een doosje en vissticks. Makkelijk en lekker.
Dat ging hier beter rond dat tijdstip?! Maar ik verbaasde me ook erg over de sneeuw, DH had niet eens regen gehad.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:06 schreef Leandra het volgende:
N is al meer dan 1½ uur met de trein onderweg vanuit Den Haag en zit nu net bij Utrecht en heeft daar sneeuw?!
mijn hok kan niet helemaal dicht. ze kunnen zelf in en uitlopen.quote:Op donderdag 5 december 2013 17:13 schreef moussy het volgende:
[..]wij hebben alles voor de storm in het hok gepropt (onder luid protest uiteraard)
wat is er gebeurd dan? heb ik daar overheen gelezen?quote:Op donderdag 5 december 2013 18:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
klopt ook wel, ben ik eigenlijk niet. Kun je nagaan!
Mja, dat zal op z'n vroegst zaterdag zijn dus.quote:Op donderdag 5 december 2013 21:09 schreef bitterend het volgende:
Vervelend Luigisterkte en hopelijk maf ze snel naar huis!
Woonunit, daar kan dat blijkbaar bijquote:Op donderdag 5 december 2013 21:20 schreef -Spring het volgende:
De muur naar binnen? Get.
Nou, wat een avond idd, Luigi. En dan ook nog even pakjes openmaken bij thuiskomst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |