Hopelijk wordt het Portugal of Nederland.quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:40 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Als je naar pot 2 moet baal je flink.
Dat zou prachtig zijn. Poule 3 stelt weinig voor, behalve Japan.quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:41 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hopelijk wordt het Portugal of Nederland.
twitter:Kevin_strootman twitterde op dinsdag 03-12-2013 om 17:22:352: Wie onze poule voor het WK juist kan voorspellen wint! Veel succes! http://t.co/AEOni83WA5 reageer retweet
Dit is nog beter dan een kans maken op de 10 miljoenquote:Op dinsdag 3 december 2013 17:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Kevin_strootman twitterde op dinsdag 03-12-2013 om 17:22:352: Wie onze poule voor het WK juist kan voorspellen wint! Veel succes! http://t.co/AEOni83WA5 reageer retweet
Misplaatste arrogantie van Strootman.
quote:Van Gerwen in badkamer Bergkamp
Dartskampioen Michael van Gerwen komt in de aanloop naar de WK later deze maand met een opmerkelijke anekdote. In zijn tijd als tegelzetter kreeg hij een bijzondere klus.
"Toen ik een tiener was kreeg ik de opdracht om de badkamer van Dennis Bergkamp te betegelen", aldus PSV-supporter Van Gerwen (24) in het Engelse Metro. "Hij woonde in een enorm huis. Het was schitterend en iets waar ik niet eens van droomde. Ik had toen nog nog geen dartscarrière. Zelfs zijn badkamer was duur en we hebben erg goed werk geleverd toen."
Inmiddels behoort Van Gerwen zelf ook tot de grootverdieners. Met zijn dartsprestaties haalde hij al ongeveer een miljoen euro aan prijzengeld op. De Brabander jaagt op zijn eerste wereldtitel.
Multitalent.quote:
Een trui is natura, debiel.quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:49 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat hij rijk en knap is wil niet zeggen dat hij met natura moet uitdelen, viespeuk.
quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:48 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik vond het nieuwsbericht over Nina zelfs nog leuker.
Weet ik veelquote:Op dinsdag 3 december 2013 17:49 schreef Insomnia_ het volgende:
[ afbeelding ]
Zeg het maar Stijn, wie gaat winnen
Ik zeg niets.quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:50 schreef Insomnia_ het volgende:
Vandermar was dat trouwens, sindsdien is ie vermist.
Tering, jij bent echt dom.quote:Op dinsdag 3 december 2013 17:50 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat hoort bij goederen, dorpsidioot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |