Ook dit is weer zooooo herkenbaar, heb ik ooit gehad met het monteren van een nieuw raampje... net wat gaatjes aan de verkeerde kant zitten boren. Oepsie!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:18 schreef bleiblei het volgende:
[..]
En het is zo kut als je erachter komt. Dan wil je het liefste ff in een hoekje gaan zitten janken van frustratie. heb het echt 10 keer gecheckt. Mijn ruimtelijk inzicht is niet helemaal jofel
.
Geen last van gelukkigquote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:18 schreef bleiblei het volgende:
[..]
En het is zo kut als je erachter komt. Dan wil je het liefste ff in een hoekje gaan zitten janken van frustratie. heb het echt 10 keer gecheckt. Mijn ruimtelijk inzicht is niet helemaal jofel
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laat die handjes wapperen!
Zoiets ja. Met allemaal locs en treindelen van fleischmann geloof ik.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 18:40 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Kijk kijk, dat is nou wat je noemt een zeer succesvolle dumpster diving-actie!![]()
Märklin, of een vergelijkbaar merk? Dat spul is peperduur en zeer geliefd bij verzamelaars...
Welke halve gare gooit dàt nou in de afvalbak? Een digibeet die nog nooit van MP heeft gehoord?![]()
[..]- herkenbaar, weer! Maar niks mis mee met alvast volop genieten van een (gedeeltelijk) afgeronde klus.
Die troep loopt niet weg... helaas.![]()
De oplossing.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:28 schreef sylvesterrr het volgende:
Een jaar of twee geleden wilde ik het lichtpunt verplaatsen van 'plafond' naar 'boven de lichtknop' . Het plafond is 4,5m hoog, geen zin om iets op te hangen, want het is toch maar een berghok. Dan maar een TL-verlichting tegen de muur aan. Zo gezegd zo gedaan, wat afgetapt van de lichtknop en nabijgelegen stopcontact. Vast niet heel netjes, maar goed. Ik wilde wel netjes een lasdoos plaatsen, en om dat netjes weg te werken moest ik wel met een dozenboor aan de gang.
Ik heb de dikte van de muur ietwat overschat, ik kon door het berghok de woonkamer zien...Enkele dagen daarvoor had ik de woonkamer voorzien van glasvliesbehang én geschilderd. Jeej...
Ik heb het opgelost door het gat op te vullen (was niet makkelijk, maar goed), vlak te schuren, behang op maat uit te snijden en te lijmen. Vervolgens weer met verf eroverheen...quote:
Holy-moly. Dat is, naast Märklin, echt een van de topmerken.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:34 schreef tiho1 het volgende:
[..]
Zoiets ja. Met allemaal locs en treindelen van fleischmann geloof ik.
Sukkels.quote:Op vrijdag 10 januari 2014 20:55 schreef tiho1 het volgende:
Ik denk idd dat het van schuin ergens tegenover ons kwam. Overbuurman was pas overleden en mijn vrouw had weleens gehoord dat hij dat had. Hadden ze maar geweten wat ze weg gooiden haha.
quote:Op zaterdag 28 december 2013 21:09 schreef Gieliovd het volgende:
Op naar de nieuwe Hornbach in de buurt hier. Ik naar binnen met karretje.. met als doel vandaag 100 stucplaatjes kopen.
Blijkt er een Drive-In te zijn, mooi man. Ik naar de Drive-In...
Gipsplaten, check. Mooi. Mannetje erbij... 50 stuks inladen. Beetje kletsen, lollen... beetje tellen. Ik naar huis, troep uitladen en in de woonkamer uitstallen.
Ritje 2, 50 platen halen... 2 mannetjes erbij dus met z'n 3 die auto vol gelegd. Ik denk richting het eind "hmm, stapel lijkt wel hoger". Ik weer betalen, naar huis.
Stapel uitgeladen naast de eerste stapel...
[ link | afbeelding ]Les voor de volgende keer. Altijd natellen wat er in je auto ligt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 16 januari 2014 12:42 schreef JerryLee het volgende:
helaas geen foto maar van het weekend bij een kennis aanschouwd .
Doorvoer maken in een muur (lengte boor 60 centimeter ),na het boren met geen mogelijkheid de boor meer uit het gat te krijgen.
bleek de kast met vakantiekleren aan de andere zijde niet van de muur te zijn gezet.
Alle nerveuze jurkjes om de boor geslagen,vrouwlief ging maar even naar haar moeder om beklag te doen .
Die kerel neukt een week nietquote:Op donderdag 16 januari 2014 12:42 schreef JerryLee het volgende:
Alle nerveuze jurkjes om de boor geslagen,vrouwlief ging maar even naar haar moeder om beklag te doen .
Dat zal die klusboer voorlopig niet zien.quote:
En nu ontopic !quote:
Blijf gewoon op K&W ik kan je bijdrage altijd wel waarderenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 20:41 schreef cvboer het volgende:
[..]
Zelf de rotzooi opgeruimd. 2cv aanspreken mag jij doen.
Kan de jouwe ook wel waarderen.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 21:48 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Blijf gewoon op K&W ik kan je bijdrage altijd wel waarderen, vonkenboer moet je gewoon lekker negeren.
Of gewoon geen blunders? Ik ga morgen maar eens een afdekplankje maken in de meterkast, over de watermeter heen. Lijkt ff wat netter.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 23:27 schreef Gieliovd het volgende:
Nou kids, ontopic dan maar weer, niet treiteren he...
Kijken wat voor blunder we dit weekend op de lijst kunnen zetten. Iets met gipsplaten over m'n hoofd doormidden breken ofzo? Of een CV leiding doorboren met een gipsschroef...Of zal de isolatie weer omsodemieteren in de woonkamer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 18 januari 2014 12:55 schreef vannelle het volgende:
Of het nou een blunder, onkunde of een combinatie van beide is:
In de woonkamer is er een muur waar totaal geen stopcontact zit maar we wouden er wel een lampje ophangen.
Aan de andere kant van de muur zat wél een wcd (opbouw met lichtschakelaar) dus ik dacht: Als ik die er nou eens afhaal, een gat door de muur boor, draden doortrek dan kan er in de kamer ook een wcd komen.
Goed idee toch?
Dus in de andere ruimte de wcd met schakelaar er af gehaald en een ezelsbruggetje voor mezelf bedacht: Bruin zit rechts want zowel in rechts en in bruin zit de letter "R".
Kán niet missen toch?
Plannetje uitgevoerd en ik had overal stroom, perfect!
Alleen toen ik het licht aan wilde doen deed ie niks, welverdorie!!!
Er stond wel stroom op het stopcontact en ik had de draden terug gedaan zoals ze zaten, ik snapte er niks van.
Met een stukje installatiedraad afwisselend bruin/blauw/zwart met elkaar doorverbonden om te kijken wat er gebeurde, wie weet kon ik de logica ontdekken.
1 keer gebeurde er niks, 1 keer ging het licht gewoon aan en 1 keer stond ik ineens in een vonkenregen en ging overal het licht uit.
Nu wist ik zeker dat het niet erger kon en heb ik bruin en blauw maar omgedraaid, wat kan er nog gebeuren? Hoofdschakelaar in de meterkast werkt, dat had ik al bewezen.
Kleuren omgedraaid dus en het werkt zoals het hoort.
Ik snap er nog steeds geen ene kont van.......
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |