Er is bij Astana nu weer een plekje vrij. Zal ie wel flink wat salaris moeten inleveren lijkt me.quote:Op dinsdag 10 december 2013 18:05 schreef Momo... het volgende:
Anton wel een nieuwe WT-ploeg maar Sammy niet ?
Iedereen weet dat men Pellizotti heeft buiten geflikkerd om Francis De Greef te kunnen aantrekken.quote:Op dinsdag 10 december 2013 18:17 schreef TheArt het volgende:
[..]
Er is bij Astana nu weer een plekje vrij. Zal ie wel flink wat salaris moeten inleveren lijkt me.
Dat Savio een clown is wisten we al, maar dat hij zo snel zou terugkomen op die uitspraak...quote:Nu zijn overgang naar Astana toch niet doorgaat, hoopt Androni-manager Gianni Savio zijn kopman Franco Pellizotti toch een plaats te kunnen aanbieden in 2014. De Italiaanse baas van onder meer Johnny Hoogerland en Kenny van Hummel moet daarvoor wel weer aankloppen bij zijn sponsors.
Opvallend is dat Astana er uiteindelijk voor koos Pellizotti's contract op te zeggen zonder dat hij een koers voor ze gereden had, omdat het als lid van de MPCC dopingzondaars pas twee jaar na het aflopen van hun schorsing mag opstellen. Androni-Giocatolli is echter lid van dezelfde 'Beweging Voor een Geloofwaardig Wielrennen'.
Maar, zo stelt Savio, omdat Pellizotti al reed voor Androni voordat ze zich bij deze beweging voegden in februari van dit jaar, zou die regel niet op gaan. Ook zou hij hiermee niet ingaan tegen zijn eerdere uitspraak geen veroordeeld dopingzondaars meer te contracteren.
"Ik ben teruggegaan naar mijn sponsorpool en heb gevraagd of ze een extra inspanning willen doen om Franco te contracteren", vertelt Savio desgevraagd aan Cyclingnews. "Ik verwacht binnen een paar dagen antwoord te krijgen. Hij belde me, maar ik heb mijn budget al opgemaakt aan Hoogerland, Van Hummel en Bandiera. Toch zou ik blij zijn als hij bij ons kan blijven in 2014."
Wel breaking news van Cyclingnews. Sergeant heeft tijdens de Vuelta een paar keer gesproken z'n manager.quote:Op zaterdag 14 december 2013 17:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
Horner heeft ook gebedeld bij Lotto, maar kreeg daar een "te oud, te duur" antwoord.
Samen met Voeckler en Rolland buffelen in de bergenquote:Op zaterdag 14 december 2013 17:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wel breaking news van Cyclingnews. Sergeant heeft tijdens de Vuelta een paar keer gesproken z'n manager.
Europcar zou wel een mooie ploeg voor hem zijn
bron: nos.nlquote:Wouter Mol (31) heeft zijn carrière als professioneel wielrenner beëindigd.
Mol meldde op RTV Noord-Holland dat hij geen nieuwe ploeg heeft kunnen vinden. "Ik stop niet met fietsen, maar ben geen prof meer. Ik ga voor mijn plezier bij de amateurs rijden", aldus Mol, die in 2010 zijn grootste succes boekte met de eindzege in de Ronde van Qatar.
Na het verdwijnen van Vacansoleil-DCM zocht Mol een nieuwe werkgever. Hij had naar eigen zeggen contacten met diverse continentale ploegen, maar een contract bleef uit. "Als steeds langer het nieuws uitblijft dat je ergens aan de slag kunt, dan weet je op een bepaald moment dat het over is met je profcarrière."
quote:
bron: l1.nlquote:Wouter Mol naar Team Math SaldenWouter Mol rijdt vanaf komend seizoen voor het Limburgse Team Math Salden.
Mol maakt een einde aan zijn professionele carrière, omdat hij geen nieuwe profploeg vindt. Mol reed sinds 2009 voor Vacansoleil. Die ploeg stopte afgelopen seizoen met wielersponsoring. Daardoor zaten heel wat renners zonder ploeg.
Het Team Math Salden is de opvolger van het Parkhotel Valkenburg Cycling Team.
Van zo'n amateur ploeg vangt hij toch geen geld? Gaat hij nu studeren of ergens werken bij de KNWU ofzo?quote:
bron: L1.nlquote:Reinier Honig naar Salden Limburg Cycling TeamWielrenner Reinier Honig heeft een ploeg voor komend jaar gevonden. Hij tekent een contract bij Math Salden Limburg Cycling Team.
Maastrichtenaar Honig vond, na lang zoeken en afgeketste deals, geen grote profploeg. Bij de nieuwe Limburgse formatie krijgt hij wel de kans om zich in de kijker van grotere ploegen te rijden. Eerder tekende ex-Vacansoleil-renner Wouter Mol al voor de Limburgse formatie. De ploeg is ook nog in gesprek met Hoensbroekenaar Bob Schoonbroodt.
Het Math Salden Limburg Cycling Team kent volgend jaar 12 renners. Naast Schoonbroodt is er nog plek voor één coureur. De ploeg rijdt op het zogeheten LSE-niveau. Dat is het vierde niveau in de wielersport.
Omgquote:Op donderdag 2 januari 2014 13:06 schreef TheArt het volgende:
Tinkoff-Saxo heeft een nieuwe ploegleider: Bruno Cenghialta, ex-renner van Gewiss
quote:Peter Sagan heeft een aanbieding op zak om vanaf het seizoen 2015 te gaan koersen voor het wielerteam van de Spaanse Formule 1-rijder Fernando Alonso.
‘Dat klopt’, zegt Sagan in de Slovaakse krant Pravda. ‘Al zijn zij niet de enigen. Ik heb nog meer aanbiedingen op zak.’ De 23-jarige Sagan won afgelopen seizoen onder meer Gent-Wevelgem en de groene trui in de Ronde van Frankrijk. Bij het Italiaanse Cannondale Pro Cycling Team heeft de Slovaak nog een contract tot eind 2014.
Is het eigenlijk wel zo netjes om nu al contracten aan te bieden voor 2015? Meestal wachten ze daarmee tot na de Tour om de rust wat te bewaren in het peloton.quote:
Nouja wel logisch toch? Het mag pas getekend worden vanaf 1 augustus volgens mij, dus alle teams krijgen nog genoeg kansen zelf ook een aanbod te doen.quote:Op zaterdag 4 januari 2014 11:05 schreef cyclingstage het volgende:
[..]
Is het eigenlijk wel zo netjes om nu al contracten aan te bieden voor 2015? Meestal wachten ze daarmee tot na de Tour om de rust wat te bewaren in het peloton.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |