Haha, die oude vriendin van 2006.quote:Op donderdag 12 december 2013 15:50 schreef Nober het volgende:
Heeft gewoon Winmau Blade 4 borden hangen.
Idd, de wens is ook een beetje vader van de gedachtequote:Op woensdag 11 december 2013 13:24 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Barney heeft een hele zware loting. Na de 1e ronde alleen maar lastige partijen.
Kim is een kneusje.quote:Op donderdag 12 december 2013 23:45 schreef Grifte het volgende:
Heb er zin in.
Go Gary, Mike & Adrian.
Daarnaast nog wel tof als Vincent en Kim het goed doen, maar met dit schema
Hij gaat Lewis uitschakelenquote:Op vrijdag 13 december 2013 12:47 schreef Nappie-Oleon het volgende:
deze man gaat het maken![]()
[ afbeelding ]
u have a point there. maar heeft het publiek in ieder geval dan wel meequote:
In dit tempo haalt Lewis gewoon het beste in zichzelf naar boven.quote:Op vrijdag 13 december 2013 12:55 schreef Nappie-Oleon het volgende:
[..]
u have a point there. maar heeft het publiek in ieder geval dan wel mee
en tweede ronde is nog een redelijk kort format
Hilarisch die beelden van Lakeside en dan die moddervette kop een paar jaar later.quote:Op donderdag 12 december 2013 15:50 schreef Nober het volgende:
Heeft gewoon Winmau Blade 4 borden hangen.
En Michels gaat zeker zijn kansen krijgen ja..quote:Op vrijdag 13 december 2013 12:17 schreef hafcfan het volgende:
Ik hoop op veel verrassingen te beginnen met Part.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |