Nee niet bij de NS, kijk maar met de invoering van de OV chipkaart i.c.m. diverse abonnementen.quote:Op woensdag 4 december 2013 16:43 schreef Aanstootgevend het volgende:
[..]
Werkende alternatieven hebben voordat je een systeem dat door 79% van je klanten gebruikt wordt weggooid klinkt mij persoonlijk logischer.
Maar ik ben helaas geen overbetaalde manager.
Bij de perrons is het juist handig wanneer je wilt overstappen. Ik vind het ook bij de service van de NS horen.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:12 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Tsja je hebt natuurlijk wel nog iig 1 bord op het station (grote stations wrs op meerdere plekken), maar geen borden meer op de perrons.
Weet je wat het is, als dit zou leiden tot lagere prijzen voor de kaartjes dan zou ik het toejuichen, maar deze kostenbesparing gaat of in de pocket van de werknemers van de NS(hoger loon/minder ontslagen) of van de CEO's (hogere bonussen) of van de overheid(waarna het naar nutteloze projecten gaat of andere onzin)
Mjah hoe nuttig zijn die borden dan vergeleken met de elektronische borden?quote:Op woensdag 4 december 2013 23:19 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Bij de perrons is het juist handig wanneer je wilt overstappen. Ik vind het ook bij de service van de NS horen.
Je stapt toch niet altijd op hetzelfde perron over ?? Op de gele borden zie je alle treinen, op de elektronische hooguit 3 per bestemming waar ook nog niet alle tussenstations vermeld staan.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:21 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Mjah hoe nuttig zijn die borden dan vergeleken met de elektronische borden?
Je kan nog steeds alleen de treinen op die twee sporen zien, geen anderen.
Dan is 3 treinen vooruit zien zoals op de elektronische borden toch genoeg?
Breek me de bek niet open. Zelfs online is het een hele klus om uit te zoeken welke buslijnen je moet nemen om van A naar B te gaan. In het verleden had je een papieren versie die een beter overzicht gaven dan die hele online warboel ,die slecht onderhouden word.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat.
En de kaarten van de metro in Parijs
Je kunt bij connexxion online amper een kaart van de buslijnen vinden, en straks kun je dus ook niet meer zien welke trein uit Rotterdam/Den Haag naar Groningen/Leeuwarden gaat en welke naar Apeldoorn.
Het grappige is dat de NS zegt dat de gele borden mensen in de war brengen bij vertragingen, maar die staan online ook niet altijd vermeld. Ja vlak voor vertrek. Maar bij veel vertragingen verandert het perron niet.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:26 schreef Cherna het volgende:
[..]
Breek me de bek niet open. Zelfs online is het een hele klus om uit te zoeken welke buslijnen je moet nemen om van A naar B te gaan. In het verleden had je een papieren versie die een beter overzicht gaven dan die hele online warboel ,die slecht onderhouden word.
Als je weinig tijd hebt loop je naar de algemene elektronische borden toe in de lobby/tunnel.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:25 schreef macca728 het volgende:
[..]
Je stapt toch niet altijd op hetzelfde perron over ?? Op de gele borden zie je alle treinen, op de elektronische hooguit 3 per bestemming waar ook nog niet alle tussenstations vermeld staan.
Niet op de stations waar ik kom.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:30 schreef MouzurX het volgende:
Hoe kan je in de huidige situatie, als je weinig tijd hebt,gebruik maken van de gele borden op de perrons? Die geven alleen de treinen aan op de twee perrons waar je staat. Voor andere perrons moet je nog steeds naar de gele borden in de lobby/tunnel lopen.
Wat ? Die gele borden geven alle treinen aan.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:30 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Als je weinig tijd hebt loop je naar de algemene elektronische borden toe in de lobby/tunnel.
Als je veel tijd hebt kan je ook naar de algemene elektronische borden lopen, of op de gele borden kijken in de lobby/tunnel.
Hoe kan je in de huidige situatie, als je weinig tijd hebt,gebruik maken van de gele borden op de perrons? Die geven alleen de treinen aan op de twee perrons waar je staat. Voor andere perrons moet je nog steeds naar de gele borden in de lobby/tunnel lopen.
Hmm toch eens nog een keer kijken, dacht dat ze alleen de treinen op dat spoor aangaven.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:35 schreef macca728 het volgende:
[..]
Wat ? Die gele borden geven alle treinen aan.
Je moet de vertrekstaten maar eens goed bekijken. Daar is zelfs op aangegeven wat op zon en feestdagen wel en niet rijd. En bovenaan staat het traject vermeld met alle stations waar het spul een halt maakt. Je kunt alle treinen mbt vertrektijden voor een gehele dag overzien. Sterker nog, zolang de dienstregeling niet wijzigt kun je dit hanteren en zijn ze geldig.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:30 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Als je weinig tijd hebt loop je naar de algemene elektronische borden toe in de lobby/tunnel.
Als je veel tijd hebt kan je ook naar de algemene elektronische borden lopen, of op de gele borden kijken in de lobby/tunnel.
Hoe kan je in de huidige situatie, als je weinig tijd hebt,gebruik maken van de gele borden op de perrons? Die geven alleen de treinen aan op de twee perrons waar je staat. Voor andere perrons moet je nog steeds naar de gele borden in de lobby/tunnel lopen.
De gele borden? Nee daar zie je alle treinen die rijden op alle dagen. Als je daarvoor op de grotere stations alle perrons lang moet lopen (ivm de elektronische borden waar de vertrekkende trein staat) ben je weet ik veel hoe lang op zoek en kom je er nooit uit wanneer je 1 of 2 treinen later moet.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:21 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Mjah hoe nuttig zijn die borden dan vergeleken met de elektronische borden?
Je kan nog steeds alleen de treinen op die twee sporen zien, geen anderen.
Dan is 3 treinen vooruit zien zoals op de elektronische borden toch genoeg?
Het is ook gewoon een bullshitargument.quote:Op woensdag 4 december 2013 23:28 schreef macca728 het volgende:
[..]
Het grappige is dat de NS zegt dat de gele borden mensen in de war brengen bij vertragingen, maar die staan online ook niet altijd vermeld. Ja vlak voor vertrek. Maar bij veel vertragingen verandert het perron niet.
Same, er staan altijd behoorlijk veel mensen voor die borden op de grote stations. Vandaar dat ik de maatregel gewoon echt niet kan bevatten.quote:Op donderdag 5 december 2013 01:23 schreef Eenskijken het volgende:
Ik reis dagelijks met de trein ()dubbele overstap() en ik zie werkelijk elke dag mensen op de gele borden kijken, daar in de buurt hangen.
Wtf NS, het hangt toch niet in de weg? laat het lekker, genoeg mensen die het nog gebruiken.
Beeld je eens in hoe veel geld het kost om alle 3400 borden bij te houden bij elke wijziging. 'Het hangt toch niet in de weg' zou een leuk argument zijn als de borden daadwerkelijk langer dan een paar maanden mee gingenquote:Op donderdag 5 december 2013 01:23 schreef Eenskijken het volgende:
Wtf NS, het hangt toch niet in de weg? laat het lekker, genoeg mensen die het nog gebruiken.
Het wordt in NL 2x per jaar gewijzigd en de kosten zullen nihil zijn.quote:Op donderdag 5 december 2013 01:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Beeld je eens in hoe veel geld het kost om alle 3400 borden bij te houden bij elke wijziging. 'Het hangt toch niet in de weg' zou een leuk argument zijn als de borden daadwerkelijk langer dan een paar maanden mee gingen
Overigens totaal geen moeite mee, maar dan moeten de elektronische borden op elk station wel zo aangepast worden dat je elke trein (dus tot meer dan een uur vooruit + treinen die minder dan één keer per uur rijden) er op kunt zien. Het is bijzonder irritant als je niet weet waar je heen moet voor een trein die over een half uur vertrekt en hij staat (nog) niet op de borden.
There's an app for thatquote:Op donderdag 5 december 2013 12:57 schreef Metalfreak het volgende:
Als ik op een treinstation ben, heb ik geen zin om mijn smartphone uit te moeten halen, de browser op te starten, naar de site van ns gaan
Ja, dan je smartphone uit je zak halen, erachter komen dat je die app niet hebt, naar de play store gaan, downloaden via een brakke verbinding die drie keer verbroken wordt, uiteindelijk de app opstarten en met zo'n kut onscreen toetsenbord met verkeerde autocorrects alles weer opzoeken. Oftewel: ik geef nog steeds voorkeur aan een geel bord.quote:
Nu overdrijf je. De app weet zelfs waar je bent. En gokt waar je heen wil op basis van je google en NSA dossier met een 97% nauwkeurigheidsgraadquote:Op donderdag 5 december 2013 16:11 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ja, dan je smartphone uit je zak halen, erachter komen dat je die app niet hebt, naar de play store gaan, downloaden via een brakke verbinding die drie keer verbroken wordt, uiteindelijk de app opstarten en met zo'n kut onscreen toetsenbord met verkeerde autocorrects alles weer opzoeken. Oftewel: ik geef nog steeds voorkeur aan een geel bord.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |